TADIĆ PRISTAO NA TV DUEL SA NIKOLIĆEM

★TSG★

Iskusan
Poruka
6.549
Tadić pristao na duel sa Nikolićem


Rekovac -- Predsednički kandidat liste "Izbor za bolji život" Boris Tadić prihvatio je poziv svog protivkandidata Tomislava Nikolića na TV duel.
19412863554fa919289d92a339211411_v4%20big.jpg


On je istakao da će to zapravo biti test političkih namera lidera SNS.

Prema njegovim rečima, Nikolić bi trebalo da kaže da se stidi onoga što je govorio, jer bi to bio pravi način da se iskaže drugačija politička namera.

"Verujem da niko nije toliko neodgovoran da dopusti da Srbija uđe u neizvesnost, a niko ne zna kako bi izgedala Srbija i kako bi Srbijom upravljao Tomislav Nikolić", rekao je Tadić.

Prema njegovim rečima, u duelu bi trebalo da se prikaže šta su obojica radila i govorila ranije, a šta danas.

"Neka se tačno prikaže šta sam ja govorio i radio devedesetih, a govorio sam ono što mislim i govorim i danas i nikada nije bilo razlike između onoga što sam govorio i mislio", rekao je nosilac liste "Izbor za bolji život".

On je dodao da je bilo i zabluda u njegovom mišljenju, ali da je "greške prihvatao i ispravljao".

"Ali ima ogromne razlike i u rečima onoga što je moj konkurent govorio, a da ne govorim o razlikama u onome što je radio", rekao je Tadić novinarima prilikom posete Rekovcu.

On je istakao da je spreman da sa Nikolićem uđe u javnu debatu o svim sferama društvenog i političkog života, jer građani treba da meritorno odluče kome će da poklone poverenje u drugom krugu predsedničkih izbora.

"Spreman sam da razgovaramo o svemu i na svakom jeziku koji Tomislav Nikolić zna", zaključio je Tadić.
http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=05&dd=08&nav_id=607392
 
Nikolić je vrstan autogolgeter :lol:

Чим сам видео његово и Вучићево понашање после објављивања првих резултата било ми је јасно. Да не причам о Вучићевим брљотинама када је гостовао на Б92 са Ђиласом и Чедом. Бедно да бедније не може бити. Па зар се тако понаша неко ко је добио скоро милион гласова од народа? Једно лузерско држање. А сада намешта Тадићу зицер и очекује од мене да изађем на други круг и опет да гласам.
 
Duel ce biti vrlo fer i konstruktivan.
Posle 20. ce zakopati ratne sekire i formirace vladu.
Tamo 2016. ce se ponovo razici i pocece da pljuju po Dacicu kao da nisu vladali predhodnih godina.
Ovakvu kampanju vodio je rezim i pokazala se kao dobra.
Smanjice broj poslanika.
Sve ovo u cilju smanjenja broja stranaka u Srbiji.
Mislim da tako i treba jer ne mogu Srbijom vladati vlade sa osam koalicionih partnera.
 
Као да се та двојица нешто и питај па имају шта да изнесу.


lenta.gif

tacno

da je iko imao u srbiji muda trebao je da posalje diplomatsku notu turskoj za onu izjavu erdogana ako se ne izvini da im pedaliraju ambasadora u konstantinopolj...ili za vorlikovu u izbornoj noci da ko god pobedi ameri ce da teraju po starom. znaci fino kulturno da im pokazes da nisi bas toliki debil za koga te drze.

najcrnje sto politicari u srbii misle da je narod metastaziran... a ja vam kazem da nije. samo treba ziska da zapali ovo tlo ponovo. ceda - ministar inostranih, ana bekuta - ministar kulture.. ljudi osvestite se.
 
uostalom bilo bi fino kad bi tadic dobio 99 posto u drugom krugu... da se i mi srbi zaebavamo malo sa svetom da im pokazemo da nismo ovce

mislim da veceg ponizenja ne bi imao nego da su takvi rezultati izbora...da ima obraza ne bi se pojavljivao da saopsti da je pobednik. morali bi da stampaju i u coravu da ubacuju zaokruzene za tomu da ne bude blam:lol:
 

Back
Top