Косово и Метохија или Европска унија..?

У националном итересу је да

  • Србија постане чланица Европске уније

  • Никада не признамо терористичку државу Косово

  • Не знам

  • И једно и друго..


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
a odgovorite mi na pitanje ko ce i kakao da nam vrati kosovo i methouiju?

Другар што ти као хомосексуалац тако оштро наступаш када је у питању Косово и Метохија..?

Што си тако агресиван..?

Немој да прихваташ здраво за готово све што господин Јовановић каже.

Полако другар,сталожено..:)
 
Poslednja izmena:
Другар што ти као хомосексуалац тако оштро наступаш када је у питању Косово и Метохија..?

Што си тако агресиван..?

Полако другар,сталожено..:)

kaako agresivan, meeni ovo pitanje nije jasno kao da se nama na tacni nudi izbor, a to nije istina zasto u ovoj zemlji istina ne moze da se kaze jasno i glasno zasto sam ojedan covek govori istinu i prihvata realnost, da smo malko realniji bilo bi nam bolje, realnost je da nema izbora i da je ovo pitanje utopijsko
 
kaako agresivan, meeni ovo pitanje nije jasno kao da se nama na tacni nudi izbor, a to nije istina zasto u ovoj zemlji istina ne moze da se kaze jasno i glasno zasto sam ojedan covek govori istinu i prihvata realnost, da smo malko realniji bilo bi nam bolje, realnost je da nema izbora i da je ovo pitanje utopijsko

Vidiš da se samo teše, znaju oni dobro o čemu ti pričaš.
 
kaako agresivan, meeni ovo pitanje nije jasno kao da se nama na tacni nudi izbor, a to nije istina zasto u ovoj zemlji istina ne moze da se kaze jasno i glasno zasto sam ojedan covek govori istinu i prihvata realnost, da smo malko realniji bilo bi nam bolje, realnost je da nema izbora i da je ovo pitanje utopijsko

Зато другар што је Косово и Метохија било више од 500 година под Турцима па см га повратили,тамо су наши манастири и корени државности,а између осталог тамо још увек живе Срби..

Шта ти то Европска унија нуди осим твоје "Параде поноса"..?
 
Зато другар што је Косово и Метохија било више од 500 година под Турцима па см га повратили,тамо су наши манастири и корени државности,а између осталог тамо још увек живе Срби..

Шта ти то Европска унија нуди осим твоје "Параде поноса"..?

ako zamislimo da eu ne postoji i da nas ne uslovljavaju, reci mi, kako da vratimo kosovo cemuu ovo tvoje pitanje kao da je sve moguce?
 
Зато другар што је Косово и Метохија било више од 500 година под Турцима па см га повратили,тамо су наши манастири и корени државности,а између осталог тамо још увек живе Срби..

Шта ти то Европска унија нуди осим твоје "Параде поноса"..?

,а између осталог тамо још увек живе Срби.. ali kao manjina;)
 
Za Eu. Baš me briga za Kosovo.

У Европу ћемо кад ова тета одлучи...

Angela-Merkel.jpg


...то ће бити кад испунимо све њихое многобројне захтеве,а до тада ће Шиптари стићи до Ниша.
 
Poslednja izmena:
Ђоле,брате,дилема је Србија или ЕУ
Са ЕУ ,не само да смо пристали да легализујемо на нашој ,окупираној територији,створену НАТО државу Косове,него постајемо прћија немачке Европе,неуређена као држава,јер за то и не постоје разлози,па ће онда кроз федерализовања,интеграције региона,ограничени суверенитет и остале моделе отићи(нашом вољом!!!!!!!!!!!!) и Виојводина и "Прешевска Долина" и "Санџак" и остале територије које се учине погодне.
За то није потребно ни да постанемо чланица,доста су фуснота и звездица.
 
Поново ми је нестао већи део текста!!!!!!!!!!!!!!!!
наставићу:
интеграције,и остале моделе отићи и Бојводина и Рашка област и "Прешевска долина" и било која друга територија која се нађе за сходно.
И за то нема потребе да добијемо чланство,довољна је звездица и фуснота,
 
Косово и Метохија у саставу Србије или Европска унија..?

Имамо два избора или КиМ-а или Европска унија..

Шта би сте одабрали..?

Лепо што си отворио ову тему. Сви знамо да од политике "и једно и друго" нема ништа,па ми није јасно зашто си и ту опцију додао у анкету.
Још боље је што је анкета јавна,да видимо ко су праве патриоте,а ко је спреман да изда Србију и да проба сам да се одрекне наше заједничке територије.
 

Back
Top