APEL

gigule

Poznat
Poruka
7.262
dakle, svako ko zna gde je naš jedan i jedini Šef kujne neka se javi...na ovom brodu je tako tužno krstariti bez njega...da tragedija bude veća, sa šefom nestali su gotovo svi ti divni ljudi koji su nas častili divnim receptima...
...vratite nam Espanola!!!
drugari, vratite se i vi....

Espanol ako ovo čitaš...javi se...neka ovde bude kao pre ...mirisno, toplo i prijatno...
 
Pridružujem se apelu!
Ali, svako ko zaviri na jedan drugi podforum, videće da našeg šefa ipak ima... Samo je nas zaboravio i zapostavio :cry:
 
gigule:
dakle, svako ko zna gde je naš jedan i jedini Šef kujne neka se javi...na ovom brodu je tako tužno krstariti bez njega...da tragedija bude veća, sa šefom nestali su gotovo svi ti divni ljudi koji su nas častili divnim receptima...
...vratite nam Espanola!!!
drugari, vratite se i vi....

Espanol ako ovo čitaš...javi se...neka ovde bude kao pre ...mirisno, toplo i prijatno...
Šef je trenutno zaglavljen na jednom ozbiljnom projektu i rmba po ceo dan. To ne znači da ne misli na dragu ekipu iz "kujnice... obećavam da ću bar noću da uhvatim malo vremena za kuhinju i da obnovimo lepo druženje. Pozdrav svima!
 
Espanol:
gigule:
dakle, svako ko zna gde je naš jedan i jedini Šef kujne neka se javi...na ovom brodu je tako tužno krstariti bez njega...da tragedija bude veća, sa šefom nestali su gotovo svi ti divni ljudi koji su nas častili divnim receptima...
...vratite nam Espanola!!!
drugari, vratite se i vi....

Espanol ako ovo čitaš...javi se...neka ovde bude kao pre ...mirisno, toplo i prijatno...
Šef je trenutno zaglavljen na jednom ozbiljnom projektu i rmba po ceo dan. To ne znači da ne misli na dragu ekipu iz "kujnice... obećavam da ću bar noću da uhvatim malo vremena za kuhinju i da obnovimo lepo druženje. Pozdrav svima!
Ali to što "rmba po ceo dan" šefu ne smeta da se svakodnevno (bar) pojavi na nekom drugom mestu!
Dobro kaže Gošćica: "On je za sve kriv!" :wink: :lol:
 
Espanol:
gigule:
dakle, svako ko zna gde je naš jedan i jedini Šef kujne neka se javi...na ovom brodu je tako tužno krstariti bez njega...da tragedija bude veća, sa šefom nestali su gotovo svi ti divni ljudi koji su nas častili divnim receptima...
...vratite nam Espanola!!!
drugari, vratite se i vi....

Espanol ako ovo čitaš...javi se...neka ovde bude kao pre ...mirisno, toplo i prijatno...
Šef je trenutno zaglavljen na jednom ozbiljnom projektu i rmba po ceo dan. To ne znači da ne misli na dragu ekipu iz "kujnice... obećavam da ću bar noću da uhvatim malo vremena za kuhinju i da obnovimo lepo druženje. Pozdrav svima!
:D ja sam zaista dirnuta...obiđi nas kad imaš vremena... :)
 
1821712.gif
ajde šefe mani se više tih italijanskih specijaliteta,samo mesiš bre,
15012962.jpg
odmori malo ... :lol:
 
hanibal77:
a za pice-coca-cola
za desert nemojte da se trudite-kupicu nesto u meku kad budem prolazila :wink:
E... a zaboravili smo pizza-burek, tortilje sa puterom, praškom za pecivo, kvascem... i svim onim u čemu su se meksički seljaci "gušili" :lol:
Ima toga još... setiću se :wink: :lol:
 
i naravno KECAP!
ovo ce sigurno da ga privuce

shefe, ne razbijaj glavu sam, evo ako treba mi cemo da pomognemo... mislim, ne da ti razbijemo glavu...



:wink:
 
ovo dizem gore zbog naslova
Nesto mi se uspavalo ovo kuvanje :cry: Vise se ne kuva, ne mesi, sta li? Preostaje samo listanje prethodnih stanica? Sve je vec receno? Niko ne sme da "zgresi"(zaključ-zaključ!) pa postavi nesto staro-novo?
 

Back
Top