Vabilice

to je nešto kao fake petlić za hot koke...?
neumem (numem) ja stim...rađe stanem na poljanče pa koja me vidi...:rumenko:

...

Mislio sam uopšteno, kako privući određenu vrstu zverke i čime,i kako to ko radi.Ali ti si dao novu dimenziju temi.Tačno,ono što vabilica zaista jeste, je fake zvuk,koji oponaša onaj pravi.
 
a imamo i varalice...znaš ono u pecanju kad umesto mamca staviš kobajagi ribicu, da bude šljašteća, lepa, da izgleda podgojeno, skladno, kompaktno...i zabaciš...al to ide na brzi pec...zabaciš i odma vadiš...da veća riba ne provali da je u pitanju fake...
 
svi su uglavnom manje vishe imali iste vabilice :) jak intelekt i dobru dushu :D
sta ja radim na ljisu
buahahahahahah :D

Štrecnu me za trenutak ,pomislio sam da kažeš da ovde imaju svi jak intelekt i dobru dušu pa se zamislih na trenutak, jer mi deluješ kao trezvena i inteligentna žena.Ali ti si mislila na ljude u tvom životu zar ne ?
 
pa da...ti si mislio na forum? :D

Ne,nisam mislio na forum nego uopšteno,svejedno gde.Ali videh izraze, jak intelekt ,dobra duša i ljis na istom mestu, pa me je malo zbunilo za trenutak.Izvini, moja greška.(Kada čitam neki tekst,to radim vizuelno,ne sričem slova u glavi,nego ih gledam kao slike,pa mi se zbog toga potkradu ponekad ovakve greške. )
 

Back
Top