Е мој Томиславе

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
Вечито си други, па и када си први ти си онда други... Са СРС си био први, па си на крају био други... Сада са СНС си опет први, хоћеш ли испустити коалицију са ДС и СПС и остати други опет? :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Е ту сам те чекао ... По чему су они програмски удаљени ... По ставкама наведи, баш ме занима
Николић је ближи Русији
Николић и Вучић су више пута на РТС поновили да нису за НАТО
СНС је за флексибилан девизни курс ради јачања извоза, а ДС за брањење курса.
СНС се залаже за смањење пореза на имовину, а повећање пореза на финансијске трансакције, ДС обрнуто.
СНС сматра да оно што је АП Војводина добила је плафон, док ДС је спреман да са ЛСВ разговара о већем степену аутономије.
СНС је за конститутивност Срба У ЦГ, (изјавио Николић у Подгорици) ДС се не меша у унутрашња питања Црне Горе
Николић је изјавио да се не би извињавао Хрватима, нити ишао у Сребреницу
СНС је за смањење опорезивања рада, а веће опорезивање луксусзне потрошње...итд.
 
Николић је ближи Русији
Николић и Вучић су више пута на РТС поновили да нису за НАТО
СНС је за флексибилан девизни курс ради јачања извоза, а ДС за брањење курса.
СНС се залаже за смањење пореза на имовину, а повећање пореза на финансијске трансакције, ДС обрнуто.
СНС сматра да оно што је АП Војводина добила је плафон, док ДС је спреман да са ЛСВ разговара о већем степену аутономије.
СНС је за конститутивност Срба У ЦГ, (изјавио Николић у Подгорици) ДС се не меша у унутрашња питања Црне Горе
Николић је изјавио да се не би извињавао Хрватима, нити ишао у Сребреницу
СНС је за смањење опорезивања рада, а веће опорезивање луксусзне потрошње...итд.

Биће у коалицији, веруј ми
 
Da je blizi Rusiji to je istina jer SNS ima onaj sporazum sa Putinom. Meni je cak bolje da dodje Toma iz vise razloga ali onaj najbitniji je da se uglavio na svako moguce mesto (od Rusije, Brisela pa sve do Amera) i mislim da to i ne bi bila toliko losa stvar pod uslovom da grobar to pametno iskoristi.
 
Da je blizi Rusiji to je istina jer SNS ima onaj sporazum sa Putinom. Meni je cak bolje da dodje Toma iz vise razloga ali onaj najbitniji je da se uglavio na svako moguce mesto (od Rusije, Brisela pa sve do Amera) i mislim da to i ne bi bila toliko losa stvar pod uslovom da grobar to pametno iskoristi.

Не видим само како то Тома може да дође.... Ко ће да га подржу у другом кругу Радикали и Двери ... Не знам како очекује да га ми подржимо када нас "ђилас финансира" !?

Тома ако није издајник лепо ће оканити погубне проевропске политике и саставити власт са СПС-СРС-ДСС-ДВЕРИ од које би добио подршку за председничке изборе !
 
Ljudi uzmite se u pamet Ako Vas Toma bude predstavljao u svetu crno Vam se pise. Uopste mi nije jasno kako jedan takav kvazipoliticar i kvaziintelektualac moze da bude u trci za Predsednika jedne drzave pa makar se ona zvala i Srbija !?
 
Da je blizi Rusiji to je istina jer SNS ima onaj sporazum sa Putinom. Meni je cak bolje da dodje Toma iz vise razloga ali onaj najbitniji je da se uglavio na svako moguce mesto (od Rusije, Brisela pa sve do Amera) i mislim da to i ne bi bila toliko losa stvar pod uslovom da grobar to pametno iskoristi.

Kako се поносе тиме,као да је то нешто специјално. Споразум са ЈР је могао да добије свако ко је спреман да сарађује,као што Путин рече.
 
Николић је ближи Русији
Николић и Вучић су више пута на РТС поновили да нису за НАТО
СНС је за флексибилан девизни курс ради јачања извоза, а ДС за брањење курса.
СНС се залаже за смањење пореза на имовину, а повећање пореза на финансијске трансакције, ДС обрнуто.
СНС сматра да оно што је АП Војводина добила је плафон, док ДС је спреман да са ЛСВ разговара о већем степену аутономије.
СНС је за конститутивност Срба У ЦГ, (изјавио Николић у Подгорици) ДС се не меша у унутрашња питања Црне Горе
Николић је изјавио да се не би извињавао Хрватима, нити ишао у Сребреницу
СНС је за смањење опорезивања рада, а веће опорезивање луксусзне потрошње...итд.
Ti mora da si sve ovo sanjao. Pa on menja pravac gore neko trska na vetru.
 
За Тому Николића и СНС је најбоље да остану у опозицији,а да владу поново формирају жути и да направе још веће схрање него ово до сад па ће избити револуција, а Тома ће бити нови вожд и повести гладан народ и сељаке у буну!:cool:
 
Вечито си други, па и када си први ти си онда други... Са СРС си био први, па си на крају био други... Сада са СНС си опет први, хоћеш ли испустити коалицију са ДС и СПС и остати други опет? :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:

E moj postavljaču teme...zar je bitno ko je prvi a ko drugi. Polarizacija je već napravljena u Srbiji...od sada cemo glasati kao amerikanci...za demokrate i naprednjake... :) MUUUUUUČI STOKO BIRALI STE..UŽIVAJTE !!!
 

Back
Top