Koji su planovi SNSa?

kanarinka

Elita
Poruka
16.443
Ako je jedini razlog da glasam za Tomu u drugom krugu,to da bi se sklonio Bota,meni to nije dovoljno! Iz razloga sto to znaci sjasi Kurta da uzjase Murta.Zanima me sta ce uraditi sa Jorgovankom Tabakovic,ne bi li udovoljili ucenjivacu Dacicu?Zelim znati pre glasanja sta se konkretno planira sa zemljom,u suprotnom nemam zelju izaci na glasanje!Nigde se ne izjasnjavaju koji nam je kurs,ka Evropi,ka Rusiji,ili samostalno.Opcija,sa svima lepo,meni ne pije vodu!Sta ce biti sa zdravstvom,sa skolstvom,sa vojskom,sa poljoprivredom,privredom....Neka kazu konkretno,to i to,nek oroci svoj mandat na godinu,jer 4 godine je previse za probu!
 
zato sto najbolji idu napred :lol:
pitanje je da li uopste covek, gradjanin srbije treba da izadje na izbore ili to nema nikakvog uticaja na ishod. bice onako kako se oni dogovore tu obican gradjanin srbije nema mnogo uticaja.
 
Naravno,da su patriote,lepo bi prostim jezikom rekli uradicemo to i to,za godinu dana,ako ne uradimo,vracamo sve mandate narodu!Ali i njima je samo do vlasti,tako da eto moj glas i mojih ukucana nece dobiti,dok javno ne istupe konkretno!
 
Тома је имао три године да се прецизно одреди, ко је, шта је и у ком правцу би водио ову земљу уколико освоји власт на изборима. Да ли је то урадио?

Ако није за ове три године, тешко да ће то учинити у следећих десет дана.
 
od ishoda predsednickih izbora zavisi ko ce praviti vladu.
ako pobedi nikolic, onda ce vladu praviti verovatno sns-dss-sps a ako pobedi tadic, ds-sps-ldp/urs
pa eto, sta ti se vise svidja od ta dva ishoda.
ako vise volis cedu i dinkica od kostunice i ds od sns-a, onda nemoj glasati za nikolica.

Добро али како је могу бити сигуран да СНС има довољно пара да понуди малом буцмастом ? Како могу бити сигуран јеси ли спремни на уцену - премијерско место ? Ко мени гарантује да и после избора и евентуалне победе Томислава Николића Дачић неће спојити власт са ДС-ЛПД или ДС-УРС ?

Лично би волео да Николић победи свједно...Ако није издајник онда добро (мада мислим да јесте) а ако јесте онда бар да то увиде и његове присталице ! Најмање што нам треба је лажна опозиција....
 
Добро али како је могу бити сигуран да СНС има довољно пара да понуди малом буцмастом ? Како могу бити сигуран јеси ли спремни на уцену - премијерско место ? Ко мени гарантује да и после избора и евентуалне победе Томислава Николића Дачић неће спојити власт са ДС-ЛПД или ДС-УРС ?

Лично би волео да Николић победи свједно...Ако није издајник онда добро (мада мислим да јесте) а ако јесте онда бар да то увиде и његове присталице ! Најмање што нам треба је лажна опозиција....

ako pobedi nikolic, predsednik je iz sns-a.
ako dacic ode sa ds-om, nece dobiti mesto premijera jer bi onda ds ostao i bez jednog i bez drugog, a to nece prihvatiti sigurno.
znaci, ako nikolic pobedi, dacic moze da ocekuje mesto premijera, a sve i da mu ga ne daju, barem ce izbeci kohabitaciju, sto je naravno, bolje za vladu.

mada bi dacic mogao da podrzi nekoga od njih dvojice za predsednicke izbore, tako da bi pravio vladu sa istim.
ali to cemo videti.
 
Ako je jedini razlog da glasam za Tomu u drugom krugu,to da bi se sklonio Bota,meni to nije dovoljno! Iz razloga sto to znaci sjasi Kurta da uzjase Murta.Zanima me sta ce uraditi sa Jorgovankom Tabakovic,ne bi li udovoljili ucenjivacu Dacicu?Zelim znati pre glasanja sta se konkretno planira sa zemljom,u suprotnom nemam zelju izaci na glasanje!Nigde se ne izjasnjavaju koji nam je kurs,ka Evropi,ka Rusiji,ili samostalno.Opcija,sa svima lepo,meni ne pije vodu!Sta ce biti sa zdravstvom,sa skolstvom,sa vojskom,sa poljoprivredom,privredom....Neka kazu konkretno,to i to,nek oroci svoj mandat na godinu,jer 4 godine je previse za probu!

Е па Канаринка - да пробам да ти одговорим јер си то заслужила постављањем теме.

Тому западни медији класификују као конзервативца.

Шта то значи ?
То значи да поштује српске традиционалне вредности а противи се савременим моралним вредностима (геј парадама) и свему лошем што долази са Запада.

Тома прихвата реалност... као одговарн политичар и глупо је рећи да би се одмах као казаљка на компасу окренуо истоку.
БоТа нас је гурнуо ка Западу и ако би одмах окренули леђа не би било могућности да опстанемо.
Русија још није спремна да нас прихвати здраво за готово и да нас финансира.
То не значи да неће интензивирати сарадњу са Русијом на свим пољима .. од трговине, политике, заједничком раду на одбрани Космета, све до културе. (Тадић је све ово блокирао али се о томе ћути)
Тома је решио да буде онакав какав јесте... опрезан, реалан и да не обећава куле и градове покличима. Нажалост многима се то не свиђа, а то користе и медији.
Одлука одбора је била да се Табаковићева постави за председника владе и то је саопштено на митингу у Београду.
Уколико Николић постане председник, многе ствари би се промениле а евентуална влада у саставу Дачића са Жутима би била климава и МИСЛИМ ДА СЕ ДАЧИЋ НЕ БИ ОПРЕДЕЛИО ЗА ОВАКВУ ВЛАДУ.
ОНДА БИ БИЛО РЕАЛНО ДА СЕ ОФОРМИ ВЛАДА: СНС, СПС, ДСС - ВЕРУЈЕМ ДА БИ СВИ ПРИСТАЛИ ДА ЈОРГОВАНКА БУДЕ ПРЕМИЈЕР А ДА ПИЈАНО КОФЕРЧЕ ДОБИЈЕ ВИШЕ МИНИСТАРСКИХ МЕСТА.
 
Ako je jedini razlog da glasam za Tomu u drugom krugu,to da bi se sklonio Bota,meni to nije dovoljno! Iz razloga sto to znaci sjasi Kurta da uzjase Murta.Zanima me sta ce uraditi sa Jorgovankom Tabakovic,ne bi li udovoljili ucenjivacu Dacicu?Zelim znati pre glasanja sta se konkretno planira sa zemljom,u suprotnom nemam zelju izaci na glasanje!Nigde se ne izjasnjavaju koji nam je kurs,ka Evropi,ka Rusiji,ili samostalno.Opcija,sa svima lepo,meni ne pije vodu!Sta ce biti sa zdravstvom,sa skolstvom,sa vojskom,sa poljoprivredom,privredom....Neka kazu konkretno,to i to,nek oroci svoj mandat na godinu,jer 4 godine je previse za probu!

Svi su oni isti, pa tako i SNS. I svi uredjuju drzavu po principu prodaje lubenica na pijaci.
 
Ako je jedini razlog da glasam za Tomu u drugom krugu,to da bi se sklonio Bota,meni to nije dovoljno! Iz razloga sto to znaci sjasi Kurta da uzjase Murta.Zanima me sta ce uraditi sa Jorgovankom Tabakovic,ne bi li udovoljili ucenjivacu Dacicu?Zelim znati pre glasanja sta se konkretno planira sa zemljom,u suprotnom nemam zelju izaci na glasanje!Nigde se ne izjasnjavaju koji nam je kurs,ka Evropi,ka Rusiji,ili samostalno.Opcija,sa svima lepo,meni ne pije vodu!Sta ce biti sa zdravstvom,sa skolstvom,sa vojskom,sa poljoprivredom,privredom....Neka kazu konkretno,to i to,nek oroci svoj mandat na godinu,jer 4 godine je previse za probu!

Ako smatraš da jedan čovek i to bolestan, treba da dobije i treći mandat i da se njegova lopovska klika još više osili i raspištolji, ako smatraš da im 12 godina na republičkom, a 16 godina na nivou većih gradova, nije bilo dovoljno da pokažu šta znaju i umeju, onda ne menjaj ništa, glasaj za borisa.
 
ako pobedi nikolic, predsednik je iz sns-a.
ako dacic ode sa ds-om, nece dobiti mesto premijera jer bi onda ds ostao i bez jednog i bez drugog, a to nece prihvatiti sigurno.
znaci, ako nikolic pobedi, dacic moze da ocekuje mesto premijera, a sve i da mu ga ne daju, barem ce izbeci kohabitaciju, sto je naravno, bolje za vladu.

mada bi dacic mogao da podrzi nekoga od njih dvojice za predsednicke izbore, tako da bi pravio vladu sa istim.
ali to cemo videti.

ДС има задатак да распрода остатак Србије....Телеком, ЕПС и остале природне ресурсе и све ће учинити само да остане на власти... Не кажем да ће им бити драго због ситуације али чињеница је да се њих не можемо решити тако лако...
 
ДС има задатак да распрода остатак Србије....Телеком, ЕПС и остале природне ресурсе и све ће учинити само да остане на власти... Не кажем да ће им бити драго због ситуације али чињеница је да се њих не можемо решити тако лако...

Они имају власт, разгранату мрежу добро плаћених чиновника и добро плаћене професионалце који се баве маркетингом.

ОНИ СЕ ГРЧЕВИТО БОРЕ ЗА СВОЈУ СЛОБОДУ !!!
 
Они имају власт, разгранату мрежу добро плаћених чиновника и добро плаћене професионалце који се баве маркетингом.

ОНИ СЕ ГРЧЕВИТО БОРЕ ЗА СВОЈУ СЛОБОДУ !!!

....и поред свега тога морају куповати гласове за 20е .... :mrgreen:
 
od ishoda predsednickih izbora zavisi ko ce praviti vladu.
ako pobedi nikolic, onda ce vladu praviti verovatno sns-dss-sps a ako pobedi tadic, ds-sps-ldp/urs
pa eto, sta ti se vise svidja od ta dva ishoda.
ako vise volis cedu i dinkica od kostunice i ds od sns-a, onda nemoj glasati za nikolica.

Ne svidja mi se ni jedno,jer mu dodje isto,samo su nijanse u pitanju!
 
ako pobedi nikolic, predsednik je iz sns-a.
ako dacic ode sa ds-om, nece dobiti mesto premijera jer bi onda ds ostao i bez jednog i bez drugog, a to nece prihvatiti sigurno.
znaci, ako nikolic pobedi, dacic moze da ocekuje mesto premijera, a sve i da mu ga ne daju, barem ce izbeci kohabitaciju, sto je naravno, bolje za vladu.

mada bi dacic mogao da podrzi nekoga od njih dvojice za predsednicke izbore, tako da bi pravio vladu sa istim.
ali to cemo videti.

Можда би Николић, у случају победе, правио коалицију са СПС и УРС, заобишавши ДСС?
 
Ako smatraš da jedan čovek i to bolestan, treba da dobije i treći mandat i da se njegova lopovska klika još više osili i raspištolji, ako smatraš da im 12 godina na republičkom, a 16 godina na nivou većih gradova, nije bilo dovoljno da pokažu šta znaju i umeju, onda ne menjaj ništa, glasaj za borisa.

Ja samo kazem da su pravila ista,samo se menjaju igraci!Daleko od toga da smatram Botu kao dobrog predsednika!Unistio nam je i ono malo sto smo imali,ali i Slobu smo"rusili"po principu daj nek dodje ko bilo,samo njega da srusimo!Opet isti princip!Hocu da izadje i kaze da ce orociti svoj i mandat svoje stranke,ako za godinu dana ne ostvari ono sto je realno moguce!Niko normalan ne ocekuje da za godinu moze uciniti bog zna sta,ali i taj minimum mora orociti!Na taj nacin verujem da ce dobiti glasove i onih koji nisu izasli na ove izbore!
 
Где је народна воља, ако нека странка добије четвртину од три петине укупног становништва?

Narod evidentno nema poverenja ni u koga!Zato je izlaznost tako mala.Je l treba da se krvim za ikog ko ce doci na vlast i ubirati kajmak iz kozne fotelje?Boli me uvo,da li se predsednik zove Mika,Zika ili Pera.Zelim da kaze STA ce uraditi za odredjeno vreme(godinu dana)i ako to ne bude,nek bega iz koznjaka!
 
Ja samo kazem da su pravila ista,samo se menjaju igraci!Daleko od toga da smatram Botu kao dobrog predsednika!Unistio nam je i ono malo sto smo imali,ali i Slobu smo"rusili"po principu daj nek dodje ko bilo,samo njega da srusimo!Opet isti princip!Hocu da izadje i kaze da ce orociti svoj i mandat svoje stranke,ako za godinu dana ne ostvari ono sto je realno moguce!Niko normalan ne ocekuje da za godinu moze uciniti bog zna sta,ali i taj minimum mora orociti!Na taj nacin verujem da ce dobiti glasove i onih koji nisu izasli na ove izbore!

E pa vidiš nismo svi rušili Slobu, mnogi su videli unapred šta je 5. oktobar i ko su opozicionari iz DOS-a.
Ako oroči mandat, neće dobiti glasove svog pouzdanog biračkog tela, jer neće ljudi da se svake godine zamajavaju izborima.

Inače ono što mogu slobodno da tvrdim o Nikoliću je da je ozbiljan porodični čovek, 37 godina u braku, 2 sina, 5 unučića i svi njegovi svoju budućnost vide u Srbiji. Što se tiče političkog iskustva, ubedljivo je najiskusniji političar na našoj političkoj sceni i što je jako bitno za predsedničkog kandidata iza sebe ima najveću stranku.
 

Back
Top