Beli listici, glupost!

Vas stav prema belim listicima:

  • Glupost!

  • Ogorcenost i neznanje!

  • Pobuna!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SasaKuljanin

Zainteresovan član
Poruka
108
Vidim forumasi se bune zbog rezultata izbora i razocaravaju se, a uveren sam da su bas takvi davali nevazece listice i time upropastili izbore. Misle svi su isti i u tome grese. Tim belim listicima su pomagali strankama za koje nikad ne bi glasali. Pravo glasa se ne baca u vodu vec se koristi najbolje sto je moguce. BELI LISTICI, GLUPOST!
 
Ovi su svi isti. Da podsetim, sve smo ih i videli na vlasti.

A sto se tice belih listica, to je pravo svakog od nas. Necu da dajem kredibilitet nijednom idiotu. To je, bar za mene, proslo vreme. Birati izmedju dva zla manje - to je glupost!

Da ste svi ponistili listice - sta bi onda bilo? Zamalo smo presli cenzus.

Bila je ideja da se uvede "Nisam ni za koga" pa da onda ako ta opcija pobedi svi kandidati ne mogu da se kandiduju a izbori se ponavljaju. Da malo razmisljate, izasli bi svi na ulicu sa takvim predlozima.

A posto je pokazano da je bilo i kradje, i to drasticne, ne vidim sta nas sprecava da izadjemo na ulicu vec sada i zavisimo jednom sa ovim klovnovima. Da budem jasan, mislim na SVE (bez izuzetka) ucesnike trenutne politicke scene Srbije - od SRS do DS.
 
Sem za parlament .... ostale listiće sam lepo našarao :) .... a i to za Parlament, eto čisto da glasam za nekoga ko nije NIKADA ni na koji način participirao u vlasti, a kune se u poštenje (a obzirom na medijski mrak u koji su stavljeni - moguće je da ne lažu) .... u drugom krugu glasam za još jednog za koga NIKADA nisam glasao (i mislio sam da i neću) .... a pre svega PROTIV Diktatora koji je na vlasti duže nego Sloba i treba mu još samo jedan mandatčić, pa će sve da sredi :mrgreen:
 
Vidim forumasi se bune zbog rezultata izbora i razocaravaju se, a uveren sam da su bas takvi davali nevazece listice i time upropastili izbore. Misle svi su isti i u tome grese. Tim belim listicima su pomagali strankama za koje nikad ne bi glasali. Pravo glasa se ne baca u vodu vec se koristi najbolje sto je moguce. BELI LISTICI, GLUPOST!

:think:

Udje kauboj u bar i pita : ,, Ko je ovde Dzo ,, ?? .. svi cute i ne obracaju paznju ..

,, Ko je ovde Dzo ? , - opet ce kauboj ... niko ga ne konstatuje ..

Po treci put ce kauboj ,, Ko je , bre , ovde Dzo ,, ? :rtfm:

,,Ja sam ,, - kaze jedan ...

Kauboj mu pridje i razvali ga od batina i izadje napolje .. pritrce gosti , jedva povrate onog sto se javio , kad ce taj : , E , kako sam ga zajjebao , ja se uopste ne zovem Dzo ,, ... :super:

Zasto sam se setio ovog vica s bradom , zaboga ?? :think:
 
Vidim forumasi se bune zbog rezultata izbora i razocaravaju se, a uveren sam da su bas takvi davali nevazece listice i time upropastili izbore. Misle svi su isti i u tome grese. Tim belim listicima su pomagali strankama za koje nikad ne bi glasali. Pravo glasa se ne baca u vodu vec se koristi najbolje sto je moguce. BELI LISTICI, GLUPOST!

a taj nevažeći glas kome odlazi životati...?
 
Која бре црна побуна? Мислите да је побуна ако предате празан листић и пустите неког другог да одлучи уместо вас, био он доктор наука или неки неписмени чобан.
 
Која бре црна побуна? Мислите да је побуна ако предате празан листић и пустите неког другог да одлучи уместо вас, био он доктор наука или неки неписмени чобан.
Kad ostanes kod kuce tad pustas da drugi odluci, a kad precrtas listic iskazujes jasan stav: "svi ste bitange". I sam upotrebljavas svoj listic.

Nevazeci listici se nigde ne pribrajaju nit prelivaju, samo vazeci, od onih koji ne predju cenzus.
 
Vidim forumasi se bune zbog rezultata izbora i razocaravaju se, a uveren sam da su bas takvi davali nevazece listice i time upropastili izbore. Misle svi su isti i u tome grese. Tim belim listicima su pomagali strankama za koje nikad ne bi glasali. Pravo glasa se ne baca u vodu vec se koristi najbolje sto je moguce. BELI LISTICI, GLUPOST!
Vi koji niste izasli, il vi koji ste dali glas opet po ko zna koji put sve jednim istim bitangama ste najkrivlji.

Nemojte sad kukati i kriviti druge.
 
У сваком случају би неко други на превару заокружио тај листић, па би глас отишао ко зна коме, и опет би неко други уместо тебе одлучио ко ће да нам буде председник.

Da je izaslo manje od 20% ljudi,bitange bi se nasle u misjoj rupi
 
Која бре црна побуна? Мислите да је побуна ако предате празан листић и пустите неког другог да одлучи уместо вас, био он доктор наука или неки неписмени чобан.
Neispunjen listic je pobuna protiv zdrave pameti . Ako si protiv vlasti , praznim listicem si je pomogao jer nisi
glasanjem za opoziciju , glasao protiv nje .Ebes boodalu koja to ne moze da shvati .
 
Da je izaslo manje od 20% ljudi,bitange bi se nasle u misjoj rupi

Јес боли га цветко!
То значи да би изашли само њихови бирачи!
То што ти мислиш на моралну страну и кредибилитет таквих избора,
то окачи мачку о реп!
Одавно су они показали и доказали да немају ни морала ни кредибилтета!
 
Pitanje:
A posto je pokazano da je bilo i kradje, i to drasticne, ne vidim sta nas sprecava da izadjemo na ulicu vec sada i zavisimo jednom sa ovim klovnovima. Da budem jasan, mislim na SVE (bez izuzetka) ucesnike trenutne politicke scene Srbije - od SRS do DS.

Odgovor:
:think:

Udje kauboj u bar i pita : ,, Ko je ovde Dzo ,, ?? .. svi cute i ne obracaju paznju ..

,, Ko je ovde Dzo ? , - opet ce kauboj ... niko ga ne konstatuje ..

Po treci put ce kauboj ,, Ko je , bre , ovde Dzo ,, ? :rtfm:

,,Ja sam ,, - kaze jedan ...

Kauboj mu pridje i razvali ga od batina i izadje napolje .. pritrce gosti , jedva povrate onog sto se javio , kad ce taj : , E , kako sam ga zajjebao , ja se uopste ne zovem Dzo ,, ... :super:

Zasto sam se setio ovog vica s bradom , zaboga ?? :think:

_nobody_
 
Бели листићи у првом кругу нису ни добри нити су нека "побуна". То је помагање тзв. "водећим странкама",против којих су наводно и они који убацују те неважеће листиће.
Бели листићи у другом кругу јесу прихватљиви,јер је избор узак,а по мени никакав.
 
Beli listići su rešili ove izbore.

Samo je pitanje da koliko je onih koji su ih ubacili, znalo šta time radi.

Бели листићи у првом кругу нису ни добри нити су нека "побуна". То је помагање тзв. "водећим странкама",против којих су наводно и они који убацују те неважеће листиће.
Бели листићи у другом кругу јесу прихватљиви,јер је избор узак,а по мени никакав.
Beli listici se ne broje nit prelivaju nikud, samo vazeci listici.

Znaci, opet i po ko zna koji put da se ponovi, ako nekom jos nije jasno: za ovakve rezultate izbora krivi su upravo oni s vazecim listicima, koji su, takodje po ko zna koji put, glasali za jedne iste bitange.
 
Beli listici se ne broje nit prelivaju nikud, samo vazeci listici.

Znaci, opet i po ko zna koji put da se ponovi, ako nekom jos nije jasno: za ovakve rezultate izbora krivi su upravo oni s vazecim listicima, koji su, takodje po ko zna koji put, glasali za jedne iste bitange.

Бели листићи се стављају на располагање Тадићу и Николићу.
 

Back
Top