IZBORNA KATASTROFA DS i BORISA TADICA - 750 000 GLASOVA MANJE NEGO 2008 godine!

vilaraviojla

Domaćin
Poruka
3.317
Zasto se kriju ovi podaci, zasto ih niko ne iznosi u javnost?

Zasto DS laze o dobrom izbornom rezultatu?

Zasto se jos uvek iznose samo procenti koji sami po sebi kazuju mnogo manje nego brojke?

A brojke izgledaju ovako:

........................2008 .................................Glasova..................................... %.......................... Mandata

........Za evropsku Srbiju – Boris Tadić.........1.590.200....................................38,4..........................102

.......................2012

........Za bolji zivot - Boris Tadic...........oko......840 000....................................22,07..........................67


Treba napomenuti i to da je ove godine ukupan broj biraca bio 7.026.579 a 2008 godine - 6.749.688, znaci oko 280 000 glasaca vise nego pre cetiri godine!

Ko je ovde lud i ko u ovim brojevima moze da vidi dobar izborni rezultat!

Zasto DS ne objasni gde joj je nestalo vise od 750 000 glasaca? Zasto ne priznaju da su katastrofalno vodili drzavu i da su je skoro polovina njihovih nekadasnjih glasaca kaznila zbog toga! Ko joj je jos ostao veran, ko? Zar samo oni koji su imali neku licnu korist od stranke i njihove porodice? Ko jos, naivni i lakoverni, oni koji se nadaju da ce sad bas oni doci na red da se ovajde od stranke? Ko?

Bruka i sramota! treba da se pokriju usima i u crnu zemlju da se zavuku?

Sta ce reci forumaska DS vojska na ove brojke?

Imate li vi ostali neki komentar?
 
Poslednja izmena:
Zasto se kriju ovi podaci, zasto ih niko ne iznosi u javnost?

Zasto DS laze o dobrom izbornom rezultatu?

Zasto se jos uvek iznose samo procenti koji sami po sebi kazuju mnogo manje nego brojke?

A brojke izgledaju ovako:

........................2008 .................................Glasova..................................... %.......................... Mandata

........Za evropsku Srbiju – Boris Tadić.........1.590.200....................................38,4..........................102

.......................2012

........Za bolji zivot - Boris Tadic...........oko......840 000....................................22,07..........................67


Treba napomenuti i to da je ove godine ukupan broj biraca bio 7.026.579 a 2008 godine - 6.749.688, znaci oko 280 000 glasaca vise nego pre cetiri godine!

Ko je ovde lud i ko u ovim brojevima moze da vidi dobar izborni rezultat!

Zasto DS ne objasni gde joj je nestalo vise od 750 000 glasaca? Zasto ne priznaju da su katastrofalno vodili drzavu i da su je skoro polovina njihovih nekadasnjih glasaca kaznila zbog toga! Ko joj je jos ostao veran, ko? Zar samo oni koji su imali neku licnu korist od stranke i njihove porodice? Ko jos, naivni i lakoverni, oni koji se nadaju da ce sad bas oni doci na red da se ovajde od stranke? Ko?

Bruka i sramota! treba da se pokriju usima i u crnu zemlju da se zavuku?

Sta ce reci forumaska DS vojska na ove brojke?

Imate li vi ostali neki komentar?

Nisam racunala, ali na prvi pogled mi se cini da fale glasovi ukupno, da se ne slazu sa procentima?
 
slushamo vec 100 godina kako vlada bela kuga
odakle se onda pojavilo tih skoro 300 000 novih gradzana :hahaha:
ds je puko to se znalo pre izbora
ono shto je porazavajuce je da ce i pored prepolovljivanja broja glasacha i dalje zadrzati kormilo u vlasti

Mozda! Ali svakako duplo slabiji nego pre cetiri godine. Pukli su i to debelo

Ne znam odakle tih 300 000 biraca vise u birackim spiskovima a Srbija je u predhodnih 10 godina izgubila skoro 400 000 stanovnika! Mislim da su to pravdali sa pristizanjem novih generacija to jest onih koji su za predhodne cetiri godine postali punoletni! Ako se uzme u obzir da je prosek gradjana Srbije po generaciji oko 80 000 a onih koji umru oko 110 000 godisnje to jest 30 000 negativni natalitet, ispada da bi logicno bilo da u ovom birackom spisku ima oko 100 000 glasaca manje! Opet kazem, ne znam, mozda su za DS glasali i neki koji su umrli. Od njih covek moze svasta da ocekuje!
 
Poslednja izmena:
Ne znam odakle tih 300 000 biraca vise u birackim spiskovima a Srbija je u predhodnih 10 godina izgubila skoro 400 000 stanovnika! Mislim da su to pravdali sa pristizanjem novih generacija to jest onih koji su za predhodne cetiri godine postali punoletni! Ako se uzme u obzir da je prosek gradjana Srbije po generaciji oko 80 000 a onih koji umru oko 110 000 godisnje to jest 30 000 negativni natalitet, ispada da bi logicno bilo da u ovom birackom spisku ima oko 100 000 glasaca manje! Opet kazem, ne znam, mozda su za DS glasali i neki koji su umrli. Od njih covek moze svasta da ocekuje!



Znači, ako je trebalo da bude 100 hiljada glasača manje, a umesto toga je bilo 300 hiljada više u odnosu na izbore 2008., to ustvari znači da je dodato 400 hiljada nepostojećih glasača.


-100.000 + 400.000 = 300.000

Mamicu im lopovsku.
:eek:
 
ROKAJ SNIMAJ

Najgore su prosli radikali i demokrate

Realno DS je na ovim izborima ukrao najmanje 300.000 glasova

Realna podrska DS-a u narodu je ispod 10%

jos kada bi otisli u opoziciju verovatno bi postali vanparlamentarna stranka nakon sto bi 90% sadasnjih clanova preletelo u SNS ili SPS.


Dobro, za Demokrate to je lično tvoja zasluga..., al ko roknu radikale da mi je znati?
 

Back
Top