Zasto nije bilo masovnog slavlja posle ovih izbora ??

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
38.423
Svi se secamo euforije koja je pratila pobede evropejaca i prozapadnjaka na izborima 2008 godine . Ako je neko zaboravio kako je to izgledalo - da se podsetimo :


Veselje , pesma , igra .. u Pazaru i pucnjava .. vijore se zastave EU - rame uz rame sa zastavama DS .. i srpskim ..i turskim ... o , kako je to slavno vreme bilo ... :) ..

A sad nista .. :confused: ...

Interesuje me - zasto pobeda prozapadnjaka na ovim izborima nije obelezena bakljama , vatrometima , pesmom .. igrom .. i masovnim veseljem po trgovima .... :confused:
 
Pa ne znam .. ali nesto mi ovde nije jasno .. :think:

Vidite kako je bilo na proslim izborima - koliko pozitivne energije i vere u svetle evropske perspektive :D.. pa vera u 1000 eura .. pa brzo osvajanje EU i blic krig na Brisel ... u bratstvo gradjana sveta ... u 250 000 novih radnih mesta :ok:



Hebi ga, ako nista mogli su bar da izadju da slave "poraz" radikala i pale njihove zastave, i tako demonstriraju svoj jedini "uspeh i pobedu"............i ja sam razocarana njihovom nesposobnoscu pokazvanja pozitivnih emocija, jedino im jomini i jos neki ovde dizu prosek:D
 
Možda zato što su statistima sa zastavama stigli i duplirani računi za sve režije a naročito telefone pa im je možda palo na pamet da je uveden namet za otplatu režimske kampanje što ih je deprimiralo?

A možda režim nije hteo da im plati da izgledaju veselo i idu u Kolarčevu da kliču PreCedniku.?

A možda i zato što će Ivica sve da im uzme?

To što se tiče DOSovskog krila režima.

A Ivica je pravio vatromet.
 
Slavili su neki, kako nisu... i treba... :per:

Proslava-SPS-19-610x406.jpg
 
Svesni su i oni da bi do jeseni mogla da proradi kuka i motika....a onda im ni bog pomoci nece...

Šumadinac, zaboravi na kuku i motiku.

Nema toga više.

Ljudi su zadovoljni ovom vlašću.

Toliko ih je izašlo i tako su glasali da nema dileme da oni žele da i dalje bude ovako.

Ne rade ništa, ne tera ih niko da rade, čak ih i tera sa posla, nema pravde, nema obrazovanja, nema proizvodnje, nema kulture, nema para, nema ničeg...

Ali nema ni obaveza, odgovornosti, životari se i to je izgleda ono što Srbi žele.
 
Šumadinac, zaboravi na kuku i motiku.

Nema toga više.

Ljudi su zadovoljni ovom vlašću.

Toliko ih je izašlo i tako su glasali da nema dileme da oni žele da i dalje bude ovako.

Ne rade ništa, ne tera ih niko da rade, čak ih i tera sa posla, nema pravde, nema obrazovanja, nema proizvodnje, nema kulture, nema para, nema ničeg...

Ali nema ni obaveza, odgovornosti, životari se i to je izgleda ono što Srbi žele.

Kako nema? Sad ce kockoglavi da masovno utuzuje... pa ce da skoci cena komunalija... pa.. svasta po nesto...
 

Back
Top