РЕЦЕПТ ЗА БРЗ И ЕФИКАСАН ОПОРАВАК ГАЛЕНИКА

Evropenda

Domaćin
Banovan
Poruka
4.980
Ево како. Просто је и једноставно. Нек држава дозволи легалну куповину тродона у апотекама. Паре ће се веома брзо сливати у буџет, фабрика ће васкрснути, а уколико се ова идеја ваљано популарише могу се постићи и добри приходи у сектору туризма и услуга. Треба макар размислити о томе.
 
Ево како. Просто је и једноставно. Нек држава дозволи легалну куповину тродона у апотекама. Паре ће се веома брзо сливати у буџет, фабрика ће васкрснути, а уколико се ова идеја ваљано популарише могу се постићи и добри приходи у сектору туризма и услуга. Треба макар размислити о томе.

Тродон никад није правила Галеника већ Зорка Фарма из Шапца, а данас вероватно немачка Штада у Вршцу која је купила Зорка Фарму, тако да Галеника не би ништа имала од тога :think:
 
Тродон никад није правила Галеника већ Зорка Фарма из Шапца, а данас вероватно немачка Штада у Вршцу која је купила Зорка Фарму, тако да Галеника не би ништа имала од тога :think:

Али су правили Трамадоле, а то је исто, само други назив. Они су били жути, за разлику од донтри који су били бразилци.
 
bravo drugar, sadaa se jos viise divim tvojoj visprenosti i pametnoci

Хвала хвала. Синоћ сам заштитио оног геја на бирачком месту, неки ликови су га вербално напали. Измисли су неки разлог, а у суштини је било једино што их је он нервирао због тога што је фиминизиран. Међу њима је био и неки лик из моје странке кога први пут видим, шатро из ЦЕСИД-а. Смрдело му је из уста кад ми се обраћао, мислим да никад није опрао зубе у животу.
 
Хвала хвала. Синоћ сам заштитио оног геја на бирачком месту, неки ликови су га вербално напали. Измисли су неки разлог, а у суштини је било једино што их је он нервирао због тога што је фиминизиран. Међу њима је био и неки лик из моје странке кога први пут видим, шатро из ЦЕСИД-а. Смрдело му је из уста кад ми се обраћао, мислим да никад није опрао зубе у животу.

ODLICNO DRUGAR, BRAVO, SAMO TAAKO NASTAVI I BORI SE ZA PRAVE VREEDNOSTI...
 
ODLICNO DRUGAR, BRAVO, SAMO TAAKO NASTAVI I BORI SE ZA PRAVE VREEDNOSTI...

Након тога ме је у граду један лик вербално увредио, одговорио сам му истом мером. Један маторац у кафани ме је провоцирао, додуше нисам био једини коме је то радио, али заболе ме за друге.

Узвратио сам му истом мером, али требало је да га изнабадам и поломим му коске.
Шта радити у таквим ситуацијама? Да сам то учинио вероватно бих попио кривичну пријаву. Овако опет ми је криво што нисам реаговао како ваља и требује. У оба случаја си на губитку.

Шта радити у таквим ситуацијама?
 
Након тога ме је у граду један лик вербално увредио, одговорио сам му истом мером. Један маторац у кафани ме је провоцирао, додуше нисам био једини коме је то радио, али заболе ме за друге.

Узвратио сам му истом мером, али требало је да га изнабадам и поломим му коске.
Шта радити у таквим ситуацијама? Да сам то учинио вероватно бих попио кривичну пријаву. Овако опет ми је криво што нисам реаговао како ваља и требује. У оба случаја си на губитку.

Шта радити у таквим ситуацијама?

U TAKVIM SITUACIJAMA SAMO OSTANI PRIBRAN I DOSTOJANSTVEN, TO TI JE NAJBITNIJE MOZES DA KRENES U RASPRAVU ALI KULTURNO I ARGUMENTOVANO KAO PRAVI EVROPSKI COVEK...
 
U TAKVIM SITUACIJAMA SAMO OSTANI PRIBRAN I DOSTOJANSTVEN, TO TI JE NAJBITNIJE MOZES DA KRENES U RASPRAVU ALI KULTURNO I ARGUMENTOVANO KAO PRAVI EVROPSKI COVEK...

Не разуме стока тај начин. Веруј ми, имам доста искуства са таквом фукаром.

Сад ми је пало на памет једно решење. Шамарање насамо 1 на 1.

Зашто шамарање? Зато што не остају повреде, неће ићи у хитну и мање су могућности за добијање кривичне пријаве.

Зашто насамо? Зато што ми искуство говори да се људи никад не свете када их понизиш а да нико то не види. Ако то урадиш пред већом масом људи, увек ти следи освета, јер људи то не опраштају. Плус тај лик има неке зајебане синове гангстере.

Зашто 1 на 1? Из истог разлога. Нико се не свети када га премлатиш 1 на 1 у фер борби. Углавном нико.
 
Не разуме стока тај начин. Веруј ми, имам доста искуства са таквом фукаром.

Сад ми је пало на памет једно решење. Шамарање насамо 1 на 1.

Зашто шамарање? Зато што не остају повреде, неће ићи у хитну и мање су могућности за добијање кривичне пријаве.

Зашто насамо? Зато што ми искуство говори да се људи никад не свете када их понизиш а да нико то не види. Ако то урадиш пред већом масом људи, увек ти следи освета, јер људи то не опраштају. Плус тај лик има неке зајебане синове гангстере.

Зашто 1 на 1? Из истог разлога. Нико се не свети када га премлатиш 1 на 1 у фер борби. Углавном нико.

drugar, nasilje nikako, razocaravas me ovakvim neevropskim komentarima znaas
 
Али су правили Трамадоле, а то је исто, само други назив. Они су били жути, за разлику од донтри који су били бразилци.

Не опет си омануо, Трамадол је правила Панфарма испостава Хемофарма из Вршца, сад такође Штада !
 
Ja sam bio ubeđen da iz tebe neretko progovara baš metadon.

Не ортак, ја сам годинама чист, баталио сам те стварчице, него ето, нешто ми јутрос пало на памет. Ево сад пијем пиво, да мало разбијем мамурлук од синоћњег славља. Клин се клином избија.
 
drugar, nasilje nikako, razocaravas me ovakvim neevropskim komentarima znaas

Ти имаш погрешну представу о Европљанима и Европи као о малокрвним сисицама. Веруј ми нису такви. Прави Европљан итекако је у стању да се брани и покаже зубе. Чак штавише, то је једна од његових особености.
 
Не разуме стока тај начин. Веруј ми, имам доста искуства са таквом фукаром.

U Evropi se to kaže - stariji građanin sklon političkoj nekorektnosti ili gostionički molester.

Stoka, fukara, nikada ti nećeš postati Evropljanin!

I kako te nije sramota da te penzosi šamaraju pred društvom a ti da cmizdriš?
 
Не опет си омануо, Трамадол је правила Панфарма испостава Хемофарма из Вршца, сад такође Штада !

Ма види се да си махер. Све живо знаш. Знам, знам, радиш у фармацеутској индустрији.
 
Не ортак, ја сам годинама чист, баталио сам те стварчице, него ето, нешто ми јутрос пало на памет. Ево сад пијем пиво, да мало разбијем мамурлук од синоћњег славља. Клин се клином избија.

Znači bilo veselo u URSu?

Jel bio ovaj iritantni čiča sa avatara na slavlju?

Da ga pozdraviš od mene kad ga vidiš?
 
U Evropi se to kaže - stariji građanin sklon političkoj nekorektnosti ili gostionički molester.

Stoka, fukara, nikada ti nećeš postati Evropljanin!

I kako te nije sramota da te penzosi šamaraju pred društvom a ti da cmizdriš?

Не лупај глупости. Никад ме нико у животу није шамарао, осим моје вољене учитељице у првим разредима и учитеља математике у основној. Чича је фрустриран што су клерофашисти испушили па вређа и добацује свима редом.

Пре мене је једног дечка провоцирао из чиста мира, напао га пред свима да лаже колико плату има. Лик јесте лагао да му је плата 900 Евра, али то је небитно, шта он има да га назива лажовом а први пут га види. Плус је било и женског друштва. Плус је то рекао баш на џукачки начин.

После је мени причао да сам лопов, џепарош и пацовчина. Замисли ти тог безобразлука?? Одмах сам га адекватно поклопио па је ућутао. Нема зајебанције са нама Европљанима.
 
Znači bilo veselo u URSu?

Jel bio ovaj iritantni čiča sa avatara na slavlju?

Da ga pozdraviš od mene kad ga vidiš?

Нисам ја из УРС-а. И они су ме синоћ нервирали на кутијама. Цепидлаке, натежу се пола сата око једног гласа. Сви живи су ме нервирали. Једино је ЛДП екипа била супер, момак и девојка, и из двери је био један културан и тихи господин. Остало све сељачка багра пуштена са коца и конопца. Полуписмени мандрили.
 

Back
Top