Sta mislite o forumasima koji JURE REPUTACIJU???

AlexandarNS

Domaćin
Poruka
3.703
Pitanje je jasno i na mestu je.

Da li su ti ljudi u stvarnom zivotu niko i nista i zbog osecanja inferiornosti jure reputaciju ovde u virtuelnom svetu da ublaze svoju frustraciju i inferiornost iz stvarnog zivota.

Svi smo primetili da ima gomila forumasa koja vise vole da dobiju rep.... nego "leba da jede".

Sta znaci reputacija? Kakve koristi od nje u stvarnosti, oce li takav forumas sutra na ulici reci: Znate sta ja sam pametan, sjajan covek , ja na Krstarici imam ogromnu reputaciju. Ja sam impozantan zbog toga.
 
ima i takvih ljudi ali nisu svi forumasi takvi,moglo bi se na osnovu toga reci i da samo kacenje na net je posledica praznog i neispunjenog zivota,ali nije,barem kod jednog dela

meni je reputacija ok,dati nekom ili dobiti moze znaciti da si zadovoljan postom,dobio informaciju koja ti je trebala itd.

ali mi se ne svidja,primetio sam da neki novi clanovi nakon samo par dana forumasenja imaju desetak pa i sto hiljada reputacija,to nije lako za objasniti
 
  • Podržavam
Reactions: pml
ima i takvih ljudi ali nisu svi forumasi takvi,moglo bi se na osnovu toga reci i da samo kacenje na net je posledica praznog i neispunjenog zivota,ali nije,barem kod jednog dela

meni je reputacija ok,dati nekom ili dobiti moze znaciti da si zadovoljan postom,dobio informaciju koja ti je trebala itd.

ali mi se ne svidja,primetio sam da neki novi clanovi nakon samo par dana forumasenja imaju desetak pa i sto hiljada reputacija,to nije lako za objasniti

To se zove klon.
 
Ma fascinacija brojevima, što veći broj postova i veća reputacija to te više respektuju.. Tužno ali tako je, vidim često kako se neko diskredituje "argumentima" tipa "ti si danas došo ovde i meni ćeš da kažeš".. A ovako kao imaš neki ugled.. Isto tako se gleda i datum registracije i to imaš li avatar ili ne.. Ako nemaš neki status kao onda se manje pažnje posvećuje razgovoru sa tobom bez obzira na to šta pišeš jer nisi deo stalne ekipe, a koliko god mi poricali to i pravili se da je forum mesto za razmenu mišljenja - forumaši se bore za mesto u virtualnom čoporu, pri čemu je svaki podforum čopor za sebe..

Relativno retko dajem reputacije i to kad me neko nasmeje ili napiše nešto pametno, a desi mi se dugo da ne dam nikom i kad hoću dobijem poruku "morate dati nekom drugom reputaciju pre nego što ponovo možete dati korisniku tom i tom".. Tjeee :lol: Reputacije su mi zanimljivije kad dobijem komentar i to u njoj, kad dobijem praznu repku ili smajli nije mi to to.. S druge strane zanimljive su mi i kao način dopisivanja, to ne mogu da poreknem :lol:
 
Ribarov pantent: popunite dnevno dozvoljenu kvotu reputacija i sve će vam biti vraćene. :mrgreen: Ja samo ko zasluži. :cool:
Kad si smotan...:hahaha:
Volim da dam reputaciju,a ovaj Rista je kukao i Covijaxa sam morao da uništim zbog mnogo rep.
Sad me baš briga-kukaj Risto-jedino te ja tovarim repkama...Koje su mi lanjski sneg...Eto kad nisu baš svima...
Ja opet javno kažem (koliko je ovo javno)-koristite repke za kratke poruke,a javno pohvaljujte šta mislite da je vredno toga...Ali,neka
svako koristi svoju slobodu mišljenja o tome i svemu ostalom kako hoće i može...:)
 

Druze pitaj doticnu damu kako je juce imala 580,000 rep a danas 602,000 u cemu je trik? Sa obzirom da imas 3.5 puta vise poslatih poruka od nje?

4.jpg
 

Back
Top