nikolić konačno otkriva kriminalce iz DS-a
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 106

Tema: nikolić konačno otkriva kriminalce iz DS-a

Aktivan član
    Učlanjen
    10.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Post nikolić konačno otkriva kriminalce iz DS-a

konačno treba da se sve razotkrije kako su kupovani glasovi ..ko je plaćao koliko..palma po jagodini pajtićevi po vojvodini...kako se kradu izbori nek narod vidi i čuje kako su se obogatili političari na vlasti a kako se manipuliše sa osiromašenim narodom...koliko ko ima stanova i gde...čiji bageri još rade po kolubari...i još mnogo toga...zaista ima toliko dokaza o manipulacijama korupciji i kriminalcima u vlasti da je vreme da to neko konačno pokrene sa konkretnim snimcima i dokazima kojih ima mnogo...
    jedva čekam da vide ovi žutaći kako su nas pokrali i kako su kupovali glasove njihovi ljubimci iz DS-a koji su sve upropastili...tome se mora stati na put takvim ljudima se ne sme dozvoliti da se više bave politikom zna se gde im je mesto...

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Podrazumevano Re: nikolić konačno otkriva kriminalce iz DS-a

Николић: Поднећу доказе о изборној крађи

09. мај 2012. | 17:25 → 18:32 | Извор: Танјуг, Бета БЕОГРАД - Председнички кандидат коалиције "Покренумо Србију" Томислав Николић најавио је да ће у среду или четвртак представити доказе о изборној крађи, који ће, по његовом мишљењу елиминисати Демократску странку из политичког живота.

" Ми смо у принципу свуда победили, негде су украли више, а негде мање. То што ћу ја да вам покажем може да се преслика на 9.000 бирачких места", рекао је Николић новинарима после седнице Главног одбора СНС-а.
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Вучић: С доказима упознати ДСС па онда у јавност

Српска напредна странка има "материјалне доказе" да је власт покрала изборе одржане 6. маја, изјавио је данас заменик председника те странке Александар Вучић.

Вучић је агенцији Бета рекао да ће СНС те доказе сутра "презентовати" Демократској странци Србије и да ће их потом изнети у јавност.

"Биће врло интересантно како ће власт да пружи одговоре", рекао је Вучић и додао да није случајно да на изборну крађу упозоравају и Двери, Савез војвођанских Мађара и Покрет радника и сељака.

Вучић је рекао да је јасно да је на изборима 6. маја "било пљачке бирачке воље", као и да ће доказе за то СНС изнети у наредна два дана

http://www.rtv.rs/sr_ci/izbori2012/predsednicki/nikolic:-podnecu-dokaze-o-izbornoj-kradji_318162.html
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Ističe se umrimuski (avatar)
    Učlanjen
    22.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Ma sve je to bagra koja oce leba bez motike ali ljudi pricate o NIKOLICUUU njegova dusa je iskvarena pogresnom ideologijom i za vreme vladavine njegovih umotvoraca mi smo se unazadili za 100godina
    A la recherche de la lumière

http://www.dailymotion.com/video/x9ntqx_a-la-recherche-de-la-lumiere_creation

Veoma poznat dbkapo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    168

Николић најављује офанзиву

Србија је земља у којој су политичари на власти огрезли у криминалу, каже Томислав Николић најављујући да ће своје тврдње детаљније објаснити у четвртак или петак. Николић ковертирао оставку на место председника СНС-а.
    Председники кандидат листе Српске напредне странке Томислав Николић изјавио је да је Србија земља у којој су политичари на власти огрезли у криминалу, јер их је "криминал преузео у своје руке".
    Изјава Томислава Николића

Докази о изборној крађи?
    Председнички кандидат коалиције "Покренумо Србију" Томислав Николић најавио је да ће у четвртак или петак представити доказе о изборној крађи, који ће, по његовом мишљењу елиминасти Демократску странку из политичког живота.
    "Ми смо у принципу свуда победили, негде су украли више, а негде мање. То што ћу ја да вам покажем може да се преслика на 9.000 бирачких места", рекао је Николић новинарима после седнице Главног одбора СНС-а.
    Заменик председника СНС-а Александар Вучић је агенцији Бетарекао да ће СНС те доказе сутра "презентовати" Демократској странци Србије и да ће их потом изнети у јавност.

Николић на конференцији за новинаре није желео да говори о којим политичарима је реч, најављујући да ће своје тврдње детаљније објаснити у четвртак или петак, јер је време да грађани знају с ким имају посла.
    "Када овако наступам, то значи да имам нешто у рукама и видећете шта се догодило у недељу, на изборима", поручио је Николић.
    "Против себе имам супарника који не преза ни од чега и који је спреман да уради све да би остао на власти, јер је уплашен колико ће његових пријатеља остати на слободи", рекао је Николић на конференцији за новинаре после састанка са некадашњим функционерима СПС-а који су прешли у СНС.
    Николић је позвао бираче Социјалистичке партије Србије да гласају за њега у другом кругу председничких избора.
    Упитан да ли му је познато да је коалиција СПС–ПУПС–ЈС подржала Бориса Тадића у другом кругу председничких избора, Николић је одговорио да му се председник ЈС Драган Марковић Палма "пре неколико дана клео у крсну славу" да ће гласати за њега.

"Можда је променио славу. Јер ову славу коју је до сада славио, више не треба да слави. Све је могуће у Србији, земљи криминала", рекао је Николић.
    Разговор са Коштуницом
    Николић је рекао да ће са лидером Демократске странке Србије Војиславом Коштуницом разговарати у току дана или у четвртак о подршци за други круг председничких избора.
    Томислав Николић је потврдио да је добио писмо које му је упутио Коштуница. Лидер СНС-а је на конференцији за новинаре рекао да Коштуницу и њега не раздваја много тога и да је свако дужан да се због интереса државе одрекне мало свог идентитета ради заједничког интереса.
    "Волео бих да се договоримо, али не прејудицирам ништа", рекао је Николић и навео да се слажу да је Косово и Метохија саставни део Србије, тако да неће ни бити потребе да Коштуница у потпуности одустане од својих политичких ставова.
    Николић је најавио и да ће о евентуалној подршци за други круг разговарати са представницима "Двери".
    Према његовим речима, нема потребе да разговара са онима који су већ подржали председника Демократске странке Бориса Тадића, јер је то исто као и да разговара са Тадићем. Како је истакао, са Тадићем ће разговарати у телевизијском дуелу.
    Николић је разговарао са бившим функционерима СПС-а међу којима су Зоран Бингулац, Рајко Умчанин, Алекса Јокић, Милоје Михајловић, Зоран Вујовић и Томислав Миленковић. Они су на конференцији за новинаре позвали грађане да подрже Николића у другом изборном кругу.
    Ковертирана оставка на функцију у странци
    Томисав Николић изјавио је на седници Главног одбора Српске напредне странке да ће се, ако постане председник Србије, поднети оставку на функцију председника СНС.
    Николић је навео да ће се, уколико победи на председничким изборима, посветити држави и државним пословима, јер је његова прва одговорност према грађанима, а не према странци, саопштила је СНС.
    Према његовим речима, оставку на страначке фукнције, уколико буде избабран за председника, мора да поднесе јер тако налаже Устав. "Ако је Тадић могао да гази Устав, ја не могу", навео је Николић.
    "Моје дужности у странци мораће да преузме неко други јер је Србији данас потребан другачији председник од онога каквог је имала до сада", рекао је Николић.
    Он је оценио да је Србији потребан председник коме су на првом месту држава и грађани, а не његова политичка странка.
    Николић је рекао да ће прва дужност новог председника бити да уједини земљу и да је он спреман да разговара са свима "како бисмо поново ујединили Србију и формирали владу која би радила у интересу грађана, а не само једне политичке странке".
    Он је рекао да ће осигурати да влади на првом месту буде интерес грађана, а не странака. "Све ово могу да обећам и вама и свим грађанима Србије, а изазивам Бориса Тадића да обећа исто то јер до сада није поштовао ни Устав ни грађане Србије", рекао је Николић обраћајући се члановима Главног одбора СНС-а.
    To be or not to be......trt-mrt, zivot ili smrt.

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    226

Изборна крађа !

09 мај 2012 Вести

Очекује се ускоро заједничко саопштење опозиционих странака о великој изборној крађи 6. маја.

Како незванично Видовдан сазнаје крадени гласови од опозиције су плански додељивани СПС (као изборно изненађење 2012) док је ДС намерно умањен број мандата у односу на СНС ( да све буде реалистично) те да би на крају СПС и ДС формирали владу. Тренутно је у току седница главног одбора СНС-а , док су Двери позвале на протесте. Очекује се да ће званично саопштење за новинаре дати представници свих опозиционих странака заједно ( СНС, СРС, Двери, ДСС).

Видовдан.инфо
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Veoma poznat dbkapo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    168

Citat Original postavio umrimuski Pogledaj poruku
    Ma sve je to bagra koja oce leba bez motike ali ljudi pricate o NIKOLICUUU njegova dusa je iskvarena pogresnom ideologijom i za vreme vladavine njegovih umotvoraca mi smo se unazadili za 100godina
    TADIĆ NAS JE VRATIO 10 VEKOVA UNAZAD.
    SADA SMO U ROBOVLASNIČKOM SISTEMU....
    To be or not to be......trt-mrt, zivot ili smrt.

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

"Što se republičke liste tiče, kako je moguće da smo od zatvaranja biračkih mesta pa do juče sa 95.375 glasova koji su vredeli sedam mandata spali na 67.841 glas koji danas vrede pet mandata? Kako je to moguće", upitao je Istvan Pastor"

URS na nekim birackim mestima imao 100.odsto,ili 170.odsto glasova

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Ako su kradje bile tolike, vrlo je moguce da su Dveri i radikali presli cenzus?!

Zasto prvo dokazni materijal prezentuju DSS, sta bi to moglo da znaci?

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    389

po meni bi trebalo sada da sde opozicija udruži i napravi 6 oktobar , potgom da se organizuju novi izbori
    ako bi crnogorcima svetlele oči , beograd bio noću sijao kao Pariz

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

sad toma kao nekog da ucenjuje

`hebacu vam kevu, kad vas stignem`

ovaj bre kao kalimero

toma nikad nista nije doterao do kraja, samo jednom - prodajuci radikalske mandate
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Primećen član Чика.Пера (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Тадић је неопјевано ђубре епских размјера, али је опет мање зло од Томе.

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    339

Ha,ha, i opet bas slucajno sad ima dokaze kad su DS i SPS dogovorili koaliciju................a iznece ih tek za par dana, dok saceka dal ce jedne ili druge da privoli na svoju stranu, ha,ha, toliko je providan da ga i dete u zabavistu moze procitati

Poznat
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    643

jel toma priča o poznatim dokazima ili ima neke dokaze koji nisu objavljeni do sada.....
    Рецимо одлучно ЊЕТ европи

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    sad toma kao nekog da ucenjuje

`hebacu vam kevu, kad vas stignem`

ovaj bre kao kalimero

toma nikad nista nije doterao do kraja, samo jednom - prodajuci radikalske mandate
    Koga ucenjuje Toma, ne razumem?

KOME je prodao te mandate, zasto ih narod nije vratio radikalima?

Koga ucenjuje Pastor koji tvrdi da je "zestoko pokraden"?

Je li u redu da Dinkic na nekim birackim mestima ima 170.odsto glasova? Je li to uopste moguce?

U svakom slucaju, ja sam navikla na ove, 12. godina, volela bih da znam kako se kralo, za ostalo- nije do mene.

Sta sam mogla, ja sam ucinila, galsala sam, da li je i moj glas ukraden ne znam, meni je savest mirna, za ostalo cu se snaci. I dosad sam..

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio Крагуј Pogledaj poruku
    jel toma priča o poznatim dokazima ili ima neke dokaze koji nisu objavljeni do sada.....
    Citaj, pa ostavljeno je da se cita

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio jevropa Pogledaj poruku
    Ha,ha, i opet bas slucajno sad ima dokaze kad su DS i SPS dogovorili koaliciju................a iznece ih tek za par dana, dok saceka dal ce jedne ili druge da privoli na svoju stranu, ha,ha, toliko je providan da ga i dete u zabavistu moze procitati
    Je li?

Pa, dobro, on bar udje u Parlament ako nista drugo.

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

ima on svoje pa neka otkriva, za pocetak karice i beka

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    746

Citat Original postavio *BILJA* Pogledaj poruku
    Ako su kradje bile tolike, vrlo je moguce da su Dveri i radikali presli cenzus?!

Zasto prvo dokazni materijal prezentuju DSS, sta bi to moglo da znaci?
    Dveri možda ali Radikali nisu sigurno prešli, ako je suditi bar po mom izbornom mestu.
    Radikali su radili za Tadića, očekivao sam posle objavljivanja rezultata da prvi skoče i viknu da su pokradeni, ali su se ućutali, očigledno su radili za Tadića.

Ističe se fresh&clean (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio dejan624 Pogledaj poruku
    konačno treba da se sve razotkrije kako su kupovani glasovi ..ko je plaćao koliko..palma po jagodini pajtićevi po vojvodini...kako se kradu izbori nek narod vidi i čuje kako su se obogatili političari na vlasti a kako se manipuliše sa osiromašenim narodom...koliko ko ima stanova i gde...čiji bageri još rade po kolubari...i još mnogo toga...zaista ima toliko dokaza o manipulacijama korupciji i kriminalcima u vlasti da je vreme da to neko konačno pokrene sa konkretnim snimcima i dokazima kojih ima mnogo...
    jedva čekam da vide ovi žutaći kako su nas pokrali i kako su kupovali glasove njihovi ljubimci iz DS-a koji su sve upropastili...tome se mora stati na put takvim ljudima se ne sme dozvoliti da se više bave politikom zna se gde im je mesto...
    Budalaština
    Ali, ko gubi ima pravo da se ljuti..

Aktivan član
    Učlanjen
    06.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Николић је и сам криминалац боље да ћути!

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    389

vrlo verovatno će uslediti dogovor mađara , SNS-a i DSS-a koji će vrlo verovatno podržATI DVERI I IZAĆI SA NJIMA NA PROTESTE , ALI PO MENI OVI PROTESTI ONDA MORAJU BITI SVAKODNEVNI SVE DOK SE NE RAZHEBE VLAST
    ako bi crnogorcima svetlele oči , beograd bio noću sijao kao Pariz

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

ako razotkrije beka i beki bude uhapsen toma ima moj glas

razotkrivanje kao princip

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    746

Citat Original postavio Бели Анђео Pogledaj poruku
    Николић је и сам криминалац боље да ћути!
    "Laza" više nije ono što je nekad bila...

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1643

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Dveri možda ali Radikali nisu sigurno prešli, ako je suditi bar po mom izbornom mestu.
    Radikali su radili za Tadića, očekivao sam posle objavljivanja rezultata da prvi skoče i viknu da su pokradeni, ali su se ućutali, očigledno su radili za Tadića.
    To moze biti tacno, na izbornom mestu gde sam ja glasala (kasnije mi je jedan clan Birackog odbora preneo) da su radikali totalno podbacili.

Stavise, Jadranka jedva nekih 1,80, dok su recimo za republikci Parlament, imali 4,92, ogromna razlika, ona ih je pokopala, nacisto ih je pokkopala!!!

Slične teme

1. Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 07.05.2012., 15:39
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.11.2011., 16:16
  3. Odgovora: 268
    Poslednja poruka: 03.11.2011., 11:13
  4. Konačno Opera 7.11 na srpskom
    Autor CyberGastarbaiter u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 06.02.2004., 13:11

Pravila za slanje poruka