УРС, ЈС и СПО подржавају Тадића

Poruka
23.163
УРС, ЈС и СПО подржавају Тадића

Председништво Уједињених региона Србије, лидер Јединствене Србије и СПО-а одлучили да подрже Тадића у другом кругу председничких избора.

Уједињени региони Србије, у другом кругу председничких избора, подржаће председничког кандидата коалиције "Избор за бољи живот" Бориса Тадића, одлучено је на седници Председништва УРС-а

"Председништво УРС-а је одлучило да у другом другу председничких избора подржи Бориса Тадића", наведено је у саопштењу.

Градоначелник Јагодине и лидер Јединствене Србије Драган Марковић Палма подржао је председничког кандидата листе "Избор за бољи живот" Бориса Тадића и честитао му као "новом старом председнику Србије".

Марковић је, на Тадићевом предизборном скупу у Јагодини, подсетио да је последња влада и прва у новијој историји која је издржала пун мандат, да је успела да од Србије направи државу политичке стабилности, и да таква политика треба да буде настављена.

"Желим да позовем грађане Србије, не само оне који су гласали за коалицију СПС-ПУПС-ЈС, да гласају за будућег председника Бориса Тадића. Ја имам то право зато што су ме признале моје комшије, и ако ми Јагодинци са којима сам одрастао верују, могу да позовем и целу Србију да гласа за Бориса Тадића.

Према његовим речима, после година економских искушења и страни инвеститори су управо захваљујући досадашњем преседнику Борису Тадићу почели да долазе у Србију.

"Некада сам говорио да се патриотизам не сипа у тракторе, сада кажем да се статус кадидата за чланство у ЕУ сипа у нова радна места и зато морамо да гласамо за председника Бориса Тадића", рекао је Марковић.

Српски покрет обнове подржаће у другом кругу председничких избора кандидата коалиције "Избор за бољи живот" Бориса Тадића, изјавио је лидер СПО-а Вук Драшковић.

"СПО ће у другом кругу председничких избора подржати Бориса Тадића и верујем да ће то учинити и сви чланови и присталице СПО", рекао је Драшковић агенцији Танјуг. Председник Српског покрета обнове је нагласио да је та подршка је принципијелна.

"Ова подршка је принципијелна, јер се са Борисом Тадићем за циљ европске Србије боримо заједно још од 1990. године", рекао је Драшковић.

Председник Републике Српске Милорад Додик оценио је да председнички кандидат Демократске странке Борис Тадић има више шанси од свог противкандидата Томислава Николића из Српске напредне странке да победи у другом кругу председничких избора у Србији.

Додик је за Радио-телевизију РС оценио да Тадићеве шансе леже у коалиционом капацитету који има његова странка, додајући да ће од исхода председничких избора зависити и избор нове Владе Србије.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/s.../1098214/УРС,+ЈС+и+СПО+подржавају+Тадића.html
 
Када се овој једначини дода и подршка Ивице Дачића,није непознато ко ће после избора остати у опозицији.

al-su-bolne-nase-suze.jpg
 
Eto sad vidite kakvi su idioti i budale bili Nikolic i Vucic kada su razbili SRS

Mesto da SRS sada sa njima ima preko 40% , sada oni imaju 24% i bice vecita opozicija zuto-crvenom zlu

Mislili su da ce promenom politike i rasturanjem SRS-a dobiti birace DS-SPS-URS al u stvari nisu dobili nista . Jos su izgubili

tako i treba svakome ko izdaje svojega kuma
 
Још Коштуница да га подржи и победа је загарантована.

Нема потребе.И без Коштуничине подршке глатко добија други круг избора.Чак и када би Коштуница подржао СНС,тешко да би Николић имао довољан проценат за победу.Док је Томислав Николић претресао са киме све не може у коалицију,за то време његов против кандидат је очигледно радио на договорима о добијању подршке оних партија које су га јавно критиковале.Изгледа да ће се Николићева тактика да се договори о формирању Владе одрже после другог круга председничких избора катастрофално одразити на положај СНС-а,који ће после свега остати сам,као лист на ветру.
 

И ЛДП између осталих.А и која нормална странка би подржала кандидата који је своју предизборну кампању базирао на тези о не гласању за мале партије ? Чујем да сада Николић гласаче тих истих малих партија позива да га подрже у другом кругу.Изгледа да га је толико ухватила паника да ни сам више не зна шта ради,и шта прича.Не би ме чудило да ступи у штрајк жеђу и глађу тражећи да му се укаже неопходна подршка.Од неурачунљивог човека задојеног испуњавањем личних,болесних,амбиција,svašta се може очекивати.
 
Podrska Ivice je sada vec izvesna. Djubre jedno prevrtljivo.

Dačić: Sa Tadićem danas ili sutra

Verujem u nastavak dosadašnje saradnje sa DS-om, rekao lider SPS-a Ivica Dačić. Najavio je da će sa liderom te stranke Borisom Tadićem tokom dana ili sutra razgovarati o načelnom dogovoru o budućoj vladi i politici koju bi trebalo zajedno da vode.

Lider SPS Ivica Dačić izjavio je danas da veruje u nastavak dosadašnje saradnje sa DS i najavio da će sa liderom te stranke Borisom Tadićem tokom dana ili sutra razgovarati o načelnom dogovoru o budućoj vladi i politici koju bi trebalo zajedno da vode

To znači da jedino na čemu smo insistirali jeste da li imamo potvrdu o načelnom dogovoru o formiranju zajedničke vlade koja bi ispoštovala naš izborni rezultat", naveo je Dačić i naglasio da u tom smislu ne vidi nikakav razlog da u razgovore ulazi sa nekim drugim pre nego sa DS i Tadićem.

"Bili smo pouzdani partneri i očekujem da u toku dana ili sutra razgovaram sa Tadićem", kazao je Dačić.


http://www.smedia.rs/vesti/izbori/v...-Tadic-Dacic-Sa-Tadicem-danas-ili-sutra.html#
 
Dačić: Sa Tadićem danas ili sutra

Verujem u nastavak dosadašnje saradnje sa DS-om, rekao lider SPS-a Ivica Dačić. Najavio je da će sa liderom te stranke Borisom Tadićem tokom dana ili sutra razgovarati o načelnom dogovoru o budućoj vladi i politici koju bi trebalo zajedno da vode.

Lider SPS Ivica Dačić izjavio je danas da veruje u nastavak dosadašnje saradnje sa DS i najavio da će sa liderom te stranke Borisom Tadićem tokom dana ili sutra razgovarati o načelnom dogovoru o budućoj vladi i politici koju bi trebalo zajedno da vode

To znači da jedino na čemu smo insistirali jeste da li imamo potvrdu o načelnom dogovoru o formiranju zajedničke vlade koja bi ispoštovala naš izborni rezultat", naveo je Dačić i naglasio da u tom smislu ne vidi nikakav razlog da u razgovore ulazi sa nekim drugim pre nego sa DS i Tadićem.

"Bili smo pouzdani partneri i očekujem da u toku dana ili sutra razgovaram sa Tadićem", kazao je Dačić.


http://www.smedia.rs/vesti/izbori/v...-Tadic-Dacic-Sa-Tadicem-danas-ili-sutra.html#

Ma sto je najgore, na vestima sam cula punu njegovu izjavu da mu sada ne smeta ni Ceda u koaliciji. Kakva kalkulacija i proracunatost i pitam se ko za njega uopste glasa i za sta ustvari glasa?
 
Нема потребе.И без Коштуничине подршке глатко добија други круг избора.Чак и када би Коштуница подржао СНС,тешко да би Николић имао довољан проценат за победу.Док је Томислав Николић претресао са киме све не може у коалицију,за то време његов против кандидат је очигледно радио на договорима о добијању подршке оних партија које су га јавно критиковале.Изгледа да ће се Николићева тактика да се договори о формирању Владе одрже после другог круга председничких избора катастрофално одразити на положај СНС-а,који ће после свега остати сам,као лист на ветру.
Pa jel neko ozbiljno mislio da Dačić ili Dinkić u krajnjoj liniji i Čedomir, kritikuju vlast u kojoj su bili (kakav apsurd) neće ponovo svi zajedno da sastavljaju vladu?

Za mene potpuno neverovatna činjenica da neko ko je razbio domaći bankarski sektor, unuštio i centralizovao Srbiju u ekonomskom smislu, pređe cenzus, naravno mislim na Dinkića. Ili da SPS dobije ovoliko glasača, a za vreme njegovog partnerstva sa Tadićem je KiM dobilo oblike konačnog i formalno odvajanja od Srbije. Za vreme njihove, "socijalno odgovorne“ vlade, plate i penzije su pale realno za 30%. Ili da Tadić ima ovoliki broj glasača :dash:

I nema tu Nikolić nikakvog prostora da traži podršku od Dačića, kada su ovi već i pre izbora dogovorili da formiraju vladu a u tome im je svesrdno pomogao ovaj, moram reći, veoma glup narod svojim glasovima na izborima.
 
Poslednja izmena:
Pa jel neko ozbiljno mislio da Dačić ili Dinkić u krajnjoj liniji i Čedomir, kritikuju vlast u kojoj su bili (kakav apsurd) neće ponovo svi zajedno da sastavljaju vladu?

Za mene potpuno neverovatna činjenica da neko ko je razbio domaći bankarski sektor, unuštio i centralizovao Srbiju u ekonomskom smislu, pređe cenzus, naravno mislim na Dinkića. Ili da SPS dobije ovoliko glasača, a za vreme njegovog partnerstva sa Tadićem je KiM dobilo oblike konačnog i formalno odvajanja od Srbije. Za vreme njihove, "socijalno odgovorne“ vlade, plate i penzije su pale realno za 30%. Ili da Tadić ima ovoliki broj glasača :dash:

I nema tu Nikolić nikakvog prostora da traži podršku od Dačića, kada su ovi već i pre izbora dogovorili da formiraju vladu a u tome im je svesrdno pomogao ovaj, moram reći, veoma glup narod svojim glasovima na izborima.

Porazavajica je cinjenica za Srbiju i srpski narod da se poslednjih 10 godina nije pojavila ni jedna jedina partija kojoj je nacionalni interes i briga za drzavu ispred sopstvenog partijskog interesa.
Da li je moguce da se kukolj toliko rasirio..?:(
Profesionalni politicari su sasvim potisnuli ljude od struke u svim profesijama...
A narod i dalje izlazi na izbore i glasa za "ispusene mustikle"..

Ma nije trebao da im bude odziv ni 15%...
Ovi ponudjeni svi zajedno..nisu ni toliko zasluzili..
 
Pa jel neko ozbiljno mislio da Dačić ili Dinkić u krajnjoj liniji i Čedomir, kritikuju vlast u kojoj su bili (kakav apsurd) neće ponovo svi zajedno da sastavljaju vladu?

Za mene potpuno neverovatna činjenica da neko ko je razbio domaći bankarski sektor, unuštio i centralizovao Srbiju u ekonomskom smislu, pređe cenzus, naravno mislim na Dinkića. Ili da SPS dobije ovoliko glasača, a za vreme njegovog partnerstva sa Tadićem je KiM dobilo oblike konačnog i formalno odvajanja od Srbije. Za vreme njihove, "socijalno odgovorne“ vlade, plate i penzije su pale realno za 30%. Ili da Tadić ima ovoliki broj glasača :dash:

I nema tu Nikolić nikakvog prostora da traži podršku od Dačića, kada su ovi već i pre izbora dogovorili da formiraju vladu a u tome im je svesrdno pomogao ovaj, moram reći, veoma glup narod svojim glasovima na izborima.

Динкић длаку мења,али ћуд никад.Зато је и свој Г17 камуфлирао некаквом коалицијом УРС,да га народ не препозна.И што је најгоре,тактика му је упалила.Да је на изборе изашао самостално,под фирмом Г17,мислим да нико жив не би гласао за њега,осим ближе фамилије и оних који су захваљујући чланству у његовој фирми добили радно место.Таквих је истина много али опет недовољно за цензус.
А народ ко народ.Исти је као што је био,политички неедукован и као такав подложан манипулацији.Проблем је у томе што последице већинске одлуке која процентуално и није велика,подједнако сносе сви грађани Србије.
 
са другог форума:

Драган Марковић - Палма

Он је само један од примера да се учење у овој земљи не исплати. Купи багер и шаљи га у Колубару да ради 25 сати дневно, то је рецепт за успех, а школа је за губитнике. Мислим да је ова индивидуа огољена слика српског европејца.
 
са другог форума:

Драган Марковић - Палма

Он је само један од примера да се учење у овој земљи не исплати. Купи багер и шаљи га у Колубару да ради 25 сати дневно, то је рецепт за успех, а школа је за губитнике. Мислим да је ова индивидуа огољена слика српског европејца.

Зато се Николић није ни мучио да се школује.Лакше и јефтиније му је било да купи факултетску диплому,коју можда није сам ни платио.Иначе иако необразован мора му се одати признање као веома способном човеку,који је за релативно кратко време окупио око себе велики број тајкуна,или су пак они изабрали њега да буде експоненет њихових интереса ?
 

Back
Top