Koga podržavate kao premijera - Ivicu ili Jorgovanku?

Koga podržavate kao premijera - Ivicu Dačića ili Jorgovanku Tabaković?

  • Ivicu Dačića za premijera

  • Jorgovanku Tabaković za premijera


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Реално Јоргованка није у игри. Ако се Дачић договори са напредњацима суштина договора је је да је он председник владе. Што верујем да напредњацима и одговара пошто они ни немају изразитог кандидата. Јоргованка је била више пробни балон мада што се мене тиче не би ми сметало да видим како би то са њом изгледало.
 
Koga podržavate kao premijera nove vlade - Ivicu Dačića ili Jorgovanku Tabaković?

:hahaha::hahaha::hahaha:...............

:rotf::rotf::rotf::rotf:.............



zesce10.png
 
Prvo, nisam član nijedne od partija, a teško mi je kada na izborima moram, gledajući prema učinku, da ocenim koja mi se partija manje gadi.

Реално Јоргованка није у игри. Ако се Дачић договори са напредњацима суштина договора је је да је он председник владе. Што верујем да напредњацима и одговара пошто они ни немају изразитог кандидата. Јоргованка је била више пробни балон мада што се мене тиче не би ми сметало да видим како би то са њом изгледало.

Stavio sam ovo kao temu nakon što sam video Nikolićevu izjavu u kojoj kritikuje Dačićevo prepotentno ponašanje - dakle, namiguje Tadiću. I ta vlada (DS i SNS) bila bi bolja od prethodne.

Ne znam koliko si je puta slušao, ali što se Jorgovanke kao kadra tiče, ima više mojih simpatija od svih premijera postđinđićevskog perioda. S tim, što bih ja za predsednika Srbije stavio Rasima Ljaića. Pravi potomak srpskog plemstva. :mrgreen: Jorgovanka i Rasim. :)
 
Mislim da je Milka Planinc - alijas PLANINKA, kako je moja pokojna baba zvala :lol: prva i poslednja žena na ovom prostoru na toj funkciji

Naravno da nije. U Srbiji su se neke žene u politici pokazale bolje od muškaraca. Vrhunske intelektualce u politici ionako nemamo, (ako ih igde i imamo :think: ), pa su žene, koje su za razliku od muškaraca disciplinovanije i organizovanije često bolji izbor. Ma koliko mi njihove stranke bile antipatične, Jorgovanka Tabaković, Slavica Đukić Dejanović, donekle i Gordana Čomić su dobar primer.
 
Naravno da nije. U Srbiji su se neke žene u politici pokazale bolje od muškaraca. Vrhunske intelektualce u politici ionako nemamo, (ako ih igde i imamo :think: ), pa su žene, koje su za razliku od muškaraca disciplinovanije i organizovanije često bolji izbor. Ma koliko mi njihove stranke bile antipatične, Jorgovanka Tabaković, Slavica Đukić Dejanović, donekle i Gordana Čomić su dobar primer.

Гордана Чомић је негативан лик. Компромитована у афери Бодрум, као и комплетно војвођанско руководство ДС. Ако о демократама говоримо, најјачи лик што се жена тиче је Гордана Матковић. Вероватно зато и јесте у другом плану.
 
Гордана Чомић је негативан лик. Компромитована у афери Бодрум, као и комплетно војвођанско руководство ДС. Ако о демократама говоримо, најјачи лик што се жена тиче је Гордана Матковић. Вероватно зато и јесте у другом плану.

Nisam obavešten za Čomićku, hvala. ;) Da, Gordana Matković se ranije negde i pojavljivala a u zadnje vreme slabo.
 

Back
Top