Dvoboj Tadic - Nikolic, za koga cete glasati u 2. krugu?

Za koga cete glasati u 2. krugu predsednickih izbora?

  • Boris Tadic

    glasova: 68 24,3%
  • Tomislav Nikolic

    glasova: 121 43,2%
  • ubacicu nevazeci listic

    glasova: 29 10,4%
  • necu izaci

    glasova: 62 22,1%

  • Ukupno glasova
    280
  • Anketa je zatvorena .
znaate kako ja ne znam sta cu da radim

pa drugar glasanje nije obavezno, uzmi radi nesto drugo...

ja moram, zato sto je moj animozitet prema bahatim i arogantnim zutima toliki, da me prosto tera da probam da im nanesem stetu gde god i kad god mogu. ostane mi posle bar satisfakcija: " e ja nisam glasao za tebe ( ovde mamu i pripadajuci glagol) bitango.
 
pa drugar glasanje nije obavezno, uzmi radi nesto drugo...

ja moram, zato sto je moj animozitet prema bahatim i arogantnim zutima toliki, da me prosto tera da probam da im nanesem stetu gde god i kad god mogu. ostane mi posle bar satisfakcija: " e ja nisam glasao za tebe ( ovde mamu i pripadajuci glagol) bitango.

a vidis ti, ja ne mogu da glasam za nikolica jer je cedomir rekao za tadica a to bi loose uticalo na ldp, a s druge strane ne moogu da dozvolim seebi da glasam za tadica, jel me razuems?
 
pa drugar glasanje nije obavezno, uzmi radi nesto drugo...

ja moram, zato sto je moj animozitet prema bahatim i arogantnim zutima toliki, da me prosto tera da probam da im nanesem stetu gde god i kad god mogu. ostane mi posle bar satisfakcija: " e ja nisam glasao za tebe ( ovde mamu i pripadajuci glagol) bitango.

Osvetnistvo je gadan oblik satisfakcije (da ne kazem i lazan)...
 
Oni ce jahati pobijedi li Tadic il' ne; nece se odjednom predomisliti zato sto je Toma pobijedio i formirati drukciju vecinu...a bez Palme zapravo nema nijedne vlade...

Tako je zato je neophodan predsednik koji ce raditi na urusavanju ovakvog sistema i skupstine i koji ce raditi na izazivanju novih izbora i bacanju na djubriste istorije palme, dacica i drugih.
 

Back
Top