Други круг - за кога гласате?

Ја за Бориса, да пошаљем вечитог председничког кандидата Тому Диплому у (не)заслужену пензију.


Ја ћу у инат усташама, мађарима, издајицама, педерима и сличним гласати за ТОМУ !

Иначе Томислав Николић нема шансе да победи на изборима јер за њега нема ко да гласа ! Пљувао је по Дверима и Радикалима и сад би од њих требао да добије гласове ? Тешко ! Ал зато Тадић има од кога да добије.. Има ЛДП, ЛСВ, УРС....
 
Ја ћу у инат усташама, мађарима, издајицама, педерима и сличним гласати за ТОМУ !

Иначе Томислав Николић нема шансе да победи на изборима јер за њега нема ко да гласа ! Пљувао је по Дверима и Радикалима и сад би од њих требао да добије гласове ? Тешко ! Ал зато Тадић има од кога да добије.. Има ЛДП, ЛСВ, УРС....

Мађарима у инат? Свашта. Па зар ти не знаш да је Тома Диплома јавно, преко медија, више пута поновио позив Мађарима да, ако владу буде правио он, дају њиховог човека за министра унутрашњих послова?
 
Ја ћу у инат усташама, мађарима, издајицама, педерима и сличним гласати за ТОМУ !

Иначе Томислав Николић нема шансе да победи на изборима јер за њега нема ко да гласа ! Пљувао је по Дверима и Радикалима и сад би од њих требао да добије гласове ? Тешко ! Ал зато Тадић има од кога да добије.. Има ЛДП, ЛСВ, УРС....

Haha, bravo za komentar.
 

Back
Top