Norton Internet Security 2012 problem pomoc

taureg

Obećava
Poruka
74
Pozdrav

kupio sam original CD sa ovim AV programom, instaliram program normalno, ali kad hocu da pokrenem program klikom na ikonicu na desktopu program se ne pokrece, a u folderu "all programs" ima ikona sa ovim programom koja je prazna...nekad sam imao NIS 2011. koji sam deinstalirao prije mjesec dana....u cemu moze biti fora ??? HVALA
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jesi li ti raspakovao taj cd paket ili je došao raspakovan...

Ja raspakovao, skoro pa hermeticki bilo zatvoreno...ponavljam, licenca je za 3 kompa i radi na 2 kompa bez problema, na ovome prihvati licencu, napise da je instaliran NIS 2012. pojavi se ikonica na desktopu, medjutim kad kliknem na nju ne desava se nista...niti sta izbacuje, nikakav natpis, nista....
 
Znam da imam free neke antivirusne programe, NIS nema za DZ !! toliko znam...nema poruke nikakve,. samo nece da se pokrene program...da napomenem da radi na drugom kompu, ovo je licenca za 3 kompa

Ovako :

1. Skini NetFramework 4 ovde: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851 zatim instaliraj

2. Proveri koji OS podrzava taj NIS i koliko bita 32 ili 64

3. Instaliraj Java najnoviji

4. Instaliraj Microsoft Visual C++ najnoviji

5. DirectX isto ako je potrebno

Mnoge nove aplikacije zahtevaju ove nadogradnje ;)

Meni na primer nije radio Antivirus isto tako dok nisam instalirao NetFramework 2.xxxx

A NIS 2012 Multy ima za DZ ..mogu ti i link dati ako ne verujes :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ovako :

1. Skini NetFramework 4 ovde: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851 zatim instaliraj

2. Proveri koji OS podrzava taj NIS i koliko bita 32 ili 64

3. Instaliraj Java najnoviji

4. Instaliraj Microsoft Visual C++ najnoviji

5. DirectX isto ako je potrebno

Mnoge nove aplikacije zahtevaju ove nadogradnje ;)

Meni na primer nije radio Antivirus isto tako dok nisam instalirao NetFramework 2.xxxx

A NIS 2012 Multy ima za DZ ..mogu ti i link dati ako ne verujes :mrgreen:

Hvala puno, probacu to pa cu javiti....HVALA
 
ovako, sve sam instalirao sem direct X...kad njega krene instalirati pojavi se poruka " An internal system error occured. Please refer DXEError.log and directX.log in your windows folder to determine problem"... E sta je sad raditi ?? HVALA\
Drugo, primetio sam da ne moze jos 1 program da se instalira a ranije je mogao, Abby fine reader, isto ne moze ....ostalo je sve ok, rade svi ostali programi...
 
Koji OS imash ? i koji DirectX koristish 9..10..11 ?? :ceka:

Abby Fine Reader ...jesi deinstalirao skroz pa zatim instalirao opet ?

Imam Win 7 (64), abbyy sam naravski sa revo uninstalerom deinstalirao prvo nekad pre par meseci...pa sad kad sam pokusao da opet instaliram ne moze, napominjem da taj isti program sam s lakocom instalirao na laptopu .Bojim se kad sam pre 2 meseca cistio komp programom Revo uninstaler, koji ima opciju ciscenja junk fajlova i sl. da nije sta obrisano sto je neophodno za funkcionisanje programa ....????? ne znam koji direkt X koristim, ne moze da se instalira...a skinuo najnoviji...
 
Pokreni .Norton Removal Tool i deinstaliraj ga,restartuj računar i ponovo instaliraj AV...

Greška sa ključevima u registry bazi...
Em mora da fizički uklanja fajlove em da skloni repove iz registry-ja pa da gazi novom instalacijom...
Ajd ti ćeš to lepše...

ili da reinstalira sistem dok još nema ništa pametno :D
Ah da fetiš sa original kutijom :D
 

Back
Top