U drugom krugu moracu da zaokruzim Tomu ma sta o njemu mislio

Srboljubbb

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
258
Jednostavno ne mogu da dopustim da gledam Tadicevo djubretarsko lice jos 5 godina. Nadam se da cete i vi ostali uraditi isto.

Da ne gledamo vise ovo crveno-zuto zlo.

Ako i sad omanemo moracemo da ih trpimo do 2017 godine.

Nadam se da necete sebi to dozvoliti i vasim najmilijima.

Mislim da sada moramo izvuci pouku

Licna sujeta nasih politicara i nasih samih je doprinela da emocije stavimo u prvi plan a ne razum.

A razum kaze da samo jedinstveni mozemo da pobedimo crveno-zute zlikovce i ustase.

Nadam se da ce svi biraci iz opozicije i Dveri, i SRS, i DSS shvatiti koliko smo svi bili glupi i u drugom krugu zaokruziti Tomu.

Birajmo manje zlo.
 
Jednostavno ne mogu da dopustim da gledam Tadicevo djubretarsko lice jos 5 godina. Nadam se da cete i vi ostali uraditi isto.

Da ne gledamo vise ovo crveno-zuto zlo.

Ako i sad omanemo moracemo da ih trpimo do 2017 godine.

Nadam se da necete sebi to dozvoliti i vasim najmilijima.

Mislim da sada moramo izvuci pouku

Licna sujeta nasih politicara i nasih samih je doprinela da emocije stavimo u prvi plan a ne razum.

A razum kaze da samo jedinstveni mozemo da pobedimo crveno-zute zlikovce i ustase.

Nadam se da ce svi biraci iz opozicije i Dveri, i SRS, i DSS shvatiti koliko smo svi bili glupi i u drugom krugu zaokruziti Tomu.

Birajmo manje zlo.
:lol: pa kud ces vece zlo od tome. mozda jedino seselj i dveri kao fasisti sa vrlo niskim IQ mogu biti vece zlo
 
Jednostavno ne mogu da dopustim da gledam Tadicevo djubretarsko lice jos 5 godina. Nadam se da cete i vi ostali uraditi isto.

Da ne gledamo vise ovo crveno-zuto zlo.

Ako i sad omanemo moracemo da ih trpimo do 2017 godine.

Nadam se da necete sebi to dozvoliti i vasim najmilijima.

Mislim da sada moramo izvuci pouku

Licna sujeta nasih politicara i nasih samih je doprinela da emocije stavimo u prvi plan a ne razum.

A razum kaze da samo jedinstveni mozemo da pobedimo crveno-zute zlikovce i ustase.

Nadam se da ce svi biraci iz opozicije i Dveri, i SRS, i DSS shvatiti koliko smo svi bili glupi i u drugom krugu zaokruziti Tomu.

Birajmo manje zlo.

Argumenti?

Iznio si samo tvrdnje, ali na osnovu cega je Toma vece zlo od Bote?
 
Argumenti?

Iznio si samo tvrdnje, ali na osnovu cega je Toma vece zlo od Bote?

jesi ti pijan?

BoTa je najvece moguce zlo. Vece zlo nego Hasim Taci

A zlo je jer je u potpunosti unistio privredu industriju i ekonomiju Srbije

Danas je u Srbiji najveca nezaposlenost u nasoj dosadasnjoj istoriji a proizvodnja nam je manja nego u periodu sankcija.

Jednostavno moram da stisnem nos i uradim sve sto je u mojoj moci da se propadanje Srbije zaustavi.

Evo imas moju temu da smo i ovako bedni ponovo u recesiji.
 
Као под Томом ће ти боти боље. Дај ћутите ту гласали сте слепци једни за нестанак нашег народа!

pa pod Tomom mozda i bude.A sa ovima sigurno nece da bude bolje vec samo gore. To smo videli i ove 4 godine.

E sad ako ti volis da gladujes, da si bedan, da ti se zamrzne devizna stednja, da zivis kao pseto - onda ok.

Al ja ne zelim to. A ova Tadiceva vlast nas vodi u tom smeru.
 
Oboje su zlo ali kao sto sam vec napisao na jednoj temi mislim da bi Toma bio koliko toliko ok predsednik ako zna da iskoristi neke stvari koje vec ima a to je sporazum sa Putinovom strankom, dobra saradnja sa Amerima i Nemcima i njegova prevrtljivost koja u politici nekada nije toliko losa stvar. Sa druge strane kontrolisace ovu Zuto-Crvenu bandu i na svaki njihov prestup ima da podigne buku kako bi dobio dodatne poene. Ako glasate za Tadica dobijate isto stim sto ce ovog puta moci da radi sta mu se hoce jer ima i svoje ljude u vladi.
 
meri-vorlik-580x350.jpg


Dal se i ova za nešto pita :per:
 
Isto veoma je lose za zemlju kad jedna ekipa ima apsolutnu vlast.

Toma kao predsednik bi ih kontrolisao koliko moze i sprecavao njihovu pljacku Srbije.

To se slazem apsolutno. Ali narod ce ponovo da izadje da skraba po listicu ili ce ostati kuci i da kazu svi su isti. E pa iskreno meni nije isto i bolje je da imam predsednika koji ce da ih druka na svakom koraku cim naprave neku glupost nego BoTu po kome je zivot u Srbiji sjajan.
 
Pogresno razmisljanje, Tihi. Bota treba da ostane predsednik kako bi ovaj narod doziveo sudbinu Grka, jer je taj isti narod vec podrzao rezimske stranke, a to znaci da mu je lepo, kao sto je i prasicima lepo dok su u oboru i dok dobijaju hranu, bez obzira sto ih ceka sasvim sigurna buducnost. Eto, i Bota obecava gradjanima sigurnu buducnost i oni mu veruju. Zato i treba da bude predsednik.
 

Back
Top