О НАШЕМ ПОРАЗУ

Бели Анђео

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.978
Знам да сам један од 1000 који ће рећи да смо покрадени на изборима али постоје велике индикације да смо стварно покрадени!

1.Бирачки списак по коме у Србији има 7.026.579 регистрованих гласача,пре 4 године их је било 280 000 мање тј. 6.749.688.Одакле толико нових гласача када је попис дао сасвим супротну слику? Све нас је мање,јављао је РТС.

2.На изради бирачког списа је осим Министарства за државну управу учествовала невладина организација ЦеСид,међу чијим финансијерима су Сорошев,,Фонд за отворено друштво" ,,Фонд браће Рокфелер" ,,Национална задужбина за демократију" и ,,Фридом Хаус" организације које се у Америци доводе у везу са Централно обавештајном агенцијом(ЦИА)

Та огромна,ничим објашњива разлика у бирачким списковима из,настала је тако што је бирачки списак спојен са списком МУП-а Србије са Косова још из 1996 на којима има 261 000 имена. ШИПТАРСКИХ ИМЕНА! Имена непостојећих гласача из Качаника,Дечана...Косовских варошица у које Српска нога није одавно крочила. И толико више гласачких листића је одштампано на основу Јединственог гласачког списа,
 
Poslednja izmena:
U jednom gradu u dijaspori juče slavlje Đurđevdan preko 2-3 hiljade ljudi koje sam pitao dali je neko od njih glasao .Niko nije odgovorio da jeste svi su rekli nje bilo baš lako da se ide po 150 km da bi se glasalo.Voleo bih da vidim izveštaj iz Konzulata Hanburg koliko njih je glasalo.
 

Back
Top