Tuča u Vršcu: Babić optužio Demokrate da pljačkaju fondaciju "Hemofarm"!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
542958_260153557415923_100002638438833_488242_1170911368_n.jpg

Milorad Djuric optuzen da je lopov i manipulant


I PORED CINJENICE DA JE SVE UCINJENO DA SE SAKRIJE OD JAVNOSTI DOSLI SMO DO PROVERENE INFORMACIJE STA SE ZAISTA DESILO U PETAK POPODNE U KABINETU VRSACKOG PREDSEDNIKA OPSTINE. U prisustvu nekolicine opstinskih i stranackih funkcionera VRER i DS-a bili su prisutni i predsednik opstine ,Milorad Djuric pokrajnski sekretar i Miodrag Babic vodili su se neformalni razgovori o toku izborne kampanje. U jednom trenutku doslo je do ozbiljne polemike izmedju Cede Zivkovica i Miodraga Babica jer je Babic poceo da optuzuje Zivkovica da hoce sa Djuricem da opljacka Fondaciju HEMOFAR prozivajuci Djurica da je lopov i manipulant.Babic je krenuo da udari Zivkovica i tada je doslo do opsteg meteza gde su deblji kraj izvukli Stevica Nazarcic i Jovica Zarkula koji su pokusavali da razbrane. Hitno su se svi razisli ali je usledila munjevita akcija Jovice Zarkule u misliji zataskavanja celog skandala- posle mukotrpne mirovne misije dogovoreno je da se ratne sekire privremeno zakopaju i da se u javnosti i dalje pravi privid da je sve uredu a da se sve evetualne informacije o tuci u opstini NEGIRAJU zajednickim pojavljivanjem u medijima i na javnim mestima.
 
Lopov optuzuje lopova:mrgreen: Ja mislim da u tom farmaceutskom biznisu nema nekog ko nije lopov, nesto slicno kao kod lekara.

Mi smo zesce lopovsko drustvo. To koliko mi krademo od drzave, pa to bre nema nigde...

Moram da se slozim sa ovim. Nas jedino boli kad vlast krade a nama ne dozvoljava da pokupimo ni mrvice. Ali ako i mi dobijemo svoj deo kolaca, bez obzira koliko on mali bio, bicemo zadovoljni takvom vlascu. To je kljuc uspeha SPSa na izborima.
 
Lopov optuzuje lopova:mrgreen: Ja mislim da u tom farmaceutskom biznisu nema nekog ko nije lopov, nesto slicno kao kod lekara.

Mi smo zesce lopovsko drustvo. To koliko mi krademo od drzave, pa to bre nema nigde...

na zalost u pravu si. srbija je lopovsko drustvo i ovde je postenje izuzetak.

eto da ne idemo dalje od 100 ljudi 90 ce sigurno uzeti mito ako im ponudis a oni znaju da mogu da ga uzmu nekaznjeno.

zato nam je kako nam je na zalost.
 

Back
Top