Дачићу не склапај колаицју са про- импреијалистичким партијама!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Народ је гласао за тебе јер је гласом за тебе победио ДОСОВОСКУ БАНДУ која се довукла 5.октобра.

Испоштуј своје гласаче ,испоштуј оне који су ти веровали !

Не прави колаицију са МАФИЈОМ Николића и Тадића све је то буржоазија!!

Твоји гласачи не желе да ствараш колацију са проимпреијастичким странкама,знам да у теби има поштења !

Послушај своје гласаче !

И спремај се за следеће изборе када ћеш ти да будеш председник а предсеедник ћеш да будеш само ако не склопиш ПАКТ СА ЂАВОЛИМА!

Нека иду ако треба и без тебе али ти остани доследан и следећи пут ћеш бити председник
 
Poslednja izmena:
Ti to pričaš sama sa sobom i patiš što Mufty nije prošao u drugi krug?

Пишем како ја желим да буде и гласачи који су гласали та Дачића ,осим тога не постоји у овој Србији само Тадић и Николић постоји и Дачић
 
Пишем како ја желим да буде и гласачи који су гласали та Дачића ,осим тога не постоји у овој Србији само Тадић и Николић постоји и Дачић
Postoji svako i svašta samo su komunisti umrli.
 
Пријављен си за то комуњарице то је забрањено на овом форуму

A gde piše?
Kakav je to izraz?
Gde je definisan?
Vi najpravi komunisti nemate pametnija posla?
Da opereš sudove, usisaš onaj smrdljak od dnevne sobe, one gaće da staviš u veš mašinu...
Toliko posla a ti se zevzečiš...
 
To se kraće zove - šizofrenija

Па ја мислим да сте тренутно ви у стању шизофреније јер ни цензус нисте прошли ,хахахах

Е то вам је за оно паљење просторија НКПЈ 5.октобра 2000
 
A gde piše?
Kakav je to izraz?
Gde je definisan?
Vi najpravi komunisti nemate pametnija posla?
Da opereš sudove, usisaš onaj smrdljak od dnevne sobe, one gaće da staviš u veš mašinu...
Toliko posla a ti se zevzečiš...

Не брини ти за мене ГОСПОДИНЕ ја рано раним
 
Ne vidim da si se makla dalje od foruma.Forum=život?

Па нормално да ћу се интересовати то јесте мој живот ,шта треба да радим да пијем да се дрогирам да би теби била по вољи ,СВАШТА
 
Људи Ивица Дачић је у лоповлуку до гуше са жутима ! Нема ни теоријске шансе да прави владу са опозицијом! Освестите се! Једино СПС није потписала декларацију о департизацији зато што су знали да ће сигурно бити део власти! Како ствари стоје поред места у Србјагас-у добиће места и у ЕПС-у и ко зна шта све не......
 
Па нормално да ћу се интересовати то јесте мој живот ,шта треба да радим да пијем да се дрогирам да би теби била по вољи ,СВАШТА
Priznaću da živiš kad se budeš učipovala kod Čede i Muftyja.
 
Људи Ивица Дачић је у лоповлуку до гуше са жутима ! Нема ни теоријске шансе да прави владу са опозицијом! Освестите се! Једино СПС није потписала декларацију о департизацији зато што су знали да ће сигурно бити део власти! Како ствари стоје поред места у Србјагас-у добиће места и у ЕПС-у и ко зна шта све не......

Није он у лоповлуку он ће њих на крају све да хапси ,пази шта ти ја кажем!
 
Народ је гласао за тебе јер је гласом за тебе победио ДОСОВОСКУ БАНДУ која се довукла 5.октобра.

Испоштуј своје гласаче ,испоштуј оне који су ти веровали !

Не прави колаицију са МАФИЈОМ Николића и Тадића све је то буржоазија!!

Твоји гласачи не желе да ствараш колацију са проимпреијастичким странкама,знам да у теби има поштења !

Послушај своје гласаче !

И спремај се за следеће изборе када ћеш ти да будеш председник а предсеедник ћеш да будеш само ако не склопиш ПАКТ СА ЂАВОЛИМА!

Нека иду ако треба и без тебе али ти остани доследан и следећи пут ћеш бити председник

Tvoje pijano koferče se pretvori u kockarski aparat kad vidi zelembaće...... toliko o tvom Dačiću.
 
Као што рекох Дачић ако жели да буде следечи председник Србије треба да раскрсти са овом БАНДОМ ДОСОВСКОМ и одебе и Тадића и Николића

hahahahaha....pa ti ne znaš da je Sloba umro i da sada Gicko glavni....Dakle,Srbija ide ka EU,samo što je ovaj put,pored Tadića,vodi i Dačić,što jeste čudno,ali istinito!Probudi se!
 
Колико видим Николић има оног ЈУЛ лопова Вулина и Тадића са њима ће да прави владу а Дачић је постати највећа ОПОЗИЦИЈА до сада у Србији

Дачић уопште се није расипао новцем као Тадић и брат му Николић за изборе ,његови спотови и нису ишли а тако је добро прошао

Могао је још боље да Тадић и брат му Николић не контролишу медије
 
hahahahaha....pa ti ne znaš da je Sloba umro i da sada Gicko glavni....Dakle,Srbija ide ka EU,samo što je ovaj put,pored Tadića,vodi i Dačić,što jeste čudno,ali istinito!Probudi se!

Неће они Дачића ни звати њих двојица ЛОПОВА ће формирати владу ДС и СНС са ЛДП
 
hahahahaha....pa ti ne znaš da je Sloba umro i da sada Gicko glavni....Dakle,Srbija ide ka EU,samo što je ovaj put,pored Tadića,vodi i Dačić,što jeste čudno,ali istinito!Probudi se!

ivica-dacic.jpg


Dačić - MASNO :D
 

Back
Top