МИ ВЕРУЈЕМО У ИДЕЈУ, ВИ ВЕРУЈЕТЕ САМО У ПРОЦЕНТЕ

Evropenda

Domaćin
Banovan
Poruka
4.980
Зато смо ми победници. Ћао здраво. Великосрпска идеја можда постоји у главама обичних људи, али међу "патриотским" странкама тако нешто се своди само на проценте, комбинације и управне одборе,

Зато смо ми победници, а ви губитници. Резултати све говоре.

Потрудите се да будете бољи људи, можда и за вас некад наиђе боље сутра.

:vatromet::vatromet::vatromet:
 
Каква глупа замена теза...лопови не могу да буду људи а поготово не на власти.А њихови бирачи,па о њима нема шта да се каже.Очекују нас такмичења за просјака године и клошара године.Треба да станете у редове на време.
 
Ајмо опет са оном причом, народ је глуп, народ је стока, народ нема појма. Српски народ врло добро зна шта је најбољи пут за њега у овом тренутку. Није народ глуп,. већ поседује исконску мудрост да разликује идеалисте од шарлатана. А Бог увек награди оне који верују у идеале у односу на оне који млате шупљу сламу.
 
Зато смо ми победници. Ћао здраво. Великосрпска идеја можда постоји у главама обичних људи, али међу "патриотским" странкама тако нешто се своди само на проценте, комбинације и управне одборе,

Зато смо ми победници, а ви губитници. Резултати све говоре.

Потрудите се да будете бољи људи, можда и за вас некад наиђе боље сутра.

:vatromet::vatromet::vatromet:

Јел ваша идеја овако изгледа ?

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hpho...104152_100002682424918_470180_667038261_n.jpg


Ви се наслађујте колико год хоћете, али једно морате знате СНС је освојила највише гласова али 95% њених присталица не жели политику ЕУ и НАТО што би значило да су они и даље националисти... Додаје овде проценте Радикала, Двери, ДСС и доброг дела СПС-а и видећете више од 50% упркос намештању избора ! Изгледа да смо ми патриоте у већини али нисмо баш сложни ! Зато и постоји она изрека " Не дај боже да се Срби сложе!" Има ту једна чињеница... Пре ћемо се ми Срби сложити него што ћете ви оставити дрогу ! :mrgreen:
 
Ајмо опет са оном причом, народ је глуп, народ је стока, народ нема појма. Српски народ врло добро зна шта је најбољи пут за њега у овом тренутку. Није народ глуп,. већ поседује исконску мудрост да разликује идеалисте од шарлатана. А Бог увек награди оне који верују у идеале у односу на оне који млате шупљу сламу.

Чекај за ви проевропљани нисте до сада певали ту песму... Како смо ми Срби стока, неандерталци, нецивилизовани јер не можемо да схватимо педере, ратове за нафту и друге ресурсе и слично ?
 
Ајмо опет са оном причом, народ је глуп, народ је стока, народ нема појма. Српски народ врло добро зна шта је најбољи пут за њега у овом тренутку. Није народ глуп,. већ поседује исконску мудрост да разликује идеалисте од шарлатана. А Бог увек награди оне који верују у идеале у односу на оне који млате шупљу сламу.

Da barem nagradi poslom i kojom kintom,a ne iskonski mudraci/iskonska sirotinja.

Tja,to mozda i ide zajedno,ko ce ga znati.
 
Зато смо ми победници. Ћао здраво. Великосрпска идеја можда постоји у главама обичних људи, али међу "патриотским" странкама тако нешто се своди само на проценте, комбинације и управне одборе,

Зато смо ми победници, а ви губитници. Резултати све говоре.

Потрудите се да будете бољи људи, можда и за вас некад наиђе боље сутра.

:vatromet::vatromet::vatromet:

Teško da ste pobednici. Zavisite od Dačića.
 

Back
Top