СНС: ИМАМО ДОКАЗЕ ДА СУ ИЗБОРИ ПОКРАДЕНИ

Да ли су избори покрадени?

  • Да

  • Не

  • Можда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

s_O_k_O

Domaćin
Poruka
4.979
.
БЕОГРАД, 9. маја 2012. (Бета)


- Српска напредна странка има "материјалне доказе" да је власт покрала изборе одржане 6. маја, изјавио је у среду заменик председника те странке Александар Вучић.

Вучић је агенцији Бета рекао да ће СНС те доказе сутра "презентовати" Демократској странци Србије и да ће их потом изнети у јавност.

"Биће врло интересантно како ће власт да пружи одговоре", рекао је Вучић и додао да није случајно да на изборну крадју упозоравају и Двери, Савез војводјанских Мадјара и Покрет радника и сељака.

Вучић је рекао да је јасно да је на изборима 6. маја "било пљачке бирачке воље", као и да ће доказе за то СНС изнети у наредна два дана.

http://www.beta.rs/?tip=article&kategorija=vestidana&ida=2697409&id=&ime=



За разлику од 5-октобра изгледа да је на помолу - СРПСКА НАРОДНА РЕВОЛУЦИЈА - !

images


3707_4_protest.jpg
 
Poslednja izmena:
Изборна крађа !

09 мај 2012 Вести




Tweet



Очекује се ускоро заједничко саопштење опозиционих странака о великој изборној крађи 6. маја.


Како незванично Видовдан сазнаје крадени гласови од опозиције су плански додељивани СПС (као изборно изненађење 2012) док је ДС намерно умањен број мандата у односу на СНС ( да све буде реалистично) те да би на крају СПС и ДС формирали владу. Тренутно је у току седница главног одбора СНС-а , док су Двери позвале на протесте. Очекује се да ће званично саопштење за новинаре дати представници свих опозиционих странака заједно ( СНС, СРС, Двери, ДСС).









Видовдан.инфо
 
Ma kakav sud,sudovi su postali filijale DS_a.....samo protesti...

Па шта има да их презентује Демократској Странци када је она као извршиоц већ упозната са тиме ? Шта ће тиме постићи ? Нека доказе преда суду или нека изађе на јавни протест.
 
Pastor tvrdi su ga pokrali na izborima

Politika, 17:33, 09.05.2012.

Autor: Agencija TANJUG

Pošalji e-mail
Odštampaj tekst

Predsednik Saveza vojvođanskih Mađara Ištvan Pastor kaže da je ostao kratak za čak 30.000 glasova
Ištvan Pastor, racun, novac,

SUBOTICA - Predsednik Saveza vojvođanskih Mađara Ištvan Pastor saopštio je danas da će zbog toga što su, kako je rekao, žestoko pokradeni na izborima 6. maja, zatražiti da se rezultati izbora na svim nivoima preispitaju.

"Nešto se desilo između momenta davanja glasova i momenta prebrojavanja glasova. Mi smo 24 ili 48 sati od momenta zatvaranja izbornih mesta do sinoć izgubili jednu trećinu, odnosno blizu 30.000 glasova. Želimo da dobijemo odgovor kako je to moguće", zapitao je Pastor na konferenciji za novinare.
Lider SVM tvrdi da kao predsednički kandidat nije dobio 91.400 glasova kao što je bilo objavljeno, nego 63.262 glasa, navodeći da su u momentu kada je objavljen ovaj rezultat džakovi sa listićima iz Subotice, Bačke Topole, Malog Iđoša i Kanjiže "još bili u Subotici".

"Što se republičke liste tiče, kako je moguće da smo od zatvaranja biračkih mesta pa do juče sa 95.375 glasova koji su vredeli sedam mandata spali na 67.841 glas koji danas vrede pet mandata? Kako je to moguće", upitao je Pastor.

On je takođe postavio pitanje rezultata na pokrajinskim izborima, navodeći da je na uzorku od oko 20 odsto SVM osvojili 6,40 odsto glasova, a sa 100 odsto obrađenih biračkih mesta osvojio 6,15 odsto. Lider SVM-a je takođe zapitao kako je moguće da ta stranka u Subotici dobije nepunih 16.000 glasova i da "našsi birači na pet lista glasaju na svakoj sasvim različito".

Pastor je upitao i "kako je moguće da u Senti SVM dobije lokalne izbore, a da on izgubi u predsedničkoj trci od Borisa Tadića ili da u Bajmoku na izborima za Mesnu zajednicu dobijemo 500 glasova više nego što smo u istom tom Bajmoku dobili na lokalnim izborima". On je istakao da ništa od objavljenih rezultate neće prihvatiti, jer izražava ozbiljnu sumnju i zatražio da se glasanje preispita. Govoreći o podršci nekom od kandidata u drugom krugu predsedničkih izbora, lider SVM je rekao da sve ono što je do sinoć govorio više ne važi, "a šta će da važi - to ćemo da vidimo".
................
 
Па шта има да их презентује Демократској Странци када је она као извршиоц већ упозната са тиме ? Шта ће тиме постићи ? Нека доказе преда суду или нека изађе на јавни протест.

Treba da ih prezentuju narodu na javnom skupu....
 
ljudi, bio sam na jednom birackom mestu u beogradu ispred jedne minorne stranke, a pri tome sam potpuno apolitican , isao sam zbog 2000 din ( sto se mene tice svi su govna ), ali svojim ocima i rukama sam brojao glasove i bio sokiran sa kolikom vecinom je tadic RAZBIO nikolica ds ODUVAO sns, a djilas vucica. znam da to ne znaci da je to slika cele Srbije, mozda ni celog Beograda, ali sam i dalje sokiran onim sto sam video svojim ocima
 
Изборна крађа !

09 мај 2012 Вести




Tweet



Очекује се ускоро заједничко саопштење опозиционих странака о великој изборној крађи 6. маја.


Како незванично Видовдан сазнаје крадени гласови од опозиције су плански додељивани СПС (као изборно изненађење 2012) док је ДС намерно умањен број мандата у односу на СНС ( да све буде реалистично) те да би на крају СПС и ДС формирали владу. Тренутно је у току седница главног одбора СНС-а , док су Двери позвале на протесте. Очекује се да ће званично саопштење за новинаре дати представници свих опозиционих странака заједно ( СНС, СРС, Двери, ДСС).









Видовдан.инфо

КРАЂА ЈЕ КРАЂА
али шта ће ту ТоНи ПОБЕДНИК (који зна пречицу) - да опет се све изгуби?
Добио нови ангажман од БоТе?
Те 2-3000 развуците до следећих избора и то је
 
Па шта има да их презентује Демократској Странци када је она као извршиоц већ упозната са тиме ? Шта ће тиме постићи ? Нека доказе преда суду или нека изађе на јавни протест.

obrati pažnju o kojoj je stranci reč
Вучић је агенцији Бета рекао да ће СНС те доказе сутра "презентовати" Демократској странци Србије
 
obrati pažnju o kojoj je stranci reč
Вучић је агенцији Бета рекао да ће СНС те доказе сутра "презентовати" Демократској странци Србије

Ма ок.то у суштини није ни битно.И ДСС је имао своје представнике на гласачким местима,а вероватно је и сам упознат са доста случајева изборне крађе.Ето им идеалне прилике да се уједине и наступе заједно.Ако је не искористе,онда неће бити непознато у чијем интересу раде.
 
Ja ovaj put zaista moram da se slozim s Nikolicem.
Neko bi trebao da mu predlozi da ohrabri sve ljude koji nesto znaju i imaju dokaze da istupe javno,ali tesko, jer svi se boje Tadic Broza & kompanije iz DS-a shirom Srbije.
Nisam sigurna da ce sud tu pomoci...mozda protesti, ponavljanje izbora...znam da to kosta, ali sta drugo preostaje?
Mirno gledati sve ovo?
Duboko u sebi vecina nas zna da je Nikolic ubedljivo pobedio.
On nije moj favorit, ali treba biti posten i priznati.
OK, ja nemam dokaze, ja se ogradjujem, ali mislim da su glasove namakli clanovi SPS-a i DS-a shirom Srbije.

duboko u sebi:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Па шта има да их презентује Демократској Странци када је она као извршиоц већ упозната са тиме ? Шта ће тиме постићи ? Нека доказе преда суду или нека изађе на јавни протест.

ma rece u insertu za dnevnikda ce ih pokazati SPS-u..pa kaze nek odluce da li ce sa kriminalcima u koaliciju....ovaj nikolic nije normalan...
 

Back
Top