Dvoboj Tadic - Nikolic, za koga cete glasati u 2. krugu?

Za koga cete glasati u 2. krugu predsednickih izbora?

  • Boris Tadic

    glasova: 68 24,3%
  • Tomislav Nikolic

    glasova: 121 43,2%
  • ubacicu nevazeci listic

    glasova: 29 10,4%
  • necu izaci

    glasova: 62 22,1%

  • Ukupno glasova
    280
  • Anketa je zatvorena .
Кад се сетим шта је све напредњачка булумента изговарала о срс, Шешељу, о Дверима да не помињем.Чак им је било забрањено да учествују у напредњачким медијима.О Дачићу тек....о просипању гласова на мале странке, а сада цвиле , чак су и убеђени да ће добити гласове тих опција.
Има ли трунке, трунчице морала у тим људима.Па основни ред би био да се макар неко из њихових редова извини гласачима тих опција, а потом затражи да дају глас гробару.Страшно, бљутаво и огавно.Не зна човек, ко је одвратнији, да ли они ,или њихови наводни супарници! Талог!
Koleginice, zaboravljate da kako u medijima tako i na forumu radikali ništa drugo ne rade osim što pljuju konstantno po Tomi, Vučiću i SNS-u. 4 godine im je to jedini interes a kako to nije tajna već sušta istina - pogledajte youtube obraćanje Šešelja iz Haga svojoj radikalsskoj ekipi par dana pred izbore. (U DUKLJANINovoj temi)

Gledajući rezultate prošlih i ovih izbora, neko može da dođe do zaključka da oba puta najveća parlamentarna stranka ostaje u opoziciji. Skoro isti ljudi su u toj partiji. Može se zaključiti da je bivša SRS sada trransforimasan u SNS, malo EUropski našminkana ali čak ni takva nije dobra nikome da s njom pravi vlast. Ono što nije moglo da se "našminka" ostalo je u Šešeljevom SRS-u koji gotovo više ni ne postoji.
 
Dobro pitanje. Posmatrala sam ga pažljivo duže vreme, i shvatila da čujem jednu mantru koja je savršene forme, ali bez sadržaja. Samo je kemp u pitanju. Pokaza mi se Srbenda koji se bori za vlas' kao za vazduh. Ma, gazi. To otkriće me je porazilo.Sada mi je komičan, ali ono što mi ozbiljno smeta, to je količina poluistina kojima vešto barata, koristeći, pritom, svoj Klunijevski imidž dobrog momka iz ulaza pored.

Za ovo(g) ces da glasas? :eek:

 
Koleginice, zaboravljate da kako u medijima tako i na forumu radikali ništa drugo ne rade osim što pljuju konstantno po Tomi, Vučiću i SNS-u. 4 godine im je to jedini interes a kako to nije tajna već sušta istina - pogledajte youtube obraćanje Šešelja iz Haga svojoj radikalsskoj ekipi par dana pred izbore. (U DUKLJANINovoj temi)

Gledajući rezultate prošlih i ovih izbora, neko može da dođe do zaključka da oba puta najveća parlamentarna stranka ostaje u opoziciji. Skoro isti ljudi su u toj partiji. Može se zaključiti da je bivša SRS sada trransforimasan u SNS, malo EUropski našminkana ali čak ni takva nije dobra nikome da s njom pravi vlast. Ono što nije moglo da se "našminka" ostalo je u Šešeljevom SRS-u koji gotovo više ni ne postoji.

Колега, све што сте изнела је лична констатација и поглед на тему односа срс - снс која је била предмет расправе на овом форуму најмање милион пута,али није ни у каквој вези са мојим постом који се бави моралом напредњачког лидера.
 
Колега, све што сте изнела је лична констатација и поглед на тему односа срс - снс која је била предмет расправе на овом форуму најмање милион пута,али није ни у каквој вези са мојим постом који се бави моралом напредњачког лидера.
Onda se izvinjavam, jer sam shvatio drugačije.
 
Тај који је гласао за режим је идиот,а онај који је гласао за Тому, кретен.Закључак; и једни и други су ретардирани.

Tako je, zato gradjani treba da ostanu neizjasnjeni i da izvrse harakiri, Vlast ce se strasno potresti, mozda bude objavljeno na necijem licnom blogu a procita 26 graDZana.
 
Tako je, zato gradjani treba da ostanu neizjasnjeni i da izvrse harakiri, Vlast ce se strasno potresti, mozda bude objavljeno na necijem licnom blogu a procita 26 graDZana.

Грађани су се изјаснили на изборима.Неко изласком на биралишта,а неко бојкотом.И то што су желели, то су и добили.
 
Грађани су се изјаснили на изборима.Неко изласком на биралишта,а неко бојкотом.И то што су желели, то су и добили.

Izbori još nisu završeni, a bulumenta forumskih pljuvača, koji su istina pobedili na Krstarici, može slobodno iz inata Nikoliću i naprednjacima, da da borisu i treći mandat, da poništi listić, ili da ne izađe na izbore. Svejedno je, to niko neće ni primetiti.
 
Boris Tadic je covek koji mi izuzetno ide na zivce,ali Tomislav Nikolic je covek kog organski ne mogu da smislim...njegova artikulacija,"oratorske sposobnosti" i suvi intelekt su prava smejurija i ovaj covek je rodjen po dsrecnom zvezdom kad je onakav nakaradan dogurao dovde gde je vec....Mislio sam da nikad u zivotu ne bih glasao za zute,ovog puta bih pre dao glas Tadicu jer,koliko to smesno zvucalo,od ovog preporodjenog je bolji politicar...
 
120507019.11_mn.jpg

...........
 
Bogme, zadnje vreme je doslo kad cu cak i ja da stanem rame uz rame sa Consiglerijem i Tihijem. Ne gine mi ludara, definitivno.

No, kao sto sam vec jednom pomenuo na nekoj drugoj temi. Razloga je nekoliko zasto to treba uciniti, makar i sa prevrtanjem zeluca i riganjem po birackom mestu.

Tadiceva sultanatska kandidatura za treci predsednicki mandat u nizu je totalno antidemokratska, necu reci i neustavna. S obzirom na izmenu ustava, obezbedio je sebi mogucnost da se i cetvrti put kandiduje. A svi koji razmisljaju o glasanju za Tadica treba da se sete jedne vrlo bitne stvari.
Promenu ustava sa zeljom da vecno vladaju cinili su nam dobro poznati SLOBA, a to cine i dva ruska kepeca PUTIN i MEDVEDEV. O nekim drugim diktaturama gde su predsednici VECITI da i ne govorim.
Veoma bitna stvar, da ne zaboravim, je i to sto je Tadic istovremeno vrsio i funkcije predsednika stranke i predsednika drzave.
Sve koji bi da glasaju za Tadica pitam da li je i to u demokratskom duhu? Ili mi se cini da u drugim zemljama predsednici istog trenutka podnose ostavku na poziciju u stranci?

Istina je da je Toma debil, lopurda, prevarant, nesposobnjakovic i majmuncina par ekselans. istina je da nikada ni sanjao ne bih da cu doziveti ovaj trenutak da ozbiljno razmisljam da mu podarim glas :bljak: Ali, s obzirom da ce vlada biti formirana sa ili bez Tadica kao predsednika izmedju DS i SPS, Toma sasvim sigurno nece imati bilo kakvu moc, a pogotovo ne onakvu kakvu je imao Tadic. Takodje protivustavnu.

Prema tome, svi vi koji sebe smatrate istinskim demokratama, svi vi koji imate zelju da sacuvate bar d od ove ioanko prividne demokratije, trebalo bi da glasate za Tomu, i to vam kazem ja koji sam inace antidemokrata.


Svi vi koji budete glsali za Tadica, znajte da mu time darujete da vlada 13, i jos jednom - 13 godina na toj poziciji i TRI mandata u nizu. I opet se setite da je SLOBA vladao SAMO 10 godina.
 
Bogme, zadnje vreme je doslo kad cu cak i ja da stanem rame uz rame sa Consiglerijem i Tihijem. Ne gine mi ludara, definitivno.

No, kao sto sam vec jednom pomenuo na nekoj drugoj temi. Razloga je nekoliko zasto to treba uciniti, makar i sa prevrtanjem zeluca i riganjem po birackom mestu.

Tadiceva sultanatska kandidatura za treci predsednicki mandat u nizu je totalno antidemokratska, necu reci i neustavna. S obzirom na izmenu ustava, obezbedio je sebi mogucnost da se i cetvrti put kandiduje. A svi koji razmisljaju o glasanju za Tadica treba da se sete jedne vrlo bitne stvari.
Promenu ustava sa zeljom da vecno vladaju cinili su nam dobro poznati SLOBA, a to cine i dva ruska kepeca PUTIN i MEDVEDEV. O nekim drugim diktaturama gde su predsednici VECITI da i ne govorim.
Veoma bitna stvar, da ne zaboravim, je i to sto je Tadic istovremeno vrsio i funkcije predsednika stranke i predsednika drzave.
Sve koji bi da glasaju za Tadica pitam da li je i to u demokratskom duhu? Ili mi se cini da u drugim zemljama predsednici istog trenutka podnose ostavku na poziciju u stranci?

Istina je da je Toma debil, lopurda, prevarant, nesposobnjakovic i majmuncina par ekselans. istina je da nikada ni sanjao ne bih da cu doziveti ovaj trenutak da ozbiljno razmisljam da mu podarim glas :bljak: Ali, s obzirom da ce vlada biti formirana sa ili bez Tadica kao predsednika izmedju DS i SPS, Toma sasvim sigurno nece imati bilo kakvu moc, a pogotovo ne onakvu kakvu je imao Tadic. Takodje protivustavnu.

Prema tome, svi vi koji sebe smatrate istinskim demokratama, svi vi koji imate zelju da sacuvate bar d od ove ioanko prividne demokratije, trebalo bi da glasate za Tomu, i to vam kazem ja koji sam inace antidemokrata.


Svi vi koji budete glsali za Tadica, znajte da mu time darujete da vlada 13, i jos jednom - 13 godina na toj poziciji i TRI mandata u nizu. I opet se setite da je SLOBA vladao SAMO 10 godina.


Ma kakva bre demokratija, ustav i ostali Q.rci palci.. ko da vise i plus kilo salame, taj pobedjuje... URS i DS su tako skupili glasove... i po koji kamion sodera za seoske puteve...

Dobar deo izaslih uvek glasa za onog ko je na vlasti... nekad Sloba, sada Bota... a i usicari onda, sada...
 
Poslednja izmena:
Za koga glasati? Ni sama ne znam.
Osećam da mi je obaveza da izadjem na te izbore. Neka su i farsa, ali prosto mislim da je to normalno. Imaš kandidate, glasaj. Ko god da bude izabran, biće nam svima predsednik. I onima koji su glasali i onima koji nisu. Ne znam, možda je moja logika uvrnuta, možda ne razmišljam na pravi način, ali prosto - hoće narod revoluciju, hoće da ruši vlast, hoće ovo, hoće ono... a odakle ti pravo da kažeš bilo šta, da ne valja ili da valja, ako ti prvi nisi učestvovao u tome? Rušio bi, a da glasaš nećeš.
Jeste izbor izmedju Zla i Goreg, ali to je izbor, nema drugi. Kako da rušiš zlo ili gore, kako da menjaš bilo šta, ako nisi birao? Znam da je moral, pogotov danas, rastegljiv pojam, izgažen i izlizan, ali ja do njega ipak držim. I smatram da onaj ko ne učestvuje u izborima, prosto nema moralno pravo da se žali.
Kažem, možda je moja logika čudna, neko se svakako neće složiti, ali to je moje mišljenje.
A za koga - joj, nemam pojma... odlučiću očigledno na licu mesta.
 

Back
Top