TOMA PRIPRETIO DACICU- DA LI SE SPREMA DUGO NAJAVLJIVANA KOALICIJA DS-SNS

А јел ... Па добро ... Ја то причам 3 године, да ће правити коалицију СНС и ДС, а нико ми не верује ... Гледајте сада ...

Е сад ... шта је још могуће ... Могуће је да СНС опет извиси, да коалицију праве ДС, СПС и ДСС :hahaha1:

У том случају, џаба Томине дипломе :mrgreen:

A jel ti vidis sta pises uopste i koliko je nebuloza i sizofrenije u tvojim postovima?

"ja to pricam 3 godine da ce se desiti koalicija i eto gledajte sad bice koalicija a mozda i nece" :rotf::rotf::hahaha::hahaha:

ajde nojkicu da te neko malo posmatra ne bi bilo lose
 
Ja sam mislio na SNS+SPS+DSS.

Ne radi se o tome šta ja mislim..... JA ZNAM DA NEĆE BITI KOALICIJE DS+SNS.

A ZNAŠ ZAŠTO ZNAM????

ZATO ŠTO LOPOVI NIKADA NE VERUJU POŠTENIMA !!!! :per:

Па и СНС и ДС су лопови, не видим по чему ти тврдиш да су СНС поштени.... Краду гласове, бију се на гласачким местима, потплаћују...
 
A jel ti vidis sta pises uopste i koliko je nebuloza i sizofrenije u tvojim postovima?

"ja to pricam 3 godine da ce se desiti koalicija i eto gledajte sad bice koalicija a mozda i nece" :rotf::rotf::hahaha::hahaha:

ajde nojkicu da te neko malo posmatra ne bi bilo lose

Јасно је мени да си ти извисио за посао, али *** ... шта да се ради ... за 4 године нови избори :hahaha:
 
Па само ми није јасно како ће МицаТо да оправда паре добијене од тајкуна ако не уђе у владу и не распрода Србију. Нову влст чекају тешки тренуци ... Одвајање Војводине, признање независности КиМ, а ту се неће трпати ни УРС ни ПРЕОКРЕТ...

МицаТо је већ спремио признање независности КиМ

MICATO DOBIJA DOVOLJNO OD KANDIDATURE STRANKE, PA PREDSEDNIKA PRVI KRUG, PA SADA DRUGI KRUG.

TOMA ZNA DA ZA NJEGA NEMA MESTA SA DS-OM U VLADI...... KOME TREBA POŠTEN ČOVEK KOGA NE MOŽEŠ DA UCENIŠ AFEROM.
 
Na drugom dnevniku RTS Niikolic izjavio da Dacic lako moze da ostane bez goluba na grani
Dacic ublazio jucerasnju izjavu o tome kako se zna ko ce biti premijer
Toma časno gubi, svestan da je i ovog puta van igre pa da malo podvuče Dačiću kad već neće biti prilike za nešto konkretnije. Mislim da je to njegov oproštaj sa građanima, a i Vučićev takođe....

Za utehu nek mu bude da su oni koji su ga najviše rušili dobili po zasluzi...
 
Па и СНС и ДС су лопови, не видим по чему ти тврдиш да су СНС поштени.... Краду гласове, бију се на гласачким местима, потплаћују...

Nema ih na Merkelinom spisku kriminalaca.....
to što si naveo spada u prekršaje a ne KORUPCIONAŠKE I MAFIJAŠKE AFERE I KRAĐE DRŽAVNIH PARA.
 
И купују дипломе.

Пази овако ... на бирачком месту где сам ја био уочене неке неправилности, ја се побуним и кажем да се затвори бирачко место док се не реши ситуација .. Е сад .. прилази ми нека риба из напредњака и каже ако не будем много гласан да ће ми дати 100 евра и вади паре из џепа ... Па шта рећи ... Рекох, батали то малена, нисам ја такав ... Све у свему, прекршај није био нешто велики, па да се пониште избори, али ...
 
Иначе, не знам да ли је неко приметио да је Ацика Вучић нешто дрхтавим гласом причао о резултатима избора и о неким патетичним глупостима још после, не сећам се свега баш?
Свеједно, било је трегикомично гледати риболиког.
 
Пази овако ... на бирачком месту где сам ја био уочене неке неправилности, ја се побуним и кажем да се затвори бирачко место док се не реши ситуација .. Е сад .. прилази ми нека риба из напредњака и каже ако не будем много гласан да ће ми дати 100 евра и вади паре из џепа ... Па шта рећи ... Рекох, батали то малена, нисам ја такав ... Све у свему, прекршај није био нешто велики, па да се пониште избори, али ...

dete, mnogo bre lazes, kao prvo niko mladji od 18 godina nema sta da trazi na birackom mestu
 
Na drugom dnevniku RTS Niikolic izjavio da Dacic lako moze da ostane bez goluba na grani
Dacic ublazio jucerasnju izjavu o tome kako se zna ko ce biti premijer
Iskreno - zabole me. Sve su to isti paraziti na narodnoj grbaci i ljudi bez principa (osim mog kandidata, naravno, a mozda bih se i u njega razocarala da je malo bolje prosao).
 
Иначе, не знам да ли је неко приметио да је Ацика Вучић нешто дрхтавим гласом причао о резултатима избора и о неким патетичним глупостима још после, не сећам се свега баш?
Свеједно, било је трегикомично гледати риболиког.

Пази фору ... код мене на бирачком месту ... за председничке изборе гласови су били мање више изједначени ... за Београд, Ђилас 105 више од ВуЋка ... па јесу то напредни за Ђиласа гласали? :sad2:
 
dete, mnogo bre lazes, kao prvo niko mladji od 18 godina nema sta da trazi na birackom mestu

Малени, прекини да износиш неистине о мени .... Не знаш ко сам, не знаш шта сам ... Па ако желиш, хајде да се сретнемо, упознамо и попијемо сокић (ти не смеш алкохол, забранили ти), па да ти објасним и ко сам и шта сам :hahaha:
 
Пази фору ... код мене на бирачком месту ... за председничке изборе гласови су били мање више изједначени ... за Београд, Ђилас 105 више од ВуЋка ... па јесу то напредни за Ђиласа гласали? :sad2:

Ne nego su glasali Dverjani, SPS-ovci i ostali za Đilasa.
 
Пази овако ... на бирачком месту где сам ја био уочене неке неправилности, ја се побуним и кажем да се затвори бирачко место док се не реши ситуација .. Е сад .. прилази ми нека риба из напредњака и каже ако не будем много гласан да ће ми дати 100 евра и вади паре из џепа ... Па шта рећи ... Рекох, батали то малена, нисам ја такав ... Све у свему, прекршај није био нешто велики, па да се пониште избори, али ...
Dakle, sa strane je moglo i drugacije da se shvati. :mrgreen:
 

Back
Top