Smeska nam se vlada ds-sps-prekoret-manjine

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vladimirko

Zainteresovan član
Poruka
132
Cini mi se da nas ceka ova vlada. Dinkic vec "prepusta vladu drugima" i cini mi se da posle 12 godina u vladi i loseg izbornog rezultata mozda i zeli malo u opoziciju i da baci akcenat na lokal, ali isto tako da nije vise pozeljan partner ds-u. Dacic ce cini mi se pre sa ds-om nego sa naprednjacima jer je sa njima u koaliciji i podigao stranku na noge, moze jos da jaca i jednog dana mozda (citaj verovatno) i da otkaci ds...Koalicija sps-a sa naprednjacima bi bila cista kocka sto Dacicu u ovoj sjajnoj situaciji po njega ne treba. Preokret i Ceda su trenutno prihvatiljiviji od Dinke kao koalicioni partneri , a njima je potrebno da najzad udju u vladu , dobiju neko ministarstvo ili nestadose sa politicke scene. Uostalom, videcemo vrlo brzo sta nas ceka.
 
Mislim da Tadic nece zeleti da se ponovo stavi u situaciju da Dinkic moze da zvecka obaranjem vlade. Tako da ako ubace i Cedu u igru, relativizuju uticaj SPS zbog veceg broja stranaka i ne zavise od Dinkare sa kojim su vec pokarabasili odnose. Tako ja mislim, mada ko sam ja da zdravom logikom pokusavam dokuciti nedokucivo :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top