RAZLIKA IZMEDJU TADICA I NIKOLICA IZNOSI 13051 GLAS

Tadicu ce prici LDP-ovci, URS-ovci, dobar deo SPS-ovaca, a Nikolicu dobar deo radikala, dobar deo Dveri, poneki SPS-ovac i vecina DSS-ovaca.
Verujem da ce Tadic uzeti nekih 52% a Nikoic 48%.
Tradicija, sta li je.
Ali ne moze nas sunce obasjati ni na sekund, to je sigurno. :)
Iskreno, i ne nadam se nekom cudu, jaci je Tadic i to je to.


U ovom trenutku može nas spasti samo Divine Intervention :mrgreen:
 
U ovom trenutku može nas spasti samo Divine Intervention :mrgreen:

Samo Hirošima, svi da budemo isti.Bez ičega i radioaktivni :lol:

Što se razlike tiče, očekujem još veću nego prošli put, još ako je Toma kovertirao ostavku u SNSu, narod će da glasa za to, masovnim zaokruživanjem Flekavog ne samo hemijskama,
nego četkama za farbe, što veći kug da bude.
 
Ko god bude vodio drzavu u narednom periodu,nece se dobro provesti.Stizu naplate kamata na dugove od 3 i vise milijardi,sto ce nas tokom leta i zvanicno baciti u recesiju.Vlada ce podici PDV i ostale poreze,sto ce podici i cene,doci ce do novih otpustanja,a penzije ce biti ozbiljno skresane...Bice svega...

До 21. децембра тотал дистракшн.
 
Ovde mislim da ce ljudi ici personalno .Cisto ne verujem da Boris moze da dobaci do 2 miliona ipak imas 250 000 otpustenih .Nemam podatke ali on nije dobio vise od 900 000 glasova a stranka jos manje.Ipak ovde imas samo 2 kandidata ,predsednicki izbori su nesto drugo gde ne glasas vise samo za svog kandidata. Igrace se ova utakmica do 90 minuta .

Mnogo zavisi od izlaznosti....
Tadić će svoje glasačko telo izvesti uz pomoć ucena, preko direktora javnih preduzeća i administracija i ponovnom kupovinom cigana.
 
Izlaznost je glavni faktor ovde. Ukoliko ovi sto su glasali za nacionalno opredeljene stranke samo kuliraju i ostanu kuci (a to ce verovatno i uraditi) onda je BoTa pobedio i ponovo cemo ga gledati naredne 4 godine. Ukoliko BoTa izazove narod nekim glupim izjavama ili im se smuci narednih par dana jos vise onda mozda u nekima proradi inat pa odu na biralista i zaokruze Tomu cisto radi fore. Istina je da nemamo gotovo nikakav izbor ali sto se mene tice 8 godina je i previse da jedan covek bude na vlasti tako da cu glasati za grobara.
 
Izlaznost je glavni faktor ovde. Ukoliko ovi sto su glasali za nacionalno opredeljene stranke samo kuliraju i ostanu kuci (a to ce verovatno i uraditi) onda je BoTa pobedio i ponovo cemo ga gledati naredne 4 godine. Ukoliko BoTa izazove narod nekim glupim izjavama ili im se smuci narednih par dana jos vise onda mozda u nekima proradi inat pa odu na biralista i zaokruze Tomu cisto radi fore. Istina je da nemamo gotovo nikakav izbor ali sto se mene tice 8 godina je i previse da jedan covek bude na vlasti tako da cu glasati za grobara.

Potpuno se slazem sa podvucenim, ali nije mi jasno da jedan narod moze biti toliko glup da mu je svejedno kad je drzava totalno propala i preti joj raspad, da ih toliko boli ****** sta ce biti sa drzavom i da je prepustaju istim onim koji su je doveli do te tacke.
 

Back
Top