kupanje...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
nenene...nije plaknjenje, tuširanje i slično...

...dećete na more...?
...nema veze s ljisom...? kako nema...di je more tu su i mladi...di su mladi tu padne i seksitj, poneka ljubav za jedno leto...

...znači dećete na more...?

zbogvas i vašijeh političkih rasprava mi žaba zaključala prvu temu...:/molimvas bez političke rasprave, samo o seksu...aj dobro, može i o ljubavi ako baš morate...
 
Opet ja: jednom ćemo pod stare dane, (kada decu budemo ako Bog da, pravili više od jednog i kada oni budu bili veliki i kada budu išli sami na more) imati divlji sex on the beach. I mean wild sex on the beach :)
 
nenene...nije plaknjenje, tuširanje i slično...

...dećete na more...?
...nema veze s ljisom...? kako nema...di je more tu su i mladi...di su mladi tu padne i seksitj, poneka ljubav za jedno leto...

...znači dećete na more...?

zbogvas i vašijeh političkih rasprava mi žaba zaključala prvu temu...:/molimvas bez političke rasprave, samo o seksu...aj dobro, može i o ljubavi ako baš morate...

kako inspirativna tema :cool: ipak necu ti kazem celavi
 
nenene...nije plaknjenje, tuširanje i slično...

...dećete na more...?
...nema veze s ljisom...? kako nema...di je more tu su i mladi...di su mladi tu padne i seksitj, poneka ljubav za jedno leto...

...znači dećete na more...?

zbogvas i vašijeh političkih rasprava mi žaba zaključala prvu temu...:/molimvas bez političke rasprave, samo o seksu...aj dobro, može i o ljubavi ako baš morate...

:lol:
 

Back
Top