ŠTA DA URADIM? POTREBAN MI JE SAVET

acex

Početnik
Poruka
4
imam 18 godina, 4 razred srednje. imam jedan ''problem''. naime, mislim da sam se zaljubio u drugaricu koja uči sa mnom. :D intezivno se družimo već 2 god, pričamo, zezamo se, sve u svemu jedan sjajan odnos. inače, ona je veoma zgodna devojka, tako sam je oduvek gledao kao nešto više od obične drugarice, ali u zadnje vreme počeo sam da osećam nešto prema njoj. :) da li da joj kažem? takođe, uvek sam bio u dilemi da li ona mene gleda kao nešto više od druga, pošto se zaista dosta puta ponaša kao da želi nešto više. trudi se da je uvek pored mene, dodiruje me, grli me, uvek kada za to ima priliku. dosta puta je komentarisala kako sam zgodan, itd, itd.. takođe, kad sazna da se sviđam nekoj devojci, trudi se da bude sa mnom kada su one u bilizini.. zaista ne znam šta da radim, još uvek nisam sve sredio sam sa sobom, tako da bih voleo da čujem vaša mišljenja? :) da li rizikovati prijateljstvo?
 
realno ti si ***** ( i to trolovska)
ono od od početka
- ti je više od drugarice
koje bre drugarice
riba želi da oseti da je želiš
da ne kažem da želiš da je jjjeebbbeššš
trebo si odma da je privališ
msm možeš i sad
ali ono to savatavanje ti nije nikakav reper
kasno pališ al upali SAD šta fali
***** drugove karačina je karačina
 
A matori,pa toliko si joj blizak prijatelj da te vise ne gleda kao muskarca vec kao nekog geja. Znaci toliko si bezopasan i ne jebozovan da bi se skinula komotno pred tobom gola jer nemas nikakve jebene sanse kod nje.
Realno iskoristi je da te upozna sa nekom drugaricom,pa nadji nesto sebi. Od toga ti nema nista.
 
Tvoja zaljubljenička osećanja možeš joj saopštiti na jedan fini način,
a da se ne ugrozi nastavak prijateljstva.
Ona, možda, i sama na to čeka.
Toliko dugo kao i ti sam.
U šta ja lično verujem.

Lagano,kulturiška,mirno....kažeš joj da gajiš nešto više od prijateljstva.
I,imaćeš jasnu situaciju.
Ili će se prijateljstvu pridružiti ljubav, ili će prijateljstvo ostati i dalje usamljeno ?
Šta god se dogodilo,ne može da škodi...
A,čim ne škodi,može da koristi.....!
 
imam 18 godina, 4 razred srednje. imam jedan ''problem''. naime, mislim da sam se zaljubio u drugaricu koja uči sa mnom. :D intezivno se družimo već 2 god, pričamo, zezamo se, sve u svemu jedan sjajan odnos. inače, ona je veoma zgodna devojka, tako sam je oduvek gledao kao nešto više od obične drugarice, ali u zadnje vreme počeo sam da osećam nešto prema njoj. :) da li da joj kažem? takođe, uvek sam bio u dilemi da li ona mene gleda kao nešto više od druga, pošto se zaista dosta puta ponaša kao da želi nešto više. trudi se da je uvek pored mene, dodiruje me, grli me, uvek kada za to ima priliku. dosta puta je komentarisala kako sam zgodan, itd, itd.. takođe, kad sazna da se sviđam nekoj devojci, trudi se da bude sa mnom kada su one u bilizini.. zaista ne znam šta da radim, još uvek nisam sve sredio sam sa sobom, tako da bih voleo da čujem vaša mišljenja? :) da li rizikovati prijateljstvo?

Hm, ako kažeš da još uvek nisi sve sredio sam sa sobom, onda sačekaj da prodje još malo vremena koje ti je potrebno da se središ i sabereš... Prvo treba da razlučiš kako se osećaš kada si sa njom, mislim kakva se osećanja javljaju u tebi dok ste zajedno, a kako se osećaš kada niste, npr. da li ti nedostaje, da li jedva čekaš da ponovo budete jedno blizu drugog. Onda dok ste zajedno, probaj da analiziraš njeno ponašanje, da vidiš da li se možda menja od prijateljskog prema zaljubljenom ponašanju, ili ako se, kao što si već napomenuo od početka već ponašala kao neko ko oseća simpatije prema tebi, da vidiš da li se i to donekle menja po intenzitetu. Govorim sve to zato što može da se desi da si u iluziji, pa posle možeš da se razočaraš... Kada budeš sredio sve sa sobom, onda joj lepo reci, pa ćeš svakako tada znati da li i ona želi da bude sa tobom ili ne. U svakom slučaju ne mora da znači da ćete rizikovati prijateljstvo, možda ćete i dalje ostati dobri drugari... Srećno! :ok:
 
Hmm. Nemoj od sad da radis pred njom stvari koje ne bi radio da ti je devojka, priredjuj joj neke sitnice koje ce da joj ulepsaju dan jer je poznajes dobro, realno to nam svima treba ali niko se ne cima :D
trudi se da izgledas dobro :D mora da bude i neki fizicki kontakt, da pocne da te gleda i tako.
I flertuj sa nekom drugom pred njom na kraju pa ces videti po reakciji.
:D
 
imam 18 godina, 4 razred srednje. imam jedan ''problem''. naime, mislim da sam se zaljubio u drugaricu koja uči sa mnom. :D intezivno se družimo već 2 god, pričamo, zezamo se, sve u svemu jedan sjajan odnos. inače, ona je veoma zgodna devojka, tako sam je oduvek gledao kao nešto više od obične drugarice, ali u zadnje vreme počeo sam da osećam nešto prema njoj. :) da li da joj kažem? takođe, uvek sam bio u dilemi da li ona mene gleda kao nešto više od druga, pošto se zaista dosta puta ponaša kao da želi nešto više. trudi se da je uvek pored mene, dodiruje me, grli me, uvek kada za to ima priliku. dosta puta je komentarisala kako sam zgodan, itd, itd.. takođe, kad sazna da se sviđam nekoj devojci, trudi se da bude sa mnom kada su one u bilizini.. zaista ne znam šta da radim, još uvek nisam sve sredio sam sa sobom, tako da bih voleo da čujem vaša mišljenja? :) da li rizikovati prijateljstvo?

krni joj bre jezicinu sta si susro
 
ne želim ja da budem drug sa njom, kao što se i vidi, ali isto tako ne bih da se izblamiram pred njom i pred ostalima. prvo bih da utvrdim da li ona samo glumi ili ozbiljno želi nešto više :D

ti ZELIS da budes drug sa njom, jer da ne zelis, ne bi postavio pitanje tipa "da li da rizikujem prijateljstvo?"
medjutim, idiotizam koje to pitanje implicira je da ti mozes nekako da ignorises osecanja I DA NASTAVIS DA BUDES DRUG S NJOM LOL

i ja ti lepo kazem, NE MOZES TI DA ZELIS DA JE JE BES I DA BUDES DRUG S NJOM
doso je kraj tvog prijateljstva onog trenutka kad ti se patka digla

sad samo treba da saopstis to i da vidis reakciju

I NEMOJ MI MOLIM TE S TIM SRANJIMA NE ZELIS DA SE OSRAMOTIS
jer,
nije je beno bitno da li te ona hoce ili ne
bitno je samo to da joj ti kazes da je TI zelis
i onda ces videti reakciju

tu sramote nema
 

Back
Top