Test na opijate?

BobbyMarlee

Zainteresovan član
Poruka
274
Da li negde moze da se uradi test koji pokazuje na duze vreme unazad(3mes,6mes,1god) da li je neko koristio neki opijat?

U privatnim laboratorijama se radi preko urina, ali na samo 48 sati unazad?

Hvala!
 
Pozitivnost testa na opijate zavisi i od vrste opijata i od kolicine koja se koristila...znaci ako je neko duze(cesca koriscenja) koristi opijate test ce sigurno biti pozitivan, pa sve da ih je koristio i pre 20 dana...i naravno opet ponavljam zavisi koji se opijat trazi.
 
Mislim da bas i nemamo toliko sredstava i forenzicke tehnike da rutinski radimo testove iz nokatne ploce i dlake, ne mislite li?! No, istine radi - tehnikama pretrage na drogu preko dlake tragovi droge mogu se otkriti i u periodu od 3 godine nakon prestanka konzumiranja!!!
 
WithdrawnWater:
Mislim da bas i nemamo toliko sredstava i forenzicke tehnike da rutinski radimo testove iz nokatne ploce i dlake, ne mislite li?! No, istine radi - tehnikama pretrage na drogu preko dlake tragovi droge mogu se otkriti i u periodu od 3 godine nakon prestanka konzumiranja!!!

Hvala. Znaci li to da kod nas "jos uvek ne postoji"?
 
a kokain je opijat :lol:

imash po apotekama u Beogradu neke hrvatske testove,ja mislim da ima i za kokain.....ali netje da ti pokaze pozitivno ako je neko uzeo kokain pre mesec dana jednom
:D to je veoma teshko detektovati :D ali ako se "radi" ceshce,netje da omane(barem nije u mom slucaju,je*em mu kevu :cry: )
 
BobbyMarlee:
WithdrawnWater:
Mislim da bas i nemamo toliko sredstava i forenzicke tehnike da rutinski radimo testove iz nokatne ploce i dlake, ne mislite li?! No, istine radi - tehnikama pretrage na drogu preko dlake tragovi droge mogu se otkriti i u periodu od 3 godine nakon prestanka konzumiranja!!!

Hvala. Znaci li to da kod nas "jos uvek ne postoji"?

Naravno da postoji - nasa sudska medicina i forenzika su odlicni u tom smislu, ali kazem - ne rade se rutinski testiranja na drogu iz dlake i nokta. I da, tacno - kokain nije opijat.
 

Back
Top