Podvodila ćerke u staračkom domu

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Policija uhapsila D. T. (39), koja je ćerke terala na prostituciju za 1.500 dinara kako bi imala da kupi cigarete i alkohol


ZAJEČAR - Majka monstrum!
Meštani sela Kaličina kod Knjaževca zaprepašćeni su saznanjem da je policija uhapsila D. T. (39) zbog sumnje da je podvodila svoju 17-godišnju ćerku K. T. penzionerima iz staračkog doma.

Ona je odranije poznata u selu po tome što poslednjih nekoliko godina živi od prostituisanja, ali niko nije mogao da pretpostavi da će na „najstariji zanat“ primorati i svoje ćerke. Kako nezvanično saznajemo, ona je, pored maloletne ćerke, „mušterijama“ podvodila i svoju stariju, 20-godišnju ćerku.

- D. T. je svoju decu najčešće vodila u obližnji starački dom u vreme kad njegovi korisnici prime penziju. Tada bi se u selo vraćale taksijem, obnovljene garderobe, a ostatak novca trošile su na piće i cigarete. Ona za svoje usluge traži 1.000 dinara, a za „rad“ svojih ćerki petsto dinara više - rekla je jedna meštanka.

Policija je navela da je D. T. svoju maloletnu ćerku podvodila u periodu od avgusta prošle do marta ove godine, zbog čega je osumnjičena za trgovinu ljudima. Devojčice se sada nalaze kod oca, od koga se D. T. razvela.

http://www.kurir-info.rs/podvodila-cerke-u-starackom-domu-clanak-217130
 
kurir:
Policija je navela da je D. T. svoju maloletnu ćerku podvodila u periodu od avgusta prošle do marta ove godine, zbog čega je osumnjičena za trgovinu ljudima. Devojčice se sada nalaze kod oca, od koga se D. T. razvela.
332qnx4.jpg
 
ženska solidarnost...

to što ćerka i majka o seksu to ćale i sin ni u ludilu...

www.nin.co.rs/2002-09/26/25158.html
Прочитај, ради се о инцесту између оца и сина, а да не причамо о заједничким подухватима очева и синова. :bljak:
И једно и друго је тотално болесно.
 
Plaćale smo stan parama od seksa
CRNA HRONIKA, 06:00, 10.05.2012.Autor: Jelena Rafailović,Foto: Nemanja Pančić35 komentara


Dvojica muškaraca su nam našla krov nad glavom, a ja sam s njima imala odnose na smenu, zavisno od toga koji od njih dođe kod nas, ispričala za Kurir K. T. (16)


Očajni otac Zoran sa ćerkom
KNJAŽEVAC - Strahota!
Nije tačno da sam s penzionerima iz Gerontološkog centra spavala za novac! Imala sam odnos samo s dvojicom, i to samo da bih nekako obezbedila krov nad glavom i hranu!

Isto to je radila i moja starija sestra O. T. (20), a najstariji čovek s kojim sam bila imao je 60 godina!

Ovako je za Kurir započela ispovest K. T. (16), ćerka Dušica T. (39) iz okoline Knjaževca, koja je u utorak uhapšena zbog sumnje da je dve ćerke u poslednjih godinu dana podvodila starcima u Gerontološkom centru u Knjaževcu. Uhapšena Dušica T. je majka četvoro dece, punoletnog sina i ćerke i još dve maloletne devojčice, pri čemu najmlađa od njih ima samo šest godina!

Prema rečima naše sagovornice, ona je pre godinu dana s majkom i dve sestre napustila dom u selu Kaličina. Od tada su se snalazile kako znaju i umeju!

- Stalno smo se selile, ali smo kasnije uspele da nađemo dvosoban stan za nas četiri. Dvojica muškaraca su nam pomogla da plaćamo taj stan, ali sam ja s njima imala odnose na smenu, zavisno od toga koji od njih dođe kod nas! Nismo imale tarifu za seks, već su nam davali kako je ko od njih imao. Neko je morao da zarađuje jer je majka stalno bila odsutna. Nismo imali drugačiji način da se finansiramo, pogotovo zimi, kad nije bilo sezonskih poslova na kojima bi moglo da se zaradi - objašnjava ona i dodaje da je majka često bila van kuće.

- Odlazila je od kuće da bi se zabavila - rekla je K. T.

S druge strane, Zoran T. (50), suprug osumnjičene Dušice T., kaže da je s njom bio u braku 24 godine i da je ona podnela zahtev za razvod.

- Sve je počelo pre tri godine. U moju ženu kao da je đavo ušao! Bila je dobra majka, ali se onda desilo nešto što ne mogu ni sebi da objasnim. Počela je da pije i da izlazi, čak me dvaput slagala da je obolela od raka i da mora da ide u bolnicu! Za to vreme živela je kod drugog muškarca. Svakodnevno ih je menjala i okupljala svakakav ološ oko kuće. Pre godinu dana na silu mi je odvela devojčice i sam bog zna šta se dešavalo, pošto ja nisam mogao da im priđem - rekao je za Kurir Zoran T.

Maloletne devojčice, kao i sin, trenutno su kod oca, dok je starija O. T. ostala u stanu u kom je živela s majkom pre hapšenja.

Dušica T. završila u pritvoru

Sestra joj trudna

Starija ćerka O. T., koja je takođe za novac imala odnose s različitim muškarcima, u sedmom je mesecu trudnoće. Njena sestra K. T. nije znala da nam kaže ko je otac deteta.

- Donedavno je bila udata, a onda se pre mesec dana vratila kod nas. Ostala je tamo sa čovekom koji je izdržava - rekla je K. T.
 
2.300 din :lol:

prica mi neki dan prijatelj taksista kako je dobio poziv od musterije , a polazno mesto "kamion kod Tempa" :lol:
Tada mu je musterija i rekla koliko je zaradila u kamionu ..
pa smo se svi pitali jel onih 300 din baksis ili se racuna evro po kursu - 20 e.:think:

ps..tarifa zavisi od usluge ..verovatno. ;)

ajde, ajde kao ne znaš ti si fina... pa rek'o taksista... oni sve znaju...
 
Policija uhapsila D. T. (39), koja je ćerke terala na prostituciju za 1.500 dinara kako bi imala da kupi cigarete i alkohol


ZAJEČAR - Majka monstrum!
Meštani sela Kaličina kod Knjaževca zaprepašćeni su saznanjem da je policija uhapsila D. T. (39) zbog sumnje da je podvodila svoju 17-godišnju ćerku K. T. penzionerima iz staračkog doma.

Ona je odranije poznata u selu po tome što poslednjih nekoliko godina živi od prostituisanja, ali niko nije mogao da pretpostavi da će na „najstariji zanat“ primorati i svoje ćerke. Kako nezvanično saznajemo, ona je, pored maloletne ćerke, „mušterijama“ podvodila i svoju stariju, 20-godišnju ćerku.

- D. T. je svoju decu najčešće vodila u obližnji starački dom u vreme kad njegovi korisnici prime penziju. Tada bi se u selo vraćale taksijem, obnovljene garderobe, a ostatak novca trošile su na piće i cigarete. Ona za svoje usluge traži 1.000 dinara, a za „rad“ svojih ćerki petsto dinara više - rekla je jedna meštanka.

Policija je navela da je D. T. svoju maloletnu ćerku podvodila u periodu od avgusta prošle do marta ove godine, zbog čega je osumnjičena za trgovinu ljudima. Devojčice se sada nalaze kod oca, od koga se D. T. razvela.

http://www.kurir-info.rs/podvodila-cerke-u-starackom-domu-clanak-217130

Ovo treba obesiti
 
2.300 din :lol:

prica mi neki dan prijatelj taksista kako je dobio poziv od musterije , a polazno mesto "kamion kod Tempa" :lol:
Tada mu je musterija i rekla koliko je zaradila u kamionu ..
pa smo se svi pitali jel onih 300 din baksis ili se racuna evro po kursu - 20 e.:think:

ps..tarifa zavisi od usluge ..verovatno. ;)
branje malina,kupina,višanja i osatlog voća je mnogo jefžtinije a mučnije.,..
 

Back
Top