Pitanje za glasače SNS-a
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 102

Tema: Pitanje za glasače SNS-a

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Pitanje za glasače SNS-a

Zbog čega ste na prethodnim izborima glasali za radikale, a zbog čega na ovim za SNS? To su dve, po skoro svim pitanjima, potuno suprotstavljene stranke, pa me interesuje, šta vas je privuklo stranci koja nema, ama baš nikakve veze sa strankom koju ste do juče smatrali za jedinu koja je antiEUropska, antiNATOvska, antiHAŠka...a, onda ste, naprasno, preko noći, pogazili sva svoja verovanja, sve svoje principe i počeli da podržavate dvojicu otvorenih konvertita, koji su, takodje, izdali i pogazili sve svoje principe. Da li je moguće da vi uopšte niste imali stav? Da niste, zapravo imali nikakvo mišljenje o bilo čemu, već ste samo slepo sledili svoje stranačke vodje?

Neproveren član
    Učlanjen
    16.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pitanje za glasače SNS-a

pa nisu svi glasaci SNS-a nekada podrzavali ridikale...

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2363

Citat Original postavio Vaaltazar Pogledaj poruku
    Zbog čega ste na prethodnim izborima glasali za radikale, a zbog čega na ovim za SNS? To su dve, po skoro svim pitanjima, potuno suprotstavljene stranke, pa me interesuje, šta vas je privuklo stranci koja nema, ama baš nikakve veze sa strankom koju ste do juče smatrali za jedinu koja je antiEUropska, antiNATOvska, antiHAŠka...a, onda ste, naprasno, preko noći, pogazili sva svoja verovanja, sve svoje principe i počeli da podržavate dvojicu otvorenih konvertita, koji su, takodje, izdali i pogazili sve svoje principe. Da li je moguće da vi uopšte niste imali stav? Da niste, zapravo imali nikakvo mišljenje o bilo čemu, već ste samo slepo sledili svoje stranačke vodje?
    Укинут Шенген....
    Сад ће сви колективно у ЕУрупу...
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Veoma poznat dbkapo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    168

Што не питаш СПС-овце зашто су гласали 2008 за СПС ?
    Да ли су гласачи ДС-а 2008г. знали да ће Тадић да окрене русима леђа и да их превари и прода Космет?

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    303

Citat Original postavio Mingov djed Pogledaj poruku
    Па питање за оне који јесу ... а не за све гласаче СНС
    Србија на првом месту. Србија нема алтернативу. ЕУ је нацистичка творевина.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Прави радикали су гласали само за СРС!

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    487

Ti ko da si s kruske pao!Pa na glasanju se bira licnost,ko jos slusa o programu stranke!
    Secam se moje babe,kad je bilo glasanje za Milosevica,pa veli ona kako joj je lep i ozbiljan,briga nju za program!Tako i maneken dobi,Toma ima drugaciju ciljnu grupu,i moze mu se stranka zvati i trtemrte,narod kome se on ko faca svidja,glasace za njega!
    "Doktori su ljudi koji propisuju lijekove o kojima znaju malo, da bi liječili bolesti o kojima znaju još manje, u ljudskim bićima o kojima ne znaju ništa. " – Voltaire

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    563

Citat Original postavio kanarinka Pogledaj poruku
    Ti ko da si s kruske pao!Pa na glasanju se bira licnost,ko jos slusa o programu stranke!
    Secam se moje babe,kad je bilo glasanje za Milosevica,pa veli ona kako joj je lep i ozbiljan,briga nju za program!Tako i maneken dobi,Toma ima drugaciju ciljnu grupu,i moze mu se stranka zvati i trtemrte,narod kome se on ko faca svidja,glasace za njega!
    Pametan čovek bira program , a budaletina , budaletinu ličnost. Tu i jeste tajna pobede SNS-a i DS-a . Panjimaješ ????
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Zainteresovan član okomotano (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Mingov djed Pogledaj poruku
    Nisu... ja sam bivši glasač DS koji je potpuno promenio svoj kurs i izdao sve ono za šta sam lupala i zviždala godinama. Znači zgadio mi se DS za sva vremena i dobiće baš Toma grobar moj glas!!! Znači da mi je neko to rekao pre 20 godina... ali ovi žuti su gori od Slobe.
    Čovek brz na reči, budalastiji je od budale.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Ako cemo o licnosti, onda je Seselj, nesumnjivo bio najharizmaticniji medju radikalima. Ali, ovde se radi o totalnom obrtu u misljenju od samo nekoliko nedelja, dok se jos nista nije iskristalisalo.

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Nema nam ni Bilje ni FateMorgen...
    Izgleda se spremaju za gospodje ministarke pa nemaju vremena za čapraz divan sa nama ovde

Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    303

Citat Original postavio Maršalov Prijatelj Pogledaj poruku
    Nema nam ni Bilje ni FateMorgen...
    Izgleda se spremaju za gospodje ministarke pa nemaju vremena za čapraz divan sa nama ovde
    Ординира Биља по другим темама, а Фата је отишла на колективно самокажњавање у просторијама странке

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    487

Citat Original postavio NEPOBEDIVO SUNCE Pogledaj poruku
    Pametan čovek bira program , a budaletina , budaletinu ličnost. Tu i jeste tajna pobede SNS-a i DS-a . Panjimaješ ????
    Znas li ti koliko je nepismenih u Srbiji?Mislis li ti da oni dubiozno razmisljaju koja kombinacija bi za zemlju bila najbolja?NE!On zna(nepismen)samo da mu nije dobro i rukovodi se po instinktu i osecaju.Na glasanju sam posmatrala ljude,oni tek sto su postali punoletni,glasaju kako im ukucani savetovali,a starci zbunjeni sa onolikim listama da su zaokruzivali sta stignu.
    Panjimajes li ti?
    "Doktori su ljudi koji propisuju lijekove o kojima znaju malo, da bi liječili bolesti o kojima znaju još manje, u ljudskim bićima o kojima ne znaju ništa. " – Voltaire

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    563

Znas li ti koliko je nepismenih u Srbiji?Mislis li ti da oni dubiozno razmisljaju koja kombinacija bi za zemlju bila najbolja?NE!On zna(nepismen)samo da mu nije dobro i rukovodi se po instinktu i osecaju.Na glasanju sam posmatrala ljude,oni tek sto su postali punoletni,glasaju kako im ukucani savetovali,a starci zbunjeni sa onolikim listama da su zaokruzivali sta stignu.
    Panjimajes li ti?
    Ja sam ti to već odgovorio , ali ti očigledno biraš ličnost

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    487

Ja sam ti to već odgovorio , ali ti očigledno biraš ličnost
    A,ne!Program stranke i predizborna obecanja to ti je mrtvo slovo na papiru!Odaberes ciljnu grupu,odradis psiholoski profil i eto ti programa!
    Sistem izbora ne valja.Previse je stranki.Slobodno formiranje koalicija nakon narodne reci,je po meni neprihvatljivo!Zato ja ne biram ni licnost ni program!

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    563

A,ne!Program stranke i predizborna obecanja to ti je mrtvo slovo na papiru!Odaberes ciljnu grupu,odradis psiholoski profil i eto ti programa!
    Sistem izbora ne valja.Previse je stranki.Slobodno formiranje koalicija nakon narodne reci,je po meni neprihvatljivo!Zato ja ne biram ni licnost ni program!
    Nego ???

Poznat zplja (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    362

Слабо овај народ пањимаје.Та болест прелази у хроничну.
    - Дође време кад паметни заћуте, глупи проговоре, а фукара се обогати - Андрић

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    487

Nego ???
    Sta nego?Nisam imala nameru da izadjem na izbore,otisla sam protiv svojih stavova,radi kolektivnog doprinosa,ne bi li se oslobodili jednih,da bi dosli drugi vukovi.I kajem se sto odoh i sto nisam slusala sebe!

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    563

Citat Original postavio zplja Pogledaj poruku
    Слабо овај народ пањимаје.Та болест прелази у хроничну.
    Žalosno ali tačno...........jehbi ga

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    563

Sta nego?Nisam imala nameru da izadjem na izbore,otisla sam protiv svojih stavova,radi kolektivnog doprinosa,ne bi li se oslobodili jednih,da bi dosli drugi vukovi.I kajem se sto odoh i sto nisam slusala sebe!
    Terao te neko , platili ti , ucenjivali te ???

Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    303

Е бре ... па где су напредни ... да нам објасне

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    487

Terao te neko , platili ti , ucenjivali te ???
    Nista od toga,ponela me euforija koja je vladala medju komsijama,pa ajd,kud svi Turci tu i mali Mujo.Al nece Mujo vise di ide copor,vec kako instinkt kaze!

Poznat jeremijabg (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    278

зато што је Тома много пута губио изборе од Тадића јер је овај просто у кампањи плашио народ *повратком у деведесете,ратом,санкцијам а,бомбардовањем,конфронтац ијом са Европом и светом...* и сличним глупостима *ако дођу радикали* а онда би пред изборе дошао неко из Европе и *случајно не мешавши се у унутрашње ствари Србије*-рекао како је Тома *неприхватљив партнер за Европу због противљења ЕУ интеграцијама* и пола Србије се усере због овога и гласа за Тадића......нити је ко залуђен за ЕУ(поготовоне у оваквом камиказа облику као жути) нити Србија има шансе да икад уђе у исту...овде се ради о усвајању добрих ствари из ЕУ(мање корупције,уређено друштво) и ради тога да би били *мања мета* пред изборе...наравно,жути имају широк спектар медијске пљувачине али ово оружје им је избијено из руку на овим изборима....идемо даље...
    једина борба коју водимо је борба на духовном плану..све остало су само последице....у тој борби једини Пут до победе јесте Господ Исус Христос!

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Nisam glasač SNS-a (zapravo, nisam ničiji glasač), ali evo u čemu je problem: Srbija nema pravu opoziciju.
    Umesto da su SRS-ovci kleli SNS-ovce (pa na kraju sami potonuli), umesto što su Dveri krali birače Radikalima (pa na kraju potonuli i jedni i drugi), umesto što DSS nije unapred ušao u koaliciju sa SRS-om ili SNS-om (pa dobio svega 20ak poslanika), trebalo je da prevaziđu proklete razlike i formirate jedinstven blok.
    Ova koalicija bi dobila između 40 i 45% na izborima+ sigurno nekakav bonus kao jedinstven blok protiv očajne vlasti. Garantujem da bi sledeću vladu formirali samostalno, bez ucenjivanja od strane malih stranaka.
    Nijedna od stranaka u "opoziciji" nije pokazala toliku želju da promeni vlast, koliko su gledali individualne interese.

I vi, njihovi simpatizeri, ne krivite nevin narod za neuspeh na izborima. Krivi ste sami. Svi ponaosob! Narod ste sludeli nedostatkom jasne poruke i nejedinstvom.

Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    303

Citat Original postavio jeremijabg Pogledaj poruku
    зато што је Тома много пута губио изборе од Тадића јер је овај просто у кампањи плашио народ *повратком у деведесете,ратом,санкцијам а,бомбардовањем,конфронтац ијом са Европом и светом...* и сличним глупостима *ако дођу радикали* а онда би пред изборе дошао неко из Европе и *случајно не мешавши се у унутрашње ствари Србије*-рекао како је Тома *неприхватљив партнер за Европу због противљења ЕУ интеграцијама* и пола Србије се усере због овога и гласа за Тадића......нити је ко залуђен за ЕУ(поготовоне у оваквом камиказа облику као жути) нити Србија има шансе да икад уђе у исту...овде се ради о усвајању добрих ствари из ЕУ(мање корупције,уређено друштво) и ради тога да би били *мања мета* пред изборе...наравно,жути имају широк спектар медијске пљувачине али ово оружје им је избијено из руку на овим изборима....идемо даље...
    А сада је добио?

Slične teme

1. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 07.02.2012., 14:53
  2. Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 29.03.2011., 03:46
  3. Slika i prilika glasača SNS
    Autor RaniMraz u forumu Politika
    Odgovora: 461
    Poslednja poruka: 12.03.2011., 15:38
  4. Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 07.02.2011., 19:02
  5. Glasaću za SNS iz inata....