Samo Dacic i/ili Putin Nikolica spasava

Мистер НО

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.451
Toma ima dva izbora kako da dodje do vlasti. Prvi izbor je da obezbedi da ga Vladimir Putin neposredno podrzi u drugom krugu i u tom slucaju cu i ja kao radikal i rusofil glasati za njega.
Druga varijanta je da pre drugog kruga Dacicu obeca mesto premijera i jednu polovinu ministarskih mesta. Drugu polovinu ministarskih mesta neka uzme DSS, a naprednjacima je dovoljno da imaju predsednika republike i gradonacelnika Beograda, i da mogu da kontrolisu Vladu i u svakom trenutku je obore ako ne radi kako oni zele. Za ministarska mesta ionako nemaju sposobnih ljudi. Dakle ako su zaista patriote i ako im je Srbija vaznija od vlasti, treba da urade ovako kako ja kazem, u protivnom neka pobedi Tadic, onda oni nisu nista bolji od demokrata.
 
Toma ima dva izbora kako da dodje do vlasti. Prvi izbor je da obezbedi da ga Vladimir Putin neposredno podrzi u drugom krugu i u tom slucaju cu i ja kao radikal i rusofil glasati za njega.
Druga varijanta je da pre drugog kruga Dacicu obeca mesto premijera i jednu polovinu ministarskih mesta. Drugu polovinu ministarskih mesta neka uzme DSS, a naprednjacima je dovoljno da imaju predsednika republike i gradonacelnika Beograda, i da mogu da kontrolisu Vladu i u svakom trenutku je obore ako ne radi kako oni zele. Za ministarska mesta ionako nemaju sposobnih ljudi. Dakle ako su zaista patriote i ako im je Srbija vaznija od vlasti, treba da urade ovako kako ja kazem, u protivnom neka pobedi Tadic, onda oni nisu nista bolji od demokrata.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/218845/Ivica+Da%C4%8Di%C4%87+ekskluzivno+za+Press%3A+++++++++++Podr%C5%BEa%C4%87u+Tadi%C4%87a.html
EKSKLUZIVNI INTERVJU, IVICA DAČIĆ, LIDER SPS-A
Ivica Dačić ekskluzivno za Press: Podržaću Tadića
URS mi je prihvatljiv koalicioni partner, dok s LDP-om moraju da se raščiste stavovi oko Republike Srpske i Kosova. Takođe, Nikolić mora da zna da ne mogu u koaliciju s onima koji su za prekid pregovora sa EU. Za sve te preokrete nisam spreman
IVICA.jpg


Lider SPS-a Ivica Dačić udvostručio je broj glasova u odnosu na prethodne izbore i tako postao nezaobilazni faktor u formiranju vlade. Svoju najavu datu Pressu da neće raditi sa strankama 7. maja ispoštovao je juče, ali u ekskluzivnom razgovoru za naš list kaže „da Srbija nema vremena za gubljenje, te da očekuje da se do drugog kruga predsedničkih izbora napravi makar načelni dogovor o budućoj vladi".
 
Toma ima dva izbora kako da dodje do vlasti. Prvi izbor je da obezbedi da ga Vladimir Putin neposredno podrzi u drugom krugu i u tom slucaju cu i ja kao radikal i rusofil glasati za njega.
Druga varijanta je da pre drugog kruga Dacicu obeca mesto premijera i jednu polovinu ministarskih mesta. Drugu polovinu ministarskih mesta neka uzme DSS, a naprednjacima je dovoljno da imaju predsednika republike i gradonacelnika Beograda, i da mogu da kontrolisu Vladu i u svakom trenutku je obore ako ne radi kako oni zele. Za ministarska mesta ionako nemaju sposobnih ljudi. Dakle ako su zaista patriote i ako im je Srbija vaznija od vlasti, treba da urade ovako kako ja kazem, u protivnom neka pobedi Tadic, onda oni nisu nista bolji od demokrata.

ZA PUTINOVU VLADU U PUTINOVOJ SRBIJI !!!!!!
 
da mi je znati čime se vi na ovom forumu drogirate ... :rotf:
da podrži vladu DSS-SPS i da ne učestvuje u njoj...pa za koji **** ide na izbore...da podiže ruku u skupštini i da drugi vladaju :dash:

Tako ce moci da vlada iz senke, ako ne uradi tako, Dacic ce podrzati Tadica i ovaj ce po ko zna koji put pobediti, tako da ce mu ostati da vlada samo sa svojom strankom, a mozda se i ona raspadne.
 
Tako ce moci da vlada iz senke, ako ne uradi tako, Dacic ce podrzati Tadica i ovaj ce po ko zna koji put pobediti, tako da ce mu ostati da vlada samo sa svojom strankom, a mozda se i ona raspadne.

kakvo vladanje iz senke...pa za šta su ljudi glasali za Tomu...da vladaju dačić i Koštunica koji zajedno imaju manje od njega...
daje nemoj da pričaš svašta...
posle sve što ne valja ide Tomi na leđa, a Pepa prase i mlohavi kupe kajmak od onoga što valja...
to što ti predlažeš je po mojim saznanjima nezabeležno u parlamentarnoj demokratiji..da najjača stranka daje manjinsku podršku
 
kakvo vladanje iz senke...pa za šta su ljudi glasali za Tomu...da vladaju dačić i Koštunica koji zajedno imaju manje od njega...
daje nemoj da pričaš svašta...
posle sve što ne valja ide Tomi na leđa, a Pepa prase i mlohavi kupe kajmak od onoga što valja...
to što ti predlažeš je po mojim saznanjima nezabeležno u parlamentarnoj demokratiji..da najjača stranka daje manjinsku podršku

Koliko god to zvucalo smesno, to je najvise sto moze da dobije i jedini nacin da zutog diktatora skine sa vlasti. U protivnom Srbiju ceka propast a mene selidba u rusku provinciju.
 

Back
Top