Krađa izbora u zaječaru???

Daj vreme... :) nisam video to

Šalim se prika , ali vidiš koji je haos , pa šta je ovo nadrealisti . Naravno da su izbori totalno pokradeni , a i ovaj sa ciganima je uradio paravu reportažu svaka mu čast .

MA kakve Dveri .

LDP ,ako sam dobro razumio nije prešao cenzus na lokalnim u beogradu ,pa gdje su dobili kako su dobili .
Da ne govorimo o fenomenalnom rezultatu Dačića koji je dijelio dokumente ovim Ciganima .
O DS i URS , nebi Dinkić nema šanse ,a ni DS ,pa sama činjenica toliko slika glasačkih listova na internetu govori da su izbori neregularni .


Izvini ako si pregledavao opet ;) ma haos , šta reći raspad sistema iu svakom pogledu i onda očekivati fer izbore , heheeheh
 
Kad bi vi znali ko je taj Sasa Mirkovic (glavati pobunjenik) i sta je radio pre politicke karijere, sve bi vam bilo jasno, ne biste ni diskutovali o ovome.

Па било би добро да нам лепо кажеш ко је С.Мирковић? Можда има нешто у његовој биографији што ми, Зајечарци, незнамо.
Mенаџер, новинар, човек полиције, БИА,....... Неку високу функцију у безбедоносним структурама државе сумњам да је имао осим можда доушничку.
Знам да је дошао из Бора и да је купио ТТР (Тимочку телевизију и радио) у Зајечару и цело време предизборне кампање висио на њој као на љуљашци. Као менаџер, доводио је у Зајечар певаче и да је наводно кум Бошку Ничићу, градоначелнику Зајечара (који је такође дошао из Бора) а сада главни ривали за место градоначелника.
Баш су нашли место (Зајечар) да се крваво свађају и забављају Зајечарце а могли су то да раде и у Бору где су заједно провели детињство.
Зајечарци стварно немају среће са тим ,,незајечарским'' кадровима, раније у привреди сада у самоуправи.
 
Poslednja izmena:
Радили су у три смене на ,,паковању'' као у фабрици!

ne znam nista o ovima sto snimaju..al to nije ni bitno...ovde je sustina da je snimljeno nesto zbog cega bi u nekoj uredjenoj drzavi bili ponisteni kompletni izbori ...ovo ne mogu da verujem....a nisam verovao rodjaku koji je nosio sam dzak sa glasovima zapecacen za vreme milosevica i kaze presredtnu ga dvoja kola daju mu drugi dzak a njegov uzmu i jedna ga kola odprate do opstinske komisije....
sada je mozda jasnije kako jedni te isti opstaju na vlasti u srbiji iako srbiju guraju sve vise u ponor...
sve ove clanove biracke komisije,odbora i predsednika opstinske komisije treba pohapsiti i drasticno kazniti za primer...a izbore ponisiti...
 
eto sad vidite kako se krade na izborima.

Tadicevci imaju na hiljade odstampanih glasackih listica i onda otvaraju koverte i pakuju mesto na primer glasova za radikale dveri DSS glasove za DS SPS itd.

kod njih pecati kod njih koverte kod njih sve.

Kupuju glasove ljudi za 20 evra, daju lazne licne karte ljudima da glasaju po 10 puta itd.

Od 2002 godine do 2012 broj stanovnika Srbije se smanjio za 400.000

A biracki spisak 300.000 veci


Znaci rezim u startu ukrade 600.000 glasova

Zato zelim da ovaj narod i drzava definitivno propadnu i nikog mi vise nije zao.
 
ne znam nista o ovima sto snimaju..al to nije ni bitno...ovde je sustina da je snimljeno nesto zbog cega bi u nekoj uredjenoj drzavi bili ponisteni kompletni izbori ...ovo ne mogu da verujem....a nisam verovao rodjaku koji je nosio sam dzak sa glasovima zapecacen za vreme milosevica i kaze presredtnu ga dvoja kola daju mu drugi dzak a njegov uzmu i jedna ga kola odprate do opstinske komisije....
sada je mozda jasnije kako jedni te isti opstaju na vlasti u srbiji iako srbiju guraju sve vise u ponor...
sve ove clanove biracke komisije,odbora i predsednika opstinske komisije treba pohapsiti i drasticno kazniti za primer...a izbore ponisiti...

Черчил је давно рекао: ,,Изборе углавном добијају они који их организују'', што сигурно подразумева и ове ,,радње''.
 
a zna li se koja politička partija je drpala?

drpaju uvek rezimske. tj drpali su URS i DS

jer stamparija u topcideru gde se stampaju i nase pare - stampa izborni materijal.

I onda nastampaju 500.000 listica vise nego sto treba i podele vladajucim strankama.

Onda te vladajuce stranke razlicitim metodama iste ubacuju u kutije.

Jedna metoda je sofisticirana, falsifikovanjem licnih karata ljudi koji su fiktivni ljudi u birackom spisku tj dopisani samo za izbore , salju se stranacki vojnici da glasaju kao ti ljudi na odredjena biracka mesta.

Druga metoda je kupovine glasova, daje se zaokruzen glasacki listic , a kada glasac vrati blanko isplati mu se za taj glas 20-50 evra u zavisnosti koliko im treba glasova

I treca metoda je ova sirova metoda, kada se donose glasovi na brojanje, pre dolaska otvaraju se koverte, mesto opozicionih listica ubacuju se listici sa zaokruzenim brojevima vladajucih stranaka i onda opet pecatiraju.

Vrlo prosto za kradju.
 

Back
Top