НАРОДЕ ЛАКУ НОЋ! ЗАПЕЧАТИО СИ СВОЈУ СУДБИНУ!

Бели Анђео

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.978
Ови избори су показатеља да је народ имбецилан и малоуман част изузецима. Биће нам горе него у Мексику. Дрога, картели пуцњава на улицима ето за то сте гласали! А овим смо наше постојање окончали! Народе мој дотакао си дно живота!

 
narod je na izborima glasao kako je glasao što je pokazatelj da se u Srbiji dobro živi i da je narod zadovoljan sa vlašću i sa onim što je uradila prethodne 4 godine

takođe narod je na ovim izborima aminovao i oprostio vlasti sve ono loše u prethodne 4 godine što očigledno pokazuje da to nije dovoljno da on promeni svoje mišljenje te da može da istrpi još dosta.. kako bih rekao... opštenja vlasti sa narodom, eto

narodna volja se mora poštovati
 
narod je na izborima glasao kako je glasao što je pokazatelj da se u Srbiji dobro živi i da je narod zadovoljan sa vlašću i sa onim što je uradila prethodne 4 godine

takođe narod je na ovim izborima aminovao i oprostio vlasti sve ono loše u prethodne 4 godine što očigledno pokazuje da to nije dovoljno da on promeni svoje mišljenje te da može da istrpi još dosta.. kako bih rekao... opštenja vlasti sa narodom, eto

narodna volja se mora poštovati

Народ нека трпи општења, али ја немам намеру!
 
Ови избори су показатеља да је народ имбецилан и малоуман част изузецима. Биће нам горе него у Мексику. Дрога, картели пуцњава на улицима ето за то сте гласали! А овим смо наше постојање окончали! Народе мој дотакао си дно живота!


Znao sam ja da je Srbiaj izdala Šešelja :D :D :D

Lečite se bre!
 
Da to je njegova umetnost, on je izbacio Nikolica iz stranke a nije on sam otisao, dakle....

Чујем и вама Вучић иде из странке оснива своју партију вала доста је и било ,шта ви мислите да вам је Вучић РОБЉЕ службено

Није ни Вучић луд ни он неће да буде ТОМИН РОБ!
 
Чујем и вама Вучић иде из странке оснива своју партију вала доста је и било ,шта ви мислите да вам је Вучић РОБЉЕ службено

Није ни Вучић луд ни он неће да буде ТОМИН РОБ!
Hahaha, dobra ta trava sto si pusila jutros, a????
Lupas kao vrata na promaji.
 
e obozavam ove koji su se tek juce registrovali i vec prosipaju znanje koje su stekli sve ove godine....

i jedna true story za kraj: Isao jedan prebogati vlasnik firme ulicama Srbije, i naleti na grupu demonstranata . Pita jednog od njih: "pobogu ljudi,pa sta se ovo desava??!"

odgovara mu: " a eto, izasli smo na ulice da izrazimo nezadovoljstvo sa zivotom,malim platama, puno otkaza ima, niko ne radi..."
Vlasnik firme: " evo ti covece dragi, moja vizitka, dodji sutra u moju kancelariju,pocinjes da radis. Plata ti je 2000Eura, i imaces jednom godisnje 20 dana odmora na Azurnoj obali."
Pozdravljajuci se sa vlasnikom firme, demonstrant mrmlja sebi u facu: "pa gde mene nadje, idi u p**m**, od toliko ljudi na skupu"?!!"

POUKA: nama ne vredi ni plata od milion eura, kada smo lenji ko crna zemlja....
 
Poslednja izmena:
narod je na izborima glasao kako je glasao što je pokazatelj da se u Srbiji dobro živi i da je narod zadovoljan sa vlašću i sa onim što je uradila prethodne 4 godine

takođe narod je na ovim izborima aminovao i oprostio vlasti sve ono loše u prethodne 4 godine što očigledno pokazuje da to nije dovoljno da on promeni svoje mišljenje te da može da istrpi još dosta.. kako bih rekao... opštenja vlasti sa narodom, eto

narodna volja se mora poštovati
Najbolja analiza koju sam procitao !
 

Back
Top