SKANDAL: Vođa “Alkatraza” slavio sa Ivicom Dačićem!

Mandrake

Domaćin
Poruka
4.865
https://www.telegraf.rs/vesti/195782-skandal-voda-alkatraza-slavio-sa-ivicom-dacicem-video

vavic.jpg


Jedan od vođa ekstremne navijačke grupe “Alkatraz” Aleksandar Vavić Vava bio je jedan od glavnih “podizača atmosfere” tokom jučerašnjeg slavlja u centrali Socijalističke partije Srbije!

Kako Telegraf.rs nezvanično saznaje, on je doveo trubače i uneo baklje koje su potom zapaljene tokom proslave.

Vavić se nalazio sve vreme u neposrednoj blizini funkcionera Socijalističke partije Srbije, a dugo je bio i pored ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića.

Podsetimo, Aleksandar Vavić je jedan od glavnih aktera serijala “Insajder” na televiziji B92 u kome se govori o sprezi navijača, kriminala i rukovodstava fudbalskih klubova

Stvarno, majke mu ga.... Kako je smeo to da dozvoli...Primetio sam to ja još sinoć i stvarno su mi bole oči te baklje... Mislio sam da su omladinci SPS-a.... Naivčina...:roll:

Znam da kad ide po Srbiji, neće čak ni da odsedne u kafani, restoranu ili hotelu, koji drže neki kontroverzni biznismeni, a ovde krimosi...

Ili je ovo možda dokaz da još uvek postoji sprega policije i organizovanog kriminala....
 
Stvarno, majke mu ga.... Kako je smeo to da dozvoli...Primetio sam to ja još sinoć i stvarno su mi bole oči te baklje... Mislio sam da su omladinci SPS-a.... Naivčina...:roll:

Znam da kad ide po Srbiji, neće čak ni da odsedne u kafani, restoranu ili hotelu, koji drže neki kontroverzni biznismeni, a ovde krimosi...

Ili je ovo možda dokaz da još uvek postoji sprega policije i organizovanog kriminala....

naravno.

kriminal i politika su u srbiji neraskidivo povezani.

ko zna mozda Vodja Alkatraza bude ministar sporta u novoj vladi :roll:
 
Ja koliko znam Vava jos odavn ne ide na utakmice. I ne smarajte sa "ZNACKATRAZOM" . Pa ko je donosio zastave sa Radovanom Karadzicem, Seseljem, ko je pravio nerede tada, cije su sve vodje pohapsene nego alkatrazove...

pa kad je vodja navijaca partizana tu u prvim redovima proslave pobede SPS-a naravno da su povezani sa policijom.

mislim cim je odmah tu iza dacica jasnio je da mu je jedan od najblizih saradnika.
 

Back
Top