СНС подноси тужбу против дневног листа „Блиц“

dbkapo

Veoma poznat
Poruka
11.819
СНС подноси тужбу против дневног листа „Блиц“


08.05.2012.
Српска напредна странка обавештава јавност да је данас припремила тужбу у вредности од 1,5 милиона динара против дневног листа “Блиц“ због некоректног преношења изјава заменика председника Српске напредне странке, Александра Вучића, током њиховог синоћњег извештавања.
logo-sns-001.jpg
Учествујући у емисији „Одлука 2012“ телевизије Б-92, Вучић је пренео став Српске напредне странке да, ако Томислав Николић победи на председничким изборима, препустиће другима своје дужности лидера странке. Николић је више пута током претходних неколико недеља поновио да жели да буде председник свих грађана Србије, а не само једне политичке странке.

Упркос томе, „Блиц“ је известио како је Вучић у истој емисији наводно рекао да ће Томислав Николић поднети оставку уколико изгуби изборе за председника Републике, што је неистина, која је касније преузета и у једној радио-емисији, а која представља намеран покушај „Блица“ да осујети решеност Томислава Николића да буде председник свих грађана, а не само своје политичке странке, што је био манир Бориса Тадића.

Свако будуће изношење неистина о Српској напредној странци, било од стране „Блица“ или неког другог медија, неће се више толерисати, па је због тога правни заступник СНС, Зоран Јаковљевић, припремио тужбу против „Блица“ у износу од 1,5 милиона динара, због кршења Закона о јавном информисању. Такође, свако наредно намерно изношење лажи о Српској напредној странци имаће за последицу нове судске тужбе.

Ово је требала да буде пракса много раније....!!!! :ok:
 
СНС подноси тужбу против дневног листа „Блиц“


08.05.2012.
Српска напредна странка обавештава јавност да је данас припремила тужбу у вредности од 1,5 милиона динара против дневног листа “Блиц“ због некоректног преношења изјава заменика председника Српске напредне странке, Александра Вучића, током њиховог синоћњег извештавања.
logo-sns-001.jpg
Учествујући у емисији „Одлука 2012“ телевизије Б-92, Вучић је пренео став Српске напредне странке да, ако Томислав Николић победи на председничким изборима, препустиће другима своје дужности лидера странке. Николић је више пута током претходних неколико недеља поновио да жели да буде председник свих грађана Србије, а не само једне политичке странке.

Упркос томе, „Блиц“ је известио како је Вучић у истој емисији наводно рекао да ће Томислав Николић поднети оставку уколико изгуби изборе за председника Републике, што је неистина, која је касније преузета и у једној радио-емисији, а која представља намеран покушај „Блица“ да осујети решеност Томислава Николића да буде председник свих грађана, а не само своје политичке странке, што је био манир Бориса Тадића.

Свако будуће изношење неистина о Српској напредној странци, било од стране „Блица“ или неког другог медија, неће се више толерисати, па је због тога правни заступник СНС, Зоран Јаковљевић, припремио тужбу против „Блица“ у износу од 1,5 милиона динара, због кршења Закона о јавном информисању. Такође, свако наредно намерно изношење лажи о Српској напредној странци имаће за последицу нове судске тужбе.

Ово је требала да буде пракса много раније....!!!! :ok:

Odlicno!

Zabili su jos jedan AUTOGOL!
 
Odlicno!

Zabili su jos jedan AUTOGOL!

Ништа ти не брини....... чак и да остане овако СНС има 73 својих посланика а заједно са ДСС-ом 93.

Влада неће више бити без контроле, као у претходном времену, када су куповали већину опозиционара.

Неколико градова у којима ће бити власт, па полако напред !!! То значи сигурне финансије и понеки додатни медији.

ОВАКВУ ВЛАСТ ЈЕ ТЕШКО СРУШИТИ ОДЈЕДАНПУТ И ЗА ЈЕДАН ДАН... ЈА О ТОМЕ ГОВОРИМ СВЕ ВРЕМЕ.
 
Poslednja izmena:
БУДУЋИ ПОСЛАНИК - СНС-А, Vladimir Cvijan, , juče se na jednom od biračkih mesta u beogradskoj opštini Zvezdara sukobio s aktivistima DS
Vladimir Cvijan
BEOGRAD - Cvijana privela policija!
Vladimir Cvijan, funkcioner i kandidat za poslanika SNS, juče se na jednom od biračkih mesta u beogradskoj opštini Zvezdara sukobio s aktivistima DS, saznaje Kurir!
Naime, izvor Kurira iz MUP tvrdi da je Cvijan pretukao aktivistu Demokratske stranke i da je zbog svega na kraju morala da interveniše policija, koja ih je privela u stanicu.
- Cvijan je došao i ometao birački proces. Pokušao je da uzme biračke spiskove i ponašao se bahato - rekao je sagovornik Kurira.
Vladimir Cvijan u izjavi za Kurir je potvrdio da je bio na informativnom razgovoru u stanici policije u opštini Zvezdara, ali je negirao da je ikoga pretukao.
- Zvaničan stav daće stranka, ali na delu je izborna krađa širom Srbije. Što se tiče Zvezdare, za to imam dokaze i spiskove. Imam dokaze da su u jednoj privatnoj kući podmićivali Rome sa 3.000 dinara da glasaju za DS. Došao sam da sprečim krađu, a oni su mi tom prilikom pretili nožem. Za načelnika policije na Zvezdari mogu da kažem da je najobičnija *****. Dali smo izjavu i ja i taj iz DS, ali nisu mi mogli ništa jer sam ipak kandidat za poslanika - objasnio je Cvijan, i dodao da se ovakve stvari nisu dešavale ni za vreme Miloševićevog režima.
Do zaključenja ovog broja MUP Srbije se nije oglasio o incidentu.
 
"Blic" je vodio neviđeno prljavu kampanju poslednjih dvadesetak dana pred izbore.

To je činjenica.

I ne samo oni nego i većina medija.

Nigde nije bilo nijedne kritike na račun aktuelne vlasti.

Pa se može zaključiti da ili je ova vlast tako divna i sposobna ili je 90% novinara i novinarčića na platnom spisku žutih.

E onda se tu NISTA NE MOZE.....
 
Moze. Naprdnjaci su uzeli pare da zazmure.

А ти се зовеш провокатор А....? Ја сам лично ишао у Земун-у на бирачко место Сутјеска где је наш члан одбора приметио значајне нелогичности и прекршаје.

НА ЊЕГА ЈЕ ПРИТИСАК ВРШИЛА ЦЕЛА КОМИСИЈА ДА ПОТПИШЕ ЗАПИСНИК, ЧАК СУ МУ И ПРЕТИЛИ.
И СВЕ СЕ ТО ДЕШАВАЛО ИЗА ЗАТВОРЕНИХ ВРАТА НА БИРАЧКИМ МЕСТИМА ....
 
"Blic" je vodio neviđeno prljavu kampanju poslednjih dvadesetak dana pred izbore.

To je činjenica.

I ne samo oni nego i većina medija.

Nigde nije bilo nijedne kritike na račun aktuelne vlasti.

Pa se može zaključiti da ili je ova vlast tako divna i sposobna ili je 90% novinara i novinarčića na platnom spisku žutih.

Jadna je ovo država...

Ne, dovoljni su samo urednici. Može novinar ili novinarčić da napiše bilo šta, ako urednik odluči da se to ne objavljuje - mož se slika. A ako novinar ili novinarčić pretera pa više puta donese nepodoban članak, ne mož ni da se slika, jer će da ostane bez posla, pa neće imati pare za slikanje.
Mediji su slobodni onoliko koliko urednici odluče, a urednici su slobodni da uredjuju medije, onoliko koliko gazde odluče.
 
Ne, dovoljni su samo urednici. Može novinar ili novinarčić da napiše bilo šta, ako urednik odluči da se to ne objavljuje - mož se slika. A ako novinar ili novinarčić pretera pa više puta donese nepodoban članak, ne mož ni da se slika, jer će da ostane bez posla, pa neće imati pare za slikanje.
Mediji su slobodni onoliko koliko urednici odluče, a urednici su slobodni da uredjuju medije, onoliko koliko gazde odluče.


Kako god okreneš žuti kontrolišu sve medije u Srbiji.

Živela demokracija.
 
I njihovi clanovi priznaju da su izbori pokradeni. Kad ih pitas zasto ne dizu uzbunu, vrdaju. Verovatno je doslo takvo naredjenje iz vrha stranke. Cenim da ce da se pocepaju uskoro.

Toma je ocigledno sve ove godine prodavao izbore, kako je inace mogao da obezbedi celu familiju za ceo zivot od stecenog, i to da u buducnosti nema nikakva primanja do kraja zivota (sopstvena izjava)

srpski narod mora da shvati, jednom izdao, uvek ce izdati

)
 
Kako god okreneš žuti kontrolišu sve medije u Srbiji.

Živela demokracija.

Kako god da okreneš - da.
A gde je drugačije? Gde su mediji zaista nezavisni?
Ne biva to, kao što nikada nije bivalo.

A da je kampanja bila prljava - jeste. Da su mediji igrali na prljavo - jesu. A da li su to birali oni ili gazde - .... zna se.
 

Back
Top