Da li je ovo opasno brinem za zdravlje.

DusanMadic

Početnik
Poruka
39
Pozdrav svima. Imam 17god i evo već desetak dana sam na dijeti. Visok sam 1,79m a težina bila 81kg sada je 75kg. Uveo sam strogu dijetu sa svakodnevnim trcanjem i uzimanjem L-karnitina (tečni). Dakle moje pitanje je dal je ovakav nagli preokret opasan jel jos sam mlad i u fazi rasta i razvijanja. Ovo je moj svakodnevni plan ishrane:
ujutru: jabuka ili jedno skuvano jaje
popodne: kuvano povrce sa jajetom ili tunjevina (bez i mrve hleba)
uvece: čaša soka ili jogurta sa minimalno masti.
Naravno svaki dan ubacim neko voće ali vrlo malo, trcim i nejedem posle 18h...
 
Naravno da je opasno, jer ne unosis dovoljno kalorija. Moras da jedes meso, ribu, povrce normalne obroke, jogurt sa malo masnoce, palentu, belanca, voce... Moras imati tri obroka dnevno i dve uzine. Misim da si sada preterao i da ces na taj nacin samo vratiti kilograme. I pij oligovit (10 vitamina i 10 minerala) kosta 300 din 30 tableta....
 
Nego momak ovako, tvoja genetika je balkanska tako da moraš da unosiš masniju ranu i kako bi se reklo stručnije - jaču
Dakle svinjetina i pasuljčina i naravno sport
E sad trčanjem nećeš utrošiti toliko kalorija koliko sa dobrim seksom, tako da ti ja preporučujem sem nacionalne ishrane
da nadješ neku za sportske aktivnosti da to utrošiš, njoj slobodno kaži da je voliš, padaju one na to...
Nema tu puno filozofiranja i analiza šta je rekla a šta uradila samo je gledaj kao na strunjaču...
A ona će biti presrećna pošto žene seks računaju u ljubav a onu pravu ljubav uopšte ne računaju
Dakle dokle god se prazniš ona će znati da je voliš
 
Poslednja izmena:
Ako ti je tekst predugačak da bi ga čitao evo slikovnica:

SLIKA 1:

svinjetina%20-%20grah%20-zelje%209%5B6%5D.jpg





SLIKA 2:

GetImage%5B10%5D-160875-1-2_420x0.jpg
 
A tek ovih dana čitav svet saznaje tajnu kvalitetnog srpskog seksa...
Čak i Hrvatice dolaze u Beograd po onu stvar... evo vidi šta piše:


Jedenje svinjetine je jednako korisno za seksualni život kao i tableta vijagre, tvrdi argentinska predsednica Kristina Kirhner, tvrdeći da je tu teoriju "odavno isprobala, i - radi".

Lep komad svinjetine sa žara je puno bolji afrodizijak od male plave tablete, rekla je ona na sastanku argentinskih privrednika, na kojem je, pored ostalog, najavljeno i smanjenje cene svinjskog mesa.

Kirhner je obelodanila da je sa suprugom Nestorom, bivšim predsednikom Argentine, uživala u svinjetini za vreme boravka u njihovoj vikendici u Patagoniji i da su obroci "urodili impresivnim rezultatima" u seksu.

"Bili smo sretni, uzbuđeni i puni energije čitav vikend", istakla je ona i dodala da je ovisnik o svinjetini i da to što priča ne govori da bi impresionirala privrednike ili se hvalila.

Njene tvrdnje podržao je predsednik argentinskog svinjogojskog udruženja Huan Učeli, koji je tvrdi da u Danskoj i Japanu, zemljama s velikom potrošnjom svinjetine, ljudi imaju "mnogo aktivniji seksualni život" nego Argentinci.

S druge strane, Argentina je među vodećim zemljama po potrošnji goveđeg mesa, jer je prosečna potrošnja govedine po stanovniku 70 kilograma godišnje.
 
Pozdrav svima. Imam 17god i evo već desetak dana sam na dijeti. Visok sam 1,79m a težina bila 81kg sada je 75kg. Uveo sam strogu dijetu sa svakodnevnim trcanjem i uzimanjem L-karnitina (tečni). Dakle moje pitanje je dal je ovakav nagli preokret opasan jel jos sam mlad i u fazi rasta i razvijanja. Ovo je moj svakodnevni plan ishrane:
ujutru: jabuka ili jedno skuvano jaje
popodne: kuvano povrce sa jajetom ili tunjevina (bez i mrve hleba)
uvece: čaša soka ili jogurta sa minimalno masti.
Naravno svaki dan ubacim neko voće ali vrlo malo, trcim i nejedem posle 18h...
Režim ishrane ti je katastrofalan.
Treba samo da se zdravo hraniš i sve će doći na svoje. Ti hoćeš da smršaš preko noći, a to nije moguće, možeš ti da izgubiš 10kg na ovaj "moderan način", ali ćeš ih brzo povratiti i uz to dodati još koji kg.

Ako kojim slučajem kreneš ozbiljnije da razmišljaš preporučujem za početak osnovna načela zdravog života - http://www.zakonizdravlja.com/nacela_z_z.html
 
Pozdrav svima. Imam 17god i evo već desetak dana sam na dijeti. Visok sam 1,79m a težina bila 81kg sada je 75kg. Uveo sam strogu dijetu sa svakodnevnim trcanjem i uzimanjem L-karnitina (tečni). Dakle moje pitanje je dal je ovakav nagli preokret opasan jel jos sam mlad i u fazi rasta i razvijanja. Ovo je moj svakodnevni plan ishrane:
ujutru: jabuka ili jedno skuvano jaje
popodne: kuvano povrce sa jajetom ili tunjevina (bez i mrve hleba)
uvece: čaša soka ili jogurta sa minimalno masti.
Naravno svaki dan ubacim neko voće ali vrlo malo, trcim i nejedem posle 18h...
Mislim da ces se definitivno razboleti uz ovakav nacin ishrane i pojajacanom fizickom aktivnoscu...
Potrebno je da unosis sve vrste namirnica..
Google vrvi od sajtova za pravilnu i zdravu ishranu..

A ti si izabrao ovakav nacin..:eek:
 

Back
Top