DRUGI KRUG IZBORA ZA PREDSEDNIKA SIGURNO PROPADA !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
24.414
Moje neko razmisljanje kaze da ce drugi krug izbor SIGURNO propasti jer nece izaci 50% gradjanstva tako da ce morati ponovo da se raspisu novi izbori za Predsednika !

Jer budimo realni, ako je sada u prvom krugu kada je bilo 12 kandidata izaslo jedva 57% a i to ko zna dal stvarno ili nafrizirano...

Dakle potrebno je samo 7% da ih ne izadje u drugom krugu, a sto je vrlo verovatno...

Dakle drugi krug propada a izbori se ponovo raspisuju i mislim da tada opozicija treba da kandiduje JEDNOG kandidata, tj da se dogovore SNS i DSS da to bude recimo Kostunica koji ce u tom slucaju POMESTI Tadica !!!

Dobro sam analizirao rezultate prvog kruga i potencijale za drugi krug i moja analiza kaze ili da ce Tadic puci u drugom krugu ili da jos verovatnije DRUGI KRUG NECE USPETI TJ BICE MANJE OD 50% izaslih gotovo sigurno!


Zato i ovolika uzurbana panika Tadica !!!
Jer ne bi se on vec drugi dan posle izbora grlio i ljubio sa Palmom da mu njegovi savetnici nisu rekli koliko je situacija alarmantna !
Dakle TO JE POTEZ OCAJNIKA A NE POBEDNIKA !!!

S tim sto mu je to mac sa dve ostrice, jer ljubeci Palmu on gubi znacajan deo svojih pa i URS i LDP glasaca budite sigurni u to!
Jer stagod rekli njihovi lideri, obicnim iole inteligentnim ljudima se GADI sta je sve spreman Tadic da uradi zarad vlasti !


DAKLE NE VERUJTE KONTROLISANIM MEDIJIMA VEC VESTI ANALIZIRAJTE NA PRAVI NACIN - SVOJOM GLAVOM !!!! UGASI TV UKLJUCI MOZAK !!!


TAKODJE TZV "POBEDA" REZIMA NA IZBORIMA JE PRENADUVANA I TO IZ VISE RAZLOGA:

1) TADICEVA KOMUNISTICKA EU PARTIJA JE OSVOJILA 22% I TO NA IZLAZNOST OD 50 I KUSUR % I TO JOS KAO KOALICIJA, DAKLE DS I SATELITI SU PUKLI DRASTICNO !

2) KAD SABERETE SVE EU-FANATICNE STRANKE DAKLE (DS, LDP, URS, SPS...) VIDECETE DA JE TO MOZDA SVEGA 30 % UKUPNOG GLASACKOG TELA !!!




DAKLE GLAVU GORE I NEMA PREDAJE PROTIV OVOG KRIMINALNOG REZIMA !!!! :)


NIKAD U EU !!!
NIKAD U NATO !
NIKAD ZAJEDNO SA FASISTIAM I OKULTNIM SATANISTIMA !


ZIVELA SLOBODNA SRBIJA !


:)
 
Takodje Tadic je toliko ocajan da je izveo i diverziju nad Dacicevom koalicijom ! :)

To je ono sto necete videti u kontrolisanim rezimskim medijima, ali on osto se desilo je sledece!

Tadic je na ovaj ili onaj nacin kupio Palmu, kako bi oslabio Dacicevu samouvernost koja je svakako nerelana!
Tako da je Palma cak i pre Dacica kao podrzao Tadica, a iz straha da ne ispadne iz igre Dacic je odmah brze bolje takodje podrzao Tadica !

Dakle Tadici je svestan da "igra na tankoj zici" i da je DRUGI krug u banani...
Ovo sve su ocajnicki potezi koje on preduzima budite sigurni u to !!!

Mislim da ce uskoro krenuti u bunt naroda i da ce biti izvesni ponovljeni izbori jer rekoh vec, kad saberete sve ove rezimske i prorezimske stranke TO NIJE NI 35% BIRACKOG TELA !!!
I oni su svesni toga, zato se ovako vidno i neprirodno nabrzaka kao dogovaraju, ustvari im klecaju kolena ! :)


To su sve potezi ocajnika a ne pobednika !!! :)

...
 
Pa zar nisu ponavlajni izbori onda kad su nastupali jel bese Micunovic i Nikolic a izaslo je bilo 49% ? :)

...

..i onda je 2004. godine zakon promijenjen i od tada uspijevaju izbori neosnovano od toga koliko biraca na njih izadje (moze i 10% da izadje, opet bi bili vazeci), upravo zbog tog problema.

Kada je Tadic prvi put pobijedio, 2004, bilo je 47,76% u prvom i 48,35% u drugom krugu izlaznosti.
 
Takodje Tadic je toliko ocajan da je izveo i diverziju nad Dacicevom koalicijom ! :)

To je ono sto necete videti u kontrolisanim rezimskim medijima, ali on osto se desilo je sledece!

Tadic je na ovaj ili onaj nacin kupio Palmu, kako bi oslabio Dacicevu samouvernost koja je svakako nerelana!
Tako da je Palma cak i pre Dacica kao podrzao Tadica, a iz straha da ne ispadne iz igre Dacic je odmah brze bolje takodje podrzao Tadica !

Dakle Tadici je svestan da "igra na tankoj zici" i da je DRUGI krug u banani...
Ovo sve su ocajnicki potezi koje on preduzima budite sigurni u to !!!

Mislim da ce uskoro krenuti u bunt naroda i da ce biti izvesni ponovljeni izbori jer rekoh vec, kad saberete sve ove rezimske i prorezimske stranke TO NIJE NI 35% BIRACKOG TELA !!!
I oni su svesni toga, zato se ovako vidno i neprirodno nabrzaka kao dogovaraju, ustvari im klecaju kolena ! :)


To su sve potezi ocajnika a ne pobednika !!! :)

...

Zasto mislis da je Tadic kupio Palmu? Pa Palma je oduvijek bio njemu naklonjen; i 2008. godine, kada se SPS kolebala, Palma je izasao prvi i rekao da nece i da ne treba graditi koaliciju sa Kostunicom i radikalima, vec da bi trebalo pregovarati sa ZES.
Dakle vjerujem da je njegovo autenticno misljenje da pravi koaliciju sa Tadicem; ako i je bilo potkupljivanja bilo kakvoga kojekakvim obecanjima, onda ga je bilo prije 4 godine - danas sigurno ne; oni su 'tradicionalni saveznici'.
 
Jer evo ajde analizirajmo malo na osnovu prvog kruga kome bi koji glasovi mogli ici ! :)

A ja vam kazem da cak i glasovi LDP i URS nisu uopste sigurni za Tadica, sto naravno ne znaci da ce oni glasati za Nikolica, vec da prosto nece izaci na izbore jer im se GADI ljubljenje Smorisa sa Palmom !

Ali krenimo redom ,u prvu grupu stranka cu uzeti sve ove ispod cenzusa:

1) DVERI+SRS = 9% -------TU SIGURNO NEMA GLASOVA ZA TADICA !

2) PRS -------- to su ovi prevareni radnici i seljaci i jos jedna od rezima izmisljena partija da razbije nezadovoljne glasove ! Ali cak i u njihovih 1,5% --------- NEMA SIGURNO GLASOVA ZA TADICA !
Tu mozete dodati i ovaj 1% od one zene Grujicic

3) 4,4 % Nevazecih listica ako nisu imali svog coveka u prvom krugu nece imati ni u drugom! :)



******Dakle ovde vec imamo nekih 16% glasova koji su ispod crte bili a koji sigurno nisu za Tadica a plus sto jos pomenuh i to da nece svi LDP i URS glasaci glasati za Tadica vec prosto nece izaci!

Dakle mozemo reci da nekih 20% potencijalnih glasova sa proslih izbora TADIC VEC U STARTU GUBI !!!


A na to dodajmo i to da nece svi glasaci SPS-PUPS-JS-a glasati po naredbi svojih lidera, tako da i tu evo neka od njihovih 14% bude bar 5% koji ce glasati za Nikolica i Tadic GUBI SIGURNO !!!


:)


.
 
Poslednja izmena:
25 ide SPS-u, 12 PUPS-u i 7 JS-u.

Dakle Tadic cak moze i preskociti Dacica! Dovoljno mu je da uzme PUPS i JS ! Pogotovo sada u svetlu novog EU zakona o slobodnoj trgovini mandatima... :)

Zato kao sto rekoh VRLO JE BITNO ZNATI CITATI VESTI KOJE VIDIS I CUJES OVIH DANA :)

PRVO JE PALMA PODRZAO TADICA PA TEK ONDA DACIC...
DACIC JE POTRCAO ZA PALMOM ZABORAVIVSI I NA PREMIJERSKO MESTO JER SE UPLASIO DA NE ISPADNE IZ IGRE!
TO TI DOVOLJNO GOVORI O KAKVOJ SE MAFIJASKOJ PARTIJI POKERA ZARAD VLASTI TRENUTNO RADI... :)


Sve to je ODLICNA prilika za opoziciju da ih sve skupa "saceka u prvoj krivini" :)

A ta krivina nije uopste tako daleko kao sto deluje, jer pored perfidne kradje na ovim izborima ima tu jos itekako potencijala za citavu revoluciju ;)

Ova konfuznost i zbunjenost naroda je samo trenutna, jer je svima sada jasno da su na perfidan nacin pokradeni i prevareni!

Zato i ovolika zurba kod Tadica, Palme i Pacica !!!

:)

...
 
Zasto mislis da je Tadic kupio Palmu? Pa Palma je oduvijek bio njemu naklonjen; i 2008. godine, kada se SPS kolebala, Palma je izasao prvi i rekao da nece i da ne treba graditi koaliciju sa Kostunicom i radikalima, vec da bi trebalo pregovarati sa ZES.
Dakle vjerujem da je njegovo autenticno misljenje da pravi koaliciju sa Tadicem; ako i je bilo potkupljivanja bilo kakvoga kojekakvim obecanjima, onda ga je bilo prije 4 godine - danas sigurno ne; oni su 'tradicionalni saveznici'.

Tesko kupiti Palmu Kolubarca ....
 
Moje neko razmisljanje kaze da ce drugi krug izbor SIGURNO propasti jer nece izaci 50% gradjanstva tako da ce morati ponovo da se raspisu novi izbori za Predsednika !

Jer budimo realni, ako je sada u prvom krugu kada je bilo 12 kandidata izaslo jedva 57% a i to ko zna dal stvarno ili nafrizirano...

Dakle potrebno je samo 7% da ih ne izadje u drugom krugu, a sto je vrlo verovatno...

Dakle drugi krug propada a izbori se ponovo raspisuju i mislim da tada opozicija treba da kandiduje JEDNOG kandidata, tj da se dogovore SNS i DSS da to bude recimo Kostunica koji ce u tom slucaju POMESTI Tadica !!!

Dobro sam analizirao rezultate prvog kruga i potencijale za drugi krug i moja analiza kaze ili da ce Tadic puci u drugom krugu ili da jos verovatnije DRUGI KRUG NECE USPETI TJ BICE MANJE OD 50% izaslih gotovo sigurno!


Zato i ovolika uzurbana panika Tadica !!!
Jer ne bi se on vec drugi dan posle izbora grlio i ljubio sa Palmom da mu njegovi savetnici nisu rekli koliko je situacija alarmantna !
Dakle TO JE POTEZ OCAJNIKA A NE POBEDNIKA !!!

S tim sto mu je to mac sa dve ostrice, jer ljubeci Palmu on gubi znacajan deo svojih pa i URS i LDP glasaca budite sigurni u to!
Jer stagod rekli njihovi lideri, obicnim iole inteligentnim ljudima se GADI sta je sve spreman Tadic da uradi zarad vlasti !


DAKLE NE VERUJTE KONTROLISANIM MEDIJIMA VEC VESTI ANALIZIRAJTE NA PRAVI NACIN - SVOJOM GLAVOM !!!! UGASI TV UKLJUCI MOZAK !!!


TAKODJE TZV "POBEDA" REZIMA NA IZBORIMA JE PRENADUVANA I TO IZ VISE RAZLOGA:

1) TADICEVA KOMUNISTICKA EU PARTIJA JE OSVOJILA 22% I TO NA IZLAZNOST OD 50 I KUSUR % I TO JOS KAO KOALICIJA, DAKLE DS I SATELITI SU PUKLI DRASTICNO !

2) KAD SABERETE SVE EU-FANATICNE STRANKE DAKLE (DS, LDP, URS, SPS...) VIDECETE DA JE TO MOZDA SVEGA 30 % UKUPNOG GLASACKOG TELA !!!




DAKLE GLAVU GORE I NEMA PREDAJE PROTIV OVOG KRIMINALNOG REZIMA !!!! :)


NIKAD U EU !!!
NIKAD U NATO !
NIKAD ZAJEDNO SA FASISTIAM I OKULTNIM SATANISTIMA !


ZIVELA SLOBODNA SRBIJA !


:)

a ko ce da se pobuni i kaze da nisu rezultati tacni?

toma? :rotf:
 
Evo budimo jos detaljniji u analizi prvog krug ai njegovih potencijalaza drugi

1) DS 25 % - EVO UZECEMO DA SVIH 25% idu Tadicu !
2) LDP 5% - UZMIMO RECIMO DA NEMA SVIH 5% LDP-OVACA ZELUDAC DA GLASA ZA PALMOLJUPCA ! Dakle neka evo ih bude 3-4%, mada ja verujem da ce svega 2% LDP-ovaca imati zeludac za to!
3) URS 6,5% - I OVDE NE MOZEMO RECI DA SU SVI TADO-PALMO-LJUPCI, ALI EVO UZMIMO DA JE TO NEKIH 4,5%
4) SPS-PUPS-JS 14% - U NAJOPTIMISTICNIJOJ VARIJANTI ZA TADICA OVDE MOZE BITI 9% ali kazem u najoptimisticnijoj, zato je i potrcao odmah vec drugi dan da se ljubi sa Palmom jer vapi za glasovima iz te skupine !!!

5) O ovih ukupno 16% ispod cenzusa sam vec rekao - TU NEMA GLASOVA ZA TADICA !!!



Dakle TADIC PUCA DEFINITIVNO ZATO JE I OVOLIKO AGILNIJI U KAMAPNJI ZA DRUGI KURG - FRKA, PANIKA !!! :)

Samo svojom glavom analizirajte vesti - ugasite TV i kontrolisane medija a ukljucite mozak!!!

:)

...
 
Poslednja izmena:
Moje neko razmisljanje kaze da ce drugi krug izbor SIGURNO propasti jer nece izaci 50% gradjanstva tako da ce morati ponovo da se raspisu novi izbori za Predsednika !

Jer budimo realni, ako je sada u prvom krugu kada je bilo 12 kandidata izaslo jedva 57% a i to ko zna dal stvarno ili nafrizirano...

Dakle potrebno je samo 7% da ih ne izadje u drugom krugu, a sto je vrlo verovatno...

Dakle drugi krug propada a izbori se ponovo raspisuju i mislim da tada opozicija treba da kandiduje JEDNOG kandidata, tj da se dogovore SNS i DSS da to bude recimo Kostunica koji ce u tom slucaju POMESTI Tadica !!!

Dobro sam analizirao rezultate prvog kruga i potencijale za drugi krug i moja analiza kaze ili da ce Tadic puci u drugom krugu ili da jos verovatnije DRUGI KRUG NECE USPETI TJ BICE MANJE OD 50% izaslih gotovo sigurno!


Zato i ovolika uzurbana panika Tadica !!!
Jer ne bi se on vec drugi dan posle izbora grlio i ljubio sa Palmom da mu njegovi savetnici nisu rekli koliko je situacija alarmantna !
Dakle TO JE POTEZ OCAJNIKA A NE POBEDNIKA !!!

S tim sto mu je to mac sa dve ostrice, jer ljubeci Palmu on gubi znacajan deo svojih pa i URS i LDP glasaca budite sigurni u to!
Jer stagod rekli njihovi lideri, obicnim iole inteligentnim ljudima se GADI sta je sve spreman Tadic da uradi zarad vlasti !


DAKLE NE VERUJTE KONTROLISANIM MEDIJIMA VEC VESTI ANALIZIRAJTE NA PRAVI NACIN - SVOJOM GLAVOM !!!! UGASI TV UKLJUCI MOZAK !!!


TAKODJE TZV "POBEDA" REZIMA NA IZBORIMA JE PRENADUVANA I TO IZ VISE RAZLOGA:

1) TADICEVA KOMUNISTICKA EU PARTIJA JE OSVOJILA 22% I TO NA IZLAZNOST OD 50 I KUSUR % I TO JOS KAO KOALICIJA, DAKLE DS I SATELITI SU PUKLI DRASTICNO !

2) KAD SABERETE SVE EU-FANATICNE STRANKE DAKLE (DS, LDP, URS, SPS...) VIDECETE DA JE TO MOZDA SVEGA 30 % UKUPNOG GLASACKOG TELA !!!




DAKLE GLAVU GORE I NEMA PREDAJE PROTIV OVOG KRIMINALNOG REZIMA !!!! :)


NIKAD U EU !!!
NIKAD U NATO !
NIKAD ZAJEDNO SA FASISTIAM I OKULTNIM SATANISTIMA !


ZIVELA SLOBODNA SRBIJA !


:)


:rotf::rotf: toooo lutko...propadaju izbori-neće izaći 50% :super:
bem ti sunce i analitičara :klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top