POGLEDAJMO ISTINI U OČI - OPOZICIJA NIJE DORASLA TRENUTKU!!!

gost 198384

Iskusan
Poruka
5.443
Pisalo se, pričalo, kumilo, molilo, dvorilo...

Jok bre, lideri tzv. opozicije (SNS, DSS, SRS) i njihovi dupeuvlakači su smatrali da mogu sami najbolje.

Nisu hteli da ujedine opoziciju i šta je epilog?

Posle četiri godine bede i beznađa uspeli su da izgube od žuto-alkoholičarske osovine što je podvig nezabeležen u politici do sada!

Već rekoh, u ovom sastavu opozicija za mene više ne postoji.

A vi kako hoćete...
 
Pisalo se, pričalo, kumilo, molilo, dvorilo...

Jok bre, lideri tzv. opozicije (SNS, DSS, SRS) i njihovi dupeuvlakači su smatrali da mogu sami najbolje.

Nisu hteli da ujedine opoziciju i šta je epilog?

Posle četiri godine bede i beznađa uspeli su da izgube od žuto-alkoholičarske osovine što je podvig nezabeležen u politici do sada!

Već rekoh, u ovom sastavu opozicija za mene više ne postoji.

A vi kako hoćete...

svaka stranka iz opozicije je dijametralno različita među sobom koliko i sa strankama na vlasti

tako da osta želja pusta
 
Bravo kolega.

Opozicija je trebala da ima samo jedan cilj i taj cilj je kratkoročan - srušiti Tadića. Ovo EU Kosovo Srbija Rusija to je sve dugoročno i oko toga ne moraju da se slože.

Cenim da je upravo Koštunica u pismu to i napisao Tomi - MI SMO BUDALE :rtfm:

Oni su nudili samo kontradikcije.

Evropski Koštunica je postao antievropljanin a dok je Toma koji je to nekada bio postao evroljubitelj. Šešelje je sve polivao g.ovnima a još su im podmetnuli i one Dveri...

Ućutali su se, zaboli su glavu u pesak, a treba da izađu na ulicu sa tablama oko vrata na kojima piše:

MI SMO BUDALE!
 
Pisalo se, pričalo, kumilo, molilo, dvorilo...

Jok bre, lideri tzv. opozicije (SNS, DSS, SRS) i njihovi dupeuvlakači su smatrali da mogu sami najbolje.

Nisu hteli da ujedine opoziciju i šta je epilog?

Posle četiri godine bede i beznađa uspeli su da izgube od žuto-alkoholičarske osovine što je podvig nezabeležen u politici do sada!

Već rekoh, u ovom sastavu opozicija za mene više ne postoji.

A vi kako hoćete...

Ово што си написао сам прочитао данас у Правди. Аутор је онај момак из Образа.
 
Nisam čito Pravdu ali čovek je 100% u pravu.

Па, не знам. Николић је много отишао према западу, Коштуница није у добрим односима са амбасадором Немачке ( што ми је неизмерно драго) а радикали су још даље од тога. Требали су да крену у преговоре најмање годину дана пре избора да би се можда усагласили.
 
ПИСМО ВОЈИСЛАВА КОШТУНИЦЕ ТОМИСЛАВУ НИКОЛИЋУ

Поводом другог круга избора за председника Србије председник Демократске странке Србије Војислав Коштуница упутио је писмо Томиславу Николићу председнику СНС. Текст писма гласи:

Демократска странка Србије је на одржаним председничким и парламентарним изборима учествовала и грађанима предочила идеју да је за будућност земље најбоље да Србија буде политички и војно неутрална држава. Познато је да у претходне четири године у Србији није било озбиљног разговора о томе да ли је у интересу Србије да настави европске интеграције, јер је претходна власт коју су сачињавале ДС и СПС као државну идеологију прогласила политику да ЕУ нема алтернативу. ДСС сматра да је за Србију погрешно и погубно да своју судбину везује за ЕУ.

Демократска странка Србије је увек показивала спремност да разговара о будућности Србије и да изнесе своје аргументе зашто је политичка неутралност најбољи пут којим наша земља треба да иде. На управо завршеним изборима један број грађана Србије поверио је свој глас ДСС-у и политици неутралности. Зато је наша обавеза да у Скупштини Србије доследно заступамо политичку и војну неутралност земље.

Самим тим ДСС, и када је реч о другом кругу председничких избора, има и политичку и моралну обавезу према грађанима који су подржали политику неутралности, да своју подршку може да пружи само кандидату који би се јавно заложио да Скупштина Србије прогласи политичку неутралност Србије и стави тачку на процес европских интеграција. Свима је добро познато да ДСС начела своје политике ставља на прво место и да се у свом деловању руководи идејама и политиком у коју верује.
 
Па, не знам. Николић је много отишао према западу, Коштуница није у добрим односима са амбасадором Немачке ( што ми је неизмерно драго) а радикали су још даље од тога. Требали су да крену у преговоре најмање годину дана пре избора да би се можда усагласили.

Ujedinjenje opozicije se predlagalo još pre tri godine.

Ali nije bilo nikog da to čuje.
 
Potpuno se slazem s njim, jer ako ce opozicija da dodje na vlast, to mora biti neka sasvim drugacija politika, da bi zaista i imali promene, a ne samo da nastave tamo gde je Tadic stao...
jer sta bi to onda znacilo?Sve je isto, samo gledamo druge face.

Promena - to znaci napustanje sulude politike da EU nema alternativu, takvu politiku niko ziv vise ne potencira, cak ni sama EU i okretanje jednoj sasvim novoj politici od koje ce Srbija imati stvarnu korist.

Ovde opet ponavljam, vojna i politicka neutralnost nisu isto sto i izolacija, zatvaranje vrata svetu, vec to je pokusaj da budemo dobri sa svima i sa zemljama EU i sa Rusijom, sa svima.
 
Pisalo se, pričalo, kumilo, molilo, dvorilo...

Jok bre, lideri tzv. opozicije (SNS, DSS, SRS) i njihovi dupeuvlakači su smatrali da mogu sami najbolje.

Nisu hteli da ujedine opoziciju i šta je epilog?

Posle četiri godine bede i beznađa uspeli su da izgube od žuto-alkoholičarske osovine što je podvig nezabeležen u politici do sada!

Već rekoh, u ovom sastavu opozicija za mene više ne postoji.

A vi kako hoćete...

Како ти није јасно,
ДА СЕ НЕКО ДЕБЕЛО НАПЛАТИО,
КАКО БИ РАСТУРИО ОПОЗИЦИЈУ,
А ПОСЛЕ ТОГА ГЛУМИО ОПОЗИЦИЈУ?
 
Ujedinjenje opozicije se predlagalo još pre tri godine.

Ali nije bilo nikog da to čuje.

Мени се чини да его у тим ситуацијама игра превелику улогу. Сећаш се вероватно да је Коштуница израдио Николића оно око преседника скупштине. Капирам ја твоју мисао и слажем се али ми се чини да је превише оптимистична. Са овим људима...тешко.
 
Mislim da je vreme za novi DOS. Ali ovog puta da se svi ujedine, zbace zuto-crvenu bandu i lustriraju ih sve komplet sa Cedom, Dinkicem Dacicem i Tadicem. A onda odmah na nove izbore da se izabere ko ce od preostalih da vlada Srbijom.

Мислим да ће опет бити неки карамбол као 5-ог Пктобра или 12.Марта.
 
Како ти није јасно,
ДА СЕ НЕКО ДЕБЕЛО НАПЛАТИО,
КАКО БИ РАСТУРИО ОПОЗИЦИЈУ,
А ПОСЛЕ ТОГА ГЛУМИО ОПОЗИЦИЈУ?

Jel platio tebe i mene?

Nije.

Kog je platio i ko je taj plaćeni genije koji je uspeo da razbuca i zavadi takve mudre vođe ko što su Toma, Koštunica i Šešelj?

Znam, univerzalni odgovor radikala je Tomislav Nikolić ali razvoj događaja ukazuje da nije baš tako.

I on ga s oproštenjem duva ko i svi ostali.

Ali ja ne želim da se bavim nikim ponaosob.

Niko nije mogao da plati pola Srbije da ne izađe na izbore.

Zato su oni budale, jer ni jedan među njima nije uspeo da artikulše ključne probleme i ubedljivošću i entuzijazmom u kampanji demonstrira da je u stanju da sprovede rešenja koja proklamuje.

Neutralnost jeste bitna ali se ne maže na leba niti se sipa u traktor.

Tomina munjevita i gotovo šizofrenična konverzija je ljude dovela u nedoumicu i mnogi su bili u pravu tvrdeći da bi dobio više glasova da nije tupio o Evropi i izvodio onu farsu sa štrajkom glađu.

Vi radikali ste spali na one tri lude žene koje ne znaju šta govore.

Sve u svemu, to je gomila najobičnijih budaletina koje sada moraju da odu i ustupe mesto sposobnijima.
 
Poslednja izmena:
Ja bih radije Nikolicu napisala pismo:lol:
Zamolila bih ga da jos jednom razmisli o drugacijem stavu, o drugacijem pogledu na stvari i da se ujedini sa DSS-om i mozda jos sa nekim manjim partijama:D

Probaj i pismo i mail.

Pošalji mu mail, ne znam koji je, ali je sigurno na europa.eu provajderu, e sad vrlo je lako da ima zaštitu od spama sa različak.ru
 

Back
Top