palma i tadić na zajedničkom mitingu u jagodini

dejan624

Domaćin
Poruka
3.218
danas su kriminalac i arkanovac palma i tadić održali zajednički miting u jagodini gde ga je palma podržao za predsednika i pozvao ljude da glasaju za njega...
kakve je sve gluposti palma pričao bruka i sramota smejali su se ljudi....ne znam da li je neko gledao ili ima snimak
znači umesto da je palma u zatvoru on će još 4 godine biti glavni kriminalac i narko diler za pranje para i droge...i obavljaće prljave poslove..
 
danas su kriminalac i arkanovac palma i tadić održali zajednički miting u jagodini gde ga je palma podržao za predsednika i pozvao ljude da glasaju za njega...
kakve je sve gluposti palma pričao bruka i sramota smejali su se ljudi....ne znam da li je neko gledao ili ima snimak
znači umesto da je palma u zatvoru on će još 4 godine biti glavni kriminalac i narko diler za pranje para i droge...i obavljaće prljave poslove..



Palma je ipak sitan kriminalac naspram Dinkica, Đilasa i još nekih...
 
Palma je ipak sitan kriminalac naspram Dinkica, Đilasa i još nekih...

Pa ne znam bas koliko je Palma naivan kao kriminalac s obzirom na jos uvek nerazjasnjeno ubistvo onog novinara u Jagodini...
Novinara koji je "sasvim slucajno" bas piskarao o Jagodinskim "biznisima"...:whistling:

A da je nepismen - JESTE!

Al ima onu seljacku tezgarosku inteligenciju i na tu foru zombira svoje selo u kojem je vrac...

....
 
kako je juče bilo smešno u jagodini palma izvukao decu iz škole da dođu na miting podrške tadiću u centru jagodine i rekao im da viču borise,borise...ali naravno uz surfovanje...dokle će više da se bruka tadić sa palmom..totalno je upropastio svoju stranku u jagodini sa takvom politikom postali su palmin prilepak a sada hoće da upropasti svoju stranku i na nivou srbije...
 
danas su kriminalac i arkanovac palma i tadić održali zajednički miting u jagodini gde ga je palma podržao za predsednika i pozvao ljude da glasaju za njega...
kakve je sve gluposti palma pričao bruka i sramota smejali su se ljudi....ne znam da li je neko gledao ili ima snimak
znači umesto da je palma u zatvoru on će još 4 godine biti glavni kriminalac i narko diler za pranje para i droge...i obavljaće prljave poslove..

tako je narod hteo. narod u srbiji ce da podrzi svakog lopova i kriminalca da ga jase, zato sto i sam nije nista bolji.

Eto da uzmemo ovaj plastican primer

Sta mislis koliko procenata ljudi ce da odbije mito ako im ga ponudis da ti zavrse neku uslugu?

Eto maksimum 10% al realno ne vise od 2% jel tako ?

E pa to znaci da su 90% ovog naroda lopovi i oni koji bi zeleli to da budu.

Razlika izmedju ovog glasaca i Palme je sto je palma u poziciji da krade a glasac bi voleo da i on bude.

Isto vazi i za glasace SNS-a . Vecina ovih sto glasaju za SNS glasaju zato sto misle da ce tako da se ogrebu za neko radno mesto kad SNS udje u vlast.

Jedino sto vidim da ljudi iz uverenja glasaju jeste za DSS Dveri i SRS

Sve ostale stranke ljudi glasaju iz pukog interesa.
 

Back
Top