Тадић победник..очекивано..

Zenit Fan

Ističe se
Poruka
2.184
Неколико дана пре избора сам рекао да ће Тадић победити и имати подршку да направи владу иако је деловало да ће доживети дебакл на изборима. СПС,ЛДП,УРС су се плански дистанцирале од Тадића пре избора и тада сам рекао да ће га подржати после објављивања резултата,а то се и догодило. Дачић је пецкао Тадића да би добио одређени број гласова а да би му се касније опет придружио. Народ је насео на приче Чеде и Динкића и ти паразити ће опет спавати у скупштини јер су захваљујући наивном и потпупивом народу прешли цензус а уз то су уз Тадића јер без њега не могу опстати. Исто важи и за Чанка. Николић једино може са ДСС-ом али то је премало за формирање владе. Сасвим је било очекивано да досадашњи дупелисци Дачић,Динкић и остали подрже Тадића и тако опстану паразитирајући на грбачи народа. Једина странка у скупштини која је против ЕУ је ДСС. Николић ако сада изгуби (а хоће) нека се ДЕФИНИТИВНО ПОВУЧЕ из политике јер је тотални лузер и губитник.
 
Свако ко није десничар,он је данас на жалост левичар. Под "левичар" не мислим на нормалну левицу,већ на изопачену која је овде присутна 12 година.

То под наводницима није никаква левица него капиталистичка банда
 
Ja mislim da ste vi kao drustvo otisli u pm. kad vi opet i opet birate iste one koji vas yebu zadnjih 12g.

Citam zadnja 2 dana ovaj forum i ne mogu da se nacudim kako je vecini svejedno u trenutku odluke da li ce imati totalitarnu vlast, gde ce im opet jedna stranka dati predsednika i biti glavni stub Vlade.

Pricate o Evropi, a zapravo ste jedna obicna "Afrika", ekonomski i intelektualno.
 
Ja mislim da ste vi kao drustvo otisli u pm. kad vi opet i opet birate iste one koji vas yebu zadnjih 12g.

Citam zadnja 2 dana ovaj forum i ne mogu da se nacudim kako je vecini svejedno u trenutku odluke da li ce imati totalitarnu vlast, gde ce im opet jedna stranka dati predsednika i biti glavni stub Vlade.

Pricate o Evropi, a zapravo ste jedna obicna "Afrika", ekonomski i intelektualno.
Zombiju das kintu,njega boli uvo za sve,ne misli ni o majci rodjenoj a tek da misli o drzavi....:mrgreen:
 
Ja mislim da ste vi kao drustvo otisli u pm. kad vi opet i opet birate iste one koji vas yebu zadnjih 12g.

Citam zadnja 2 dana ovaj forum i ne mogu da se nacudim kako je vecini svejedno u trenutku odluke da li ce imati totalitarnu vlast, gde ce im opet jedna stranka dati predsednika i biti glavni stub Vlade.

Pricate o Evropi, a zapravo ste jedna obicna "Afrika", ekonomski i intelektualno.

cuj afrika, afrika je keva za njih...sigurna sam da u africi ne prodaju glasove za 10 evra...:mrgreen:
 
Ja mislim da ste vi kao drustvo otisli u pm. kad vi opet i opet birate iste one koji vas yebu zadnjih 12g.

Citam zadnja 2 dana ovaj forum i ne mogu da se nacudim kako je vecini svejedno u trenutku odluke da li ce imati totalitarnu vlast, gde ce im opet jedna stranka dati predsednika i biti glavni stub Vlade.

Pricate o Evropi, a zapravo ste jedna obicna "Afrika", ekonomski i intelektualno.
isto i ja kažem...sad kad srbiju dotuče ova banda mislim da ce se još malo tamo narod tući za hleba..hehhe...4 godine je i više nego dovoljno da se survaju ui provaliju...ja sada srbiji predvidjam jos godinu dana ovakvog stanja, a posle... zek zek dadumie...heheh srecno dragi moji drugari
 

Back
Top