Fina drzava.

Gugleta

Zainteresovan član
Poruka
428
http://www.radio202.ba/

Radiju 202 je izrečena novčana kazna u iznosu od 2000 KM radi kršenja člana 1.2 - Pristojnost i uljudnost Kodeksa o uređivanju RTV programa.
Naime, voditelj emisije emitovane na Radiju 202 je u otvorenom programu koristio vulgarne izraze i psovke. U odgovoru Regulatornoj agenciji za komunikacije, naša radio-stanica je navela da je emisija Jutarnjeg programa za temu imala slobodu govora u kojoj je novinar-voditelj želio da privuče pažnju na sve prisutnije korištenje vulgarnosti, kako u običnom životu, tako i u medijima. S obzirom da je urednik i voditelj emisije suspendovan na period od tri mjeseca sa svih programa u okviru sistema RTV FBiH, a stanica je ukazala na poštivanje uredničkih pravila izrečena je ovakva vrsta kazne.
PAŽNJA!!! Kompletan transkript emisije možete pronaći OVDJE ( http://www.radio202.ba/emisije_det.asp?em=35 ) . NE PREPORUČUJEMO MLAĐIMA OD 18 GODINA I NEĆEMO SNOSITI EVENTUALNE POSLJEDICE!!!

Pripremili smo i download najboljih „detalja” ove emisije. Sve je optimalno umixano za vas uzitak!:)
http://hardwarebase.net/ihti/demo202/Bafta.mp3
 

Nemam vremena da idem na sajt.
Činjenica je da se radi o jutarnjem programu, a očigledno je da ste koncepcijski mašili programsku orjentaciju Jutarnjeg radio programa. Tu ne sme da bude psovki. I ja bih vas olešio po džepu :wink:
 
Gazdarica:
Limunado, mislis na Omladinski program Radio Sarajeva...?
Od 14 do 18 svaki radni dan, radi, radi, Omladinski pro program... 461-551... I tako nekako, da, bilo je dobrih emisija...

Da...bas taj... :) Nekad sam zurila iz skole,da slusam njihove emisije,bilo je tu svega...od politike do muzike,prikazano na interesantan i zabavan nacin...Voditelji su bili kulturni,obrazovani i duhoviti,...a tek ukljucenja slusalaca su bila provale zive... :D
Ne znam da li je ova "202" taj isti radio sa novim nazivom ili nesto drugo...ali brojevi telefona su isti... :)
 
limunada:
Da...bas taj... :) Nekad sam zurila iz skole,da slusam njihove emisije,bilo je tu svega...od politike do muzike,prikazano na interesantan i zabavan nacin...Voditelji su bili kulturni,obrazovani i duhoviti,...a tek ukljucenja slusalaca su bila provale zive... :D
Ne znam da li je ova "202" taj isti radio sa novim nazivom ili nesto drugo...ali brojevi telefona su isti... :)

Sasa Savic,Mladen Bilic i Senad Hadzifejzovic.Neka imena se nikad ne zaboravljaju.
 
Sasa Savic,Mladen Bilic i Senad Hadzifejzovic.Neka imena se nikad ne zaboravljaju.[/quote]

Hehe...i ja se sjecam Sase Savica i Nevena Andjelica...a meni omiljeni je bio Zoran Stevanovic... :)
 
limunada:
Sasa Savic,Mladen Bilic i Senad Hadzifejzovic.Neka imena se nikad ne zaboravljaju.

Hehe...i ja se sjecam Sase Savica i Nevena Andjelica...a meni omiljeni je bio Zoran Stevanovic... :)[/quote]

Odosmo s teme ali sjecas li se kad je Mladen Bilic doveo Slobodana Milosevica i Antu Markovica,cini mi se,naravno ne ONE nego njihove imenjake i izazvao veliku zabunu i blokadu telefonskih linija? :lol: :lol: :lol:
 
zendeli:
limunada:
Sasa Savic,Mladen Bilic i Senad Hadzifejzovic.Neka imena se nikad ne zaboravljaju.

Hehe...i ja se sjecam Sase Savica i Nevena Andjelica...a meni omiljeni je bio Zoran Stevanovic... :)

Odosmo s teme ali sjecas li se kad je Mladen Bilic doveo Slobodana Milosevica i Antu Markovica,cini mi se,naravno ne ONE nego njihove imenjake i izazvao veliku zabunu i blokadu telefonskih linija? :lol: :lol: :lol:[/quote]

E...ne sjecam se toga,nazalost...ali mogu misliti... :) Ja se sjecam one, gdje se rjesavalo pitanje otkud stopa na potezu od Treskavice do Bjelasnice,kod Djokinog tornja... :lol:
 

Back
Top