Zašto je Šešelj kandidovao Ženu

Pogledaj rezultate ankete: KO je pobjednik

Glasova
10. Ne možete glasati na ovu anketu
  • SRS

3 30,00%
  • NAto

1 10,00%
  • Merkel

0 0%
  • Turska

2 20,00%
  • ni jedan od ponuđenih odgovora NOPO

4 40,00%
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 60

Tema: Zašto je Šešelj kandidovao Ženu

Ističe se wwwlado (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Zašto je Šešelj kandidovao Ženu

PA znao je da je sve ovo jedan cirkus , pa koa duhovit čovjek želio je da učestvuje u cirkusu . Kada je bal nek je maskebal .

Ako je svjestan da NAto ima kontrolu u Srbiji ,a da je NAto bombardovao Srbiju , da bi došao na vlast , dali NAto može dopustiti fer iizbore , naravno da ozbiljna čovjek to ne može očekivati , zato se Šešelj kao duhovit čovjek malo našalio .

Pobjednik izbora je SRS .
    SRBIJA

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2624

Podrazumevano Re: Zašto je Šešelj kandidovao Ženu

Hteo je da PODCENI sve clanove SRS...

Da se popisa po njima.

ZATO je kadidivao polupismenu domacicu.

E - TO JE PRAVI SESELJ!
    Najveca tajna zivota je da je zivot - poklon.....

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    448

Citat Original postavio wwwlado Pogledaj poruku
    PA znao je da je sve ovo jedan cirkus , pa koa duhovit čovjek želio je da učestvuje u cirkusu . Kada je bal nek je maskebal .

Ako je svjestan da NAto ima kontrolu u Srbiji ,a da je NAto bombardovao Srbiju , da bi došao na vlast , dali NAto može dopustiti fer iizbore , naravno da ozbiljna čovjek to ne može očekivati , zato se Šešelj kao duhovit čovjek malo našalio .

Samo da su išli zajedno sa Dverima ili DSS danas bi imali 12- 14 poslanika u Skupštini, ali niko Krasiću nije mogao da dokaže da je slab. To što nisu mogli nisakim ih je koštalo. Ne samo njih nego i celu Srbiju. Jer se glasovima koje su oni proćerdali sada koriste njihovi protivnici. Najviše SNS, pa DS, pa SPS. Da napomenem da LDP i Vuk imaju bar jednog sigurnog poslanika koje su im obezbedili Dveri i SRS.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Domaćin GIDEON (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku

Ona je pojam pameti za prosecnog glasaca SRS

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku

Da se popisa po njima.

E - TO JE PRAVI SESELJ!
    Žena je fakultetski obrazovana . kao prvo , to što nema iskustvo u javnim nasstupima ne znači da je glupa ,pokazala je upravo suprotno .

JA mislim da se malo narugao sa svima koji su htjeli da pokradu izbore i ponize SRS , učinio je to sam i izazvao kontra efekat ,a usput se malo našalio , sada pada od smijeha po ćeliji .

Pobjednik SRS , da je osvojio 10 % iili 20 % zbori bi bili regularni , ovako se svi pitaju šta je ovo , kontra efekat TUk na utuk ,pazite šta želite možda vam se želje ostvare .

ŠEŠELJ POBJEDNIK . IZBORI POKRADENI ; na ovom forumu ima dovoljno dokaza da se ponište
    SRBIJA

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2624

Žena je fakultetski obrazovana . kao prvo , to što nema iskustvo u javnim nasstupima ne znači da je glupa ,pokazala je upravo suprotno .

JA mislim da se malo narugao sa svima koji su htjeli da pokradu izbore i ponize SRS , učinio je to sam i izazvao kontra efekat ,a usput se malo našalio , sada pada od smijeha po ćeliji .

Pobjednik SRS , da je osvojio 10 % iili 20 % zbori bi bili regularni , ovako se svi pitaju šta je ovo , kontra efekat TUk na utuk ,pazite šta želite možda vam se želje ostvare .

ŠEŠELJ POBJEDNIK . IZBORI POKRADENI ; na ovom forumu ima dovoljno dokaza da se ponište

Smesni ste ko ...struja!

Domaćin GIDEON (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Ako Putin cita forum , a sigurno cita, onda ce da ponisti izbore jer su mutavi ostali ispod cenzusa.

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Lesandar Pogledaj poruku
    Samo da su išli zajedno sa Dverima ili DSS danas bi imali 12- 14 poslanika u Skupštini, ali niko Krasiću nije mogao da dokaže da je slab. To što nisu mogli nisakim ih je koštalo. Ne samo njih nego i celu Srbiju. Jer se glasovima koje su oni proćerdali sada koriste njihovi protivnici. Najviše SNS, pa DS, pa SPS. Da napomenem da LDP i Vuk imaju bar jednog sigurnog poslanika koje su im obezbedili Dveri i SRS.
    PA to bi bio samo legitimitet ovom režimu , instalisana lažna Stranka SNS , zabrana Ajvnih nastupa i mašinerija za falsifikovanje izbora , jedini način da se tome suprostavi je ruganje sa tim proceesom koa što to radi sa HAgom .

Šešelj SLAVI U ĆELIJI I VALJA SE PO PODU OD SMIJEHA . POBIJEDILI SU SRS . .
    SRBIJA

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Tesko da je pobednik, nije cak ni morano pobedio. Seki se elegantno olakaso sa obe nuzde po svojim vernim partijskim clanovima i samom vrhu SRS. Nego zar i ti kao i tihi po stranackoj duznosti moras da velicas lik i delo Sekija?
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    448

PA to bi bio samo legitimitet ovom režimu , instalisana lažna Stranka SNS , zabrana Ajvnih nastupa i mašinerija za falsifikovanje izbora , jedini način da se tome suprostavi je ruganje sa tim proceesom koa što to radi sa HAgom .

Šešelj SLAVI U ĆELIJI I VALJA SE PO PODU OD SMIJEHA . POBIJEDILI SU SRS . .
    Sad će Šešelj da žicka pare za Jadrankin put u Hag na drmusanje ,jer nema više priliva iz državne blagajne. I ne samo to, nego im preti bankrot jer moraju da vrate novac za kampanju.
    Poslednji put ažurirao/la Lesandar : 08.05.2012. u 14:59
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2624

Citat Original postavio Lesandar Pogledaj poruku
    Sad će Šešelj da žicka pare za Jadrankin put u Hag na drmusanje ,jer nema više priliva iz državne blagajne.
    Samo ce morati da pazi da mu ne ispadne pacemaker dok drmusa Jadranku...

Primećen član Чика.Пера (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Да би се попишао по својим вјерним партијским члановима. У сваком случају, СРС је смијурија од странке.

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio markons82 Pogledaj poruku
    Tesko da je pobednik, nije cak ni morano pobedio. Seki se elegantno olakaso sa obe nuzde po svojim vernim partijskim clanovima i samom vrhu SRS. Nego zar i ti kao i tihi po stranackoj duznosti moras da velicas lik i delo Sekija?
    NIje tačno . KOntaktirao sam sa Šešeljom ( preko putina ) , poručio je sljedeće :

Braćo i sestre srpski radikali . POnosan sam na našu pobjedu , ponizili smo strane okupatore i domaće izdajnike , narodu smo otvorili oči , nesmijemo da posustanemo , samonaprijed još jače nastavite borbu za srpske interese , narod je uz nas , šok kojim smo stresli narod će dati rezultate , samonaprijed pobjeda je naša , prevara je razotkrivena , raščerupali smo ih ko kokoške .
    SRBIJA

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

SRBIJA

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

SRBIJA

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2624

Citat Original postavio Чика.Пера Pogledaj poruku
    Да би се попишао по својим вјерним партијским члановима. У сваком случају, СРС је смијурија од странке.

I to bi bilo to !

Učlanjen
    06.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Видите да госн. wwwlado подјебава

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Чика.Пера Pogledaj poruku
    Видите да госн. wwwlado подјебава
    Zaista nisam , POBJEDA JE ŠEŠELJA , objasnio sam , narod se nije mogao oduprijeti , prevari sa SNS , pokradenim izborim . Samo se ovako može otrijezniti . KAda je okupacija neka bude 100 % da svi vide ,a ne neka iluzija poštenja i demokratije .
    SRBIJA

markons82 nije na forumu
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

NIje tačno . KOntaktirao sam sa Šešeljom ( preko putina ) , poručio je sljedeće :

Braćo i sestre srpski radikali . POnosan sam na našu pobjedu , ponizili smo strane okupatore i domaće izdajnike , narodu smo otvorili oči , nesmijemo da posustanemo , samonaprijed još jače nastavite borbu za srpske interese , narod je uz nas , šok kojim smo stresli narod će dati rezultate , samonaprijed pobjeda je naša , prevara je razotkrivena , raščerupali smo ih ko kokoške .
    Laze Seki a laze i Putin. Evo ja malopre gledao u magicnu kuglu koju sam dobio od jednog vanzemaljca pre par godina. Kako kugla ima mogucnosti da belezi i cita misli evo sta Seki misli o svemu tome.

Ovo moje stado su zaista glupe ovce, nisu ni svesni da sam ih prodao za sarmu ponedeljkom i pasulj petkom ( dobar dil ). Nekako mi je drago sto sam ovim nesposobnjakovicima uterao kobaju u guzi i popisao se po njima, jer ako treba SRS da pukne, neka pukne sa stilom. A ako se poniste izbori mozda budem mogao i da se izborim za krvavicu cetvrtkom, hmmm.
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Blues rock nije na forumu
    trajno otisao sa foruma, zbog nepodnosljive kolicine bolida
    Primećen član Blues rock (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

kakvo jadno samotešenje (ili kako se već kaže kad sam sebe tešiš)

Zašto je Šešelj kandidovao Ženu
    zato što je lud

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Laze Seki a laze i Putin. Evo ja malopre gledao u magicnu kuglu koju sam dobio od jednog vanzemaljca pre par godina. Kako kugla ima mogucnosti da belezi i cita misli evo sta Seki misli o svemu tome.

Ovo moje stado su zaista glupe ovce, nisu ni svesni da sam ih prodao za sarmu ponedeljkom i pasulj petkom ( dobar dil ). Nekako mi je drago sto sam ovim nesposobnjakovicima uterao kobaju u guzi i popisao se po njima, jer ako treba SRS da pukne, neka pukne sa stilom. A ako se poniste izbori mozda budem mogao i da se izborim za krvavicu cetvrtkom, hmmm.

Ti gledaš u kuglu , a ja imam informacije iz druge ruke i to putinove ruke .

NAROD je imao infrakt , OVO JE BIO ELEKTRO ŠOK . Prevara je razotkriven . BAnda je otkrivena .

OZBILJNO UČESTVOVATI U CIRKUSU MOŽE SAMO GLUP ČOVJEK ; PAMETAN ČOVJEK OD CIRKUSA PRAVI CIRKUS .
    SRBIJA

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Blues rock Pogledaj poruku
    kakvo jadno samotešenje (ili kako se već kaže kad sam sebe tešiš)

zato što je lud
    Jesi li ti pogledao video . NATO IMA POD KONTROLOM CJELU SRIBIJ . IZBORI SU BILI POD KONTROLOM NATOA ; POBJEDA NEMOGUĆA ; PA HAJDE DA SE ZEZAMO : DA VIDI NAROD DA SE RADI O CIRKUSU .

PS. i nemoj da se vrijeđaš , možda sam ja šešelj lično .
    SRBIJA

markons82 nije na forumu
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Ti gledaš u kuglu , a ja imam informacije iz druge ruke i to putinove ruke .

NAROD je imao infrakt , OVO JE BIO ELEKTRO ŠOK . Prevara je razotkriven . BAnda je otkrivena .

OZBILJNO UČESTVOVATI U CIRKUSU MOŽE SAMO GLUP ČOVJEK ; PAMETAN ČOVJEK OD CIRKUSA PRAVI CIRKUS .
    Moja kugla je jedina validna. Ipak sam je dobio od pripadnika rase koja je milionima godina ispred nas.

NArod je pokazao sta mislio o Sekiju i njgovom SRS, popisao se po stranci i dobio ono sto je zasluzio. Da je zena imala dva grama mozga ne bi prihvatila predlog jer je pre nje bio kandidiovan covek koji ima daleko vise prakse i znanja o politici. Seki dobio elektro sok, pa lepo, sada nema kecanja narednih nekoliko dana. Koja prevara? Ti zaista verujes u onaj snimak sto je napravio onaj grmalj wannabe celebrity ? Svako ko je radio na izborima ce ti reci da listici nemaju veze sa logikom u tom kontekstu koji je on pominjao. Listici se broje u glasackom odboru od strane barem 15 ljudi medju kojima ima predstavnika svih stranaka i uz prisustvo 5-6 posmatraca. Nakon sto se prebroje pravi se zapisnik koji MORA da se slaze sa zapisnikom nakon prebrojavanja, zatim se podpisuje od strane svih clanova birackog mesta i tako 5x... To sto je Seki prolupao pa nekada jaku stranku samounistio je njegov problem a potezom kandidovanja zene se dodatno popisao po clanovima stranke i bliskim saradnicima.

Znaci Seselj je glup

Učlanjen
    19.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Moja kugla je jedina validna. Ipak sam je dobio od pripadnika rase koja je milionima godina ispred nas.

NArod je pokazao sta mislio o Sekiju i njgovom SRS, popisao se po stranci i dobio ono sto je zasluzio. Da je zena imala dva grama mozga ne bi prihvatila predlog jer je pre nje bio kandidiovan covek koji ima daleko vise prakse i znanja o politici. Seki dobio elektro sok, pa lepo, sada nema kecanja narednih nekoliko dana. Koja prevara? Ti zaista verujes u onaj snimak sto je napravio onaj grmalj wannabe celebrity ? Svako ko je radio na izborima ce ti reci da listici nemaju veze sa logikom u tom kontekstu koji je on pominjao. Listici se broje u glasackom odboru od strane barem 15 ljudi medju kojima ima predstavnika svih stranaka i uz prisustvo 5-6 posmatraca. Nakon sto se prebroje pravi se zapisnik koji MORA da se slaze sa zapisnikom nakon prebrojavanja, zatim se podpisuje od strane svih clanova birackog mesta i tako 5x... To sto je Seki prolupao pa nekada jaku stranku samounistio je njegov problem a potezom kandidovanja zene se dodatno popisao po clanovima stranke i bliskim saradnicima.

Znaci Seselj je glup

ZAšto onaj muflon šef nije primio izborni mateijal , već se onako u hodniku , kao na pijaci lijepi pred vratima , ono je nešto neregularno i neki haos i tu nema priče IZBORI SU POKRADENI .

Šta ćemo sa Ciganima i onim snimacima .

Šta ćemo sa 300 000 novih glasača .

Šta ćemo sa VIškom glasova u kutijama i to ne malo ...... toliko toga .

IZBORI SU NAMJEŠTENI ;A ŠEŠELJ SE POPIŠAO PO NAMJEŠTENIM IZBORIM ;KAO ŠTO SE POPIŠAO PO HAŠKOM SUDU KOJI JE NAMJEŠTEN .
    SRBIJA

Učlanjen
    06.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

'Бем ти сунце, некада су они тврдили да су избори намјештени а ове године ви тврдите да су најмештени. Никада избори нису намјештени већ је народ ретардиран, а то је већ нека друга прича.

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.12.2006., 16:50
  2. Šešelj učestvovao u ubistvima i deportacijama
    Autor Eraserhead u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 28.11.2006., 18:06
  3. Šešelj - svedok
    Autor BodoniuS u forumu Politika
    Odgovora: 163
    Poslednja poruka: 04.09.2005., 12:01

Pravila za slanje poruka