Zasto bih glasao za Tomu u drugom krugu?

Mickie

Veoma poznat
Poruka
13.240
Ajde ubedite me.

Cuo sam da se zalaze za skorije ukidanje Srbije u odnosu na BoTu. Kaze brze cemo u EU sa naprednjacima. To znaci brze priznanje Kosova i brze ukidanje Srbije. Sto znaci da je ovo argument da se glasa za BoTu. Ili da se ne glasa uopste.

Cuo sam da Vucic kaze da je u Srebrenici bio genoci. Dakle bagra ustaska. Isti kao BoTa.

Posle svega ovoga, zasto glasati za ToNija? Ajde naprednjaci da vas cujem.
 
Ajde ubedite me.

Cuo sam da se zalaze za skorije ukidanje Srbije u odnosu na BoTu. Kaze brze cemo u EU sa naprednjacima. To znaci brze priznanje Kosova i brze ukidanje Srbije. Sto znaci da je ovo argument da se glasa za BoTu. Ili da se ne glasa uopste.

Cuo sam da Vucic kaze da je u Srebrenici bio genoci. Dakle bagra ustaska. Isti kao BoTa.

Posle svega ovoga, zasto glasati za ToNija? Ajde naprednjaci da vas cujem.

Ja sam rekao da sta god bude bilo, u drugom krugu glasam za onog koji nije Tadic, i drzacu se toga. Da li je ovaj narod uopste sposoban da posalje poruku vlasti da je nezadovoljan?
 
Ajde ubedite me.

Cuo sam da se zalaze za skorije ukidanje Srbije u odnosu na BoTu. Kaze brze cemo u EU sa naprednjacima. To znaci brze priznanje Kosova i brze ukidanje Srbije. Sto znaci da je ovo argument da se glasa za BoTu. Ili da se ne glasa uopste.

Cuo sam da Vucic kaze da je u Srebrenici bio genoci. Dakle bagra ustaska. Isti kao BoTa.

Posle svega ovoga, zasto glasati za ToNija? Ajde naprednjaci da vas cujem.

briga nekoga :lol:
 
Da mi je neko pričao da ću lobirati za Tomu rekao bih mu da sanja .... ali eto došlo i to vreme ..... glasaću za Tomu ..... sve u nadi da će INSTITUCIJA (kojoj je ispod časti bilo da da ostavku, nego skraćivao mandat ćovek :)) sjahati sa vlasti i sa nas .... dosta je bio na vlasti ... vreme je da odmori malo !!!!!
 
Zbog takvog stava nekih su ti Dveri sad ispod cenzusa. Ti nemoj glasati pa ce ono govedo da ti bude predsednik jos cetiri godine. Dajte ljudi, pa sto je toliki problem povremeno menjati vlast.

Pa nemoze da se promeni vlast. Diktatori ne gube izbore. I kad izgube, imaje spremne maronete (ToNi) da ih odmene.

Treba da se digne kuka i motika da sva ta gomna pobaca u mutno Dunavo.
 
Zato sto je Srbija u qrcu, zato sto su Dveri i radikali ispod cenzusa, a Dinkic i Ceda iznad.
Ako Nikolic pobedi u drugom krugu, SNS ce sa SPS-om i DSS-om da sklapa vladu.
A ako Tadic pobedi, onda ce on sa SPS-om i LDP-om, mozda i sa URS-om da sklapa vladu.

Pa eto, ako vas se vise svidja DS-SPS-LDP-URS nego SNS-SPS-DSS, nemojte glasati za Nikolica.

predsednik tadic, premijer dacic, ministri: ceda, sutanovac, dinkic, draskovic, djelic, petrovic gradonacelnik bg: djilas.
uostalom, bolje od toga niste ni zasluzili.
a vi samo nastavite da pljujete po nikolicu i vucicu, daleko cete dogurati.
 

Back
Top