Hakerski upad u e-mail
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Hakerski upad u e-mail

Nov član
    Učlanjen
    05.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Hakerski upad u e-mail

Primetio sam da mi posta stize u Trash umesto u Iinbox,latio sam se stelovanja u opcijama svog naloga i nasao lopova u kako se ugnezdio.
    Tudja e-mail adresa u mojem nalogu za koju nikada nisam cuo.Ubrzo mi prijatelji javljaju da dobijaju poruke sa mojeg e-mail kako sam pokraden i molim za novac da mi posalju negde u inostranstvo,naravno da je prevara u pitanju,ja to sve prijavljujem u SUP I SUD i ONI nastavljaju dalje .Moje je pitanje, posto sam promenio lozinku na e-mailu i verujem da "on" sada nema pristup mojem profilu,kako da vratim da mi posta stize u INBOX a ne u TRAS ,posto mi je "on"nesto brckao po opcijama.
    Radi se o Yahoo mailu.
    Pozdrav sa sve ljude dobre volje!!!!!

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6994

Podrazumevano Re: Hakerski upad u e-mail

Sve mi se cini da si pokupio neki malware... Skeniraj komp sa Malwarebytes Anti-Malware i naravno antivirus programom koji vec imas na kompu...

Sto se tice mejlova koji idu automatski u Trash to mi je malo cudno... Da ne idu u folder Spam...
    Zavist valja i zaslužiti...

Poznat DEDA.D (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    307

Мене,као лаика за компјутере , интересује ,пошто ми је исти почео да тешко успорава,стално избацује упозорења да "убијем" или сачекам са учитавањем,нарочито на "Крсти" разлог. СПИД ТЕСТ
    показује нормалне вредности ?...тј око 5 + МБ а учитавање око 0,12 . Комп. је 6-7 г. стар ХД од 80 ГБ са кабловским модемом /ИКОМ/,а сад сам прикључио рутер за ДЕЛОВ лап и ИПАД 2 +
    "Самсунг - Галакси",чисто због "Скајпа",мада није ништа друго укључено /моментално....али исто /. По чистачу Малвер и Авасту нема ничега,иначе скоро ми је на мејл стигла порука од неког
    Пауновића са "Јаху"-а ,коју кад сам отворио /нешто без везе/ Виндоуз најави гомилу "тројанаца" међу документима и још понегде...и не сећам се,али од тада или од кад је и рутер *="#"!".
    Сваки савет прихватам......и хвала унапред ! Деда за кога деца и унуци НЕМАЈУ ВРЕМЕНА !

Nov član
    Učlanjen
    05.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

evo posle dva meseca problema oko e-mail na Yahoo,i dalje mi posta prvo stize u TRASH ,skenirao sa svim i svacim i nevredi,menjao lozinke.....
    Posaljem sam sebi sa druge e-mail poste i odmah odem na yahoo,pogledam ono odmah otislo u yahoo.

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    43°52′S 18°25′I na 518 met nadmorske visine
    Reputaciona moć
    0

Stiže ti u trash jer si ti u podešavanjima tako namjestio....Kao i što ja mogu na gmail-u namjestiti da mi sva pošta ide u otpad....

Slične teme

1. Upad na yahoo mail account?
    Autor gost 79626 u forumu Internet
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 23.03.2009., 16:27
  2. E-mail
    Autor Mlukic u forumu Internet
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29.11.2003., 18:06
  3. Incredible mail
    Autor Lunja u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.09.2003., 21:22
  4. Slanje mail-a sa mobilnog telefona (SMS2mail)
    Autor Gill Bates u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 22.09.2003., 22:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •