TOMA PRIPRETIO DACICU- DA LI SE SPREMA DUGO NAJAVLJIVANA KOALICIJA DS-SNS

ako se uradi takva koalicija i sns i ds ce u nekoj buducnosti biti na jos vecim gubicima.

А јел ... Па добро ... Ја то причам 3 године, да ће правити коалицију СНС и ДС, а нико ми не верује ... Гледајте сада ...

Е сад ... шта је још могуће ... Могуће је да СНС опет извиси, да коалицију праве ДС, СПС и ДСС :hahaha1:

У том случају, џаба Томине дипломе :mrgreen:
 
Funkcioneri onih partija koji ne uđu u vladu biće procesuirani u narednih 4 godine. Zato će da se trpaju i LDP i URS i nogama i rukama.

Tu je jedina čista stranka SNS !!!!

Па само ми није јасно како ће МицаТо да оправда паре добијене од тајкуна ако не уђе у владу и не распрода Србију. Нову влст чекају тешки тренуци ... Одвајање Војводине, признање независности КиМ, а ту се неће трпати ни УРС ни ПРЕОКРЕТ...

МицаТо је већ спремио признање независности КиМ
 
А јел ... Па добро ... Ја то причам 3 године, да ће правити коалицију СНС и ДС, а нико ми не верује ... Гледајте сада ...

Е сад ... шта је још могуће ... Могуће је да СНС опет извиси, да коалицију праве ДС, СПС и ДСС :hahaha1:

У том случају, џаба Томине дипломе :mrgreen:

Najveriovatnije je da sve ostane isto......DS, SPS, LDP.
 
pa to se i trazi,bar ce maske spasti .

Ма пале су маске одавно, само што многи то не желе да признају ... Е да ... пошто сам био на изборима и како сам тамо провео цео дан, морам ти признати да су напредни били толико нервозни да су се тукли и међусобом, а да не помињемо то што су радили кампању у току избора, увлачили људе да гласају, па чак и претили некима да, ако не гласају за њих, неће моћи никад да нађу посао и слично
 

Back
Top