Vucje kod Leskovca

Jaooooooo prosle godine sam bio sa drugarom u vucije ali smo isli biciklama i u qracccc nikako da stignemo i trebalo nam je 2 sata da stignemo meni se cini da je vucije udaljeno od LE 200km :D ali kad sam isao kolima stigao sam za 10min :D
 
Vučje je nekad bilo mesto koje je imalo sve.Tada sam i ja živeo tamo.A sada je Vučje nažalost postalo mesto puno markomana i alkoholičara.Nažalost od današnje omladine koja živi u Vučju neće biti ništa.Vučje zauvek u mom srcu.
 
Nekada prelepo mesto,danas od lepote ostao samo kanjon reke Vučjanke.....

Istina je bolna...ali istinita. Steta da se niko od onih, mnogobrojnih, uspesnih Vucjanaca, koji zive po belom svetu, i mlate silne pare, nije setio Vucja. Ulozio neku paru i omogucio mladima da ostanu tu. Makar neku mogucnost izbora gde ziveti... Ovako, Vucje je osudjeno da njegovu lepotu cini samo priroda, jer mladosti sve je manje i, nazalost, bez nade da ce je biti.:(
 
Ipak nismo mi za bacanje. Na okružnom takmičenju iz srpskog jezika pobedila je naša Vučjanka Nevena Kostadinović, učenica osmog razreda OŠ "Bora Stanković" Vučje. Tako se plasirala na Republičko takmičenje koje će biti održano u Tršiću 23.5. Bravo Nevena! Puno uspeha u Tršiću!
 

Back
Top