dogovor: Tadić - Šešelj?

Alberty

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.456
Na forumu SRS nekoliko ljudi otvoreno pišu o tome kako su se Šešelj i Tadić dogovorili da SRS zažmuri na izbornu krađu u zamenu za šešeljov povratak u Srbiju. I meni je jako sumnjivo to što se radikali ne bune zbog očigledne izborne krađe i pored gomile dokaza koje su se pojavile na netu.
 
Zato sto je od 8.587 birackih mesta svega na nekoliko bilo manjih nepravilnosti ,kao i na svakim izborima,
ponavljanje izbora na tim mestima ce biti i oni ne mogu da uticu na konacni rezultat.
Ovi sto su izgubili sada cupaju kako znaju i umeju ... al' badava samo lupetaju
 
Vec je isplivalo i previše dokaza o krađi i kupovini glasova od strane DS-a, a DS ništa od toga nisu čak ni pokušali da demantuju, što ozgleda kao prećutno priznanje o njihovoj izbornoj krađi. Samo što se izgleda niko osim Dveri neće pobuniti protiv toga.
 
Mislim da je dogovor vrlo verovatan.
Smanjiti broj stranaka u Srbiji jer sa ovakvim rezultatima izbora ispada da narod kao da nije glasao.
Jednostavno lideri politickih partija parave kombinacije u skladu sa svojim interesima.
Svako moze sa svakim i protiv svakog a na kraju se formira vlada sa velikim brojem koalicionih partnera i jos vecim brojem ministarskih fotelja.
Uz to je jos i nestabilna i nesposobna za promene jer se obicno najjaca partija ustrucava i boji rasturanja vlade.
Ovo mogu postici samo dve jake partije koje se nece plasiti da prepolove broj poslanika u parlamentu a takodje i broj ministara.
 
Нешто ми је било чудно током изборне ноћи, што сам одмах прокоментарисао
Почињу да стижу прелиминарни резултати, види се како пролазе радикали, како време пролази очигледна је њихова изборна катастрофа ...
А ни једна телевизија се не укључује из њихве централе
И нико из владајућег режима ни реч да прозбори о њима и њиховом колапсу ... ево ни до дана данашњег

Све је могуће, чак и дил Шешељ-Тадић
Кад је Шеки могао да кандидује своју Јадранку за председника, што не би могао да се договара са Тадићем (да дође у Србију и помогне жутом фараону) ... све због освете Томи и Вучку
 
Na forumu SRS nekoliko ljudi otvoreno pišu o tome kako su se Šešelj i Tadić dogovorili da SRS zažmuri na izbornu krađu u zamenu za šešeljov povratak u Srbiju. I meni je jako sumnjivo to što se radikali ne bune zbog očigledne izborne krađe i pored gomile dokaza koje su se pojavile na netu.
:hahaha::hahaha:
Još jedna teorija zavere...
Šta će sve biti razlog neulaska SRS u skupštinu?
 
Могуће је,али то не служи на част Шешељу.
За овог другог ништа ме не изненађује.
И да,било је покушаја,понегде и успеха (мањих) изборне крађе
 
Na forumu SRS nekoliko ljudi otvoreno pišu o tome kako su se Šešelj i Tadić dogovorili da SRS zažmuri na izbornu krađu u zamenu za šešeljov povratak u Srbiju. I meni je jako sumnjivo to što se radikali ne bune zbog očigledne izborne krađe i pored gomile dokaza koje su se pojavile na netu.

kako si glup. izborne kradje nije bilo, postoje odbori srs-a koji su vrsili kontrolu a ne seselj licno
vi nacionalisti ste tupavi cim ovako nesto pisete
 
Na forumu SRS nekoliko ljudi otvoreno pišu o tome kako su se Šešelj i Tadić dogovorili da SRS zažmuri na izbornu krađu u zamenu za šešeljov povratak u Srbiju. I meni je jako sumnjivo to što se radikali ne bune zbog očigledne izborne krađe i pored gomile dokaza koje su se pojavile na netu.
Izgleda da ste vi krenuli u novu predizbornu kampanju .
Ebote , cetiri godine necemo moci od vas disati .
 

Back
Top