Е, моји НАИВНИ Срби.....

Poruka
20.103
НИКАДА се нећете опаметити!

Читам шта пишете овде,...скоро да сте већ све прихватили ЗДРАВО за ГОТОВО (а да ли је то тако :?:)
и ТО ЈЕ нажалост СЛИКА наше реалности. БРЗО ЗАБОРАВЉАМО,..а....споро памтимо,(или уопште више не памтимо) а ОПРАШТАМО свима!


Колико видим, ви сте изгледа сви ПОВЕРОВАЛИ у регуларност ових избора!!!!!!?.

Е, чини ми се, што смо старији, све смо (уместо паметнији) ГЛУПЉИ смо, бре!!!

Зар вам они шатори које је разапео ЦЕСИД испред ТАНЈУГ-а ништа не говоре
:?:


44830.jpg

Зар вам оне ЦЕСИДОВ-е бројке о "излазности" ништа не говоре:?:

Зар вам ЦЕСИД-ови резултати и за председничке и за парламентарне и за локалн изборе НИШТА не говоре:?:


:amen:
 
Све си управу али овде је много политичи заведених људи.

Но треба причати са људима који своје политичко убеђење стичу преко страних медија.
Треба излазити на тргове и држати политичке говоре обајшњавајући људима политичку ситацију у земљи.
На медије не можеш да дођеш јер су у рукама странаца.
 
Poslednja izmena:
ajde ne cmizdri vise ...smarash :kafa:

Neki ljudi i spavaju ! :manikir:


Не цмиздрим ја, ти ћеш, када схватиш ЗАШТО ово говорим!:rtfm:



Па и РИК је изнео прелиминарне резултате.

ЦЕСИД сви знамо шта је и ко их финансира.


РИК .....а шта то беше.............. (знаш ли састав РИК-а :?: ко су ти људи :?:)

ЦЕСИД,....ништа ви о њима не знате!:tajna::ceka::ceka::ceka::ceka::ceka:


Сетићете се ових мојих речи за 3 месеца,...до тада, како вам воља,..а од тада нека вам је Бог у помоћи!!!


.

.
 
Postoje dve stvari:

Prvo i vrlo lako objasnjivo: sutra mozemo da se cujemo sa prijateljima i da vidimo ko je glasao... to mozemo da uporedimo sa onim kako je ranije glasao. Sto se tice nekog mog okruzenja, jedva da je uopste bilo promena. Da li je kod drugih bilo?

Drugo, nadam se da ce da se razume: kretanje u grupi koja isto ili vrlo slicno misli moze da dovede do zamagljenih zakljucaka.
Moj kontakt ovako preko foruma je dosta znacajan u tom smislu, jer citam simpatizere raznih stranaka (koji stabilno stoje na svom). Ukupno stanje na forumu je daleko vise nakonjeno opoziciji nego sto su rezultati izbora, tako da je to neki vid kontrole stanja, sto se mene tice, neka protivteza da ne odlutam previse u onome sto ja glasam.
 
Postoje dve stvari:

Prvo i vrlo lako objasnjivo: sutra mozemo da se cujemo sa prijateljima i da vidimo ko je glasao... to mozemo da uporedimo sa onim kako je ranije glasao. Sto se tice nekog mog okruzenja, jedva da je uopste bilo promena. Da li je kod drugih bilo?

Drugo, nadam se da ce da se razume: kretanje u grupi koja isto ili vrlo slicno misli moze da dovede do zamagljenih zakljucaka.
Moj kontakt ovako preko foruma je dosta znacajan u tom smislu, jer citam simpatizere raznih stranaka (koji stabilno stoje na svom). Ukupno stanje na forumu je daleko vise nakonjeno opoziciji nego sto su rezultati izbora, tako da je to neki vid kontrole stanja, sto se mene tice, neka protivteza da ne odlutam previse u onome sto ja glasam.

Ајде признај да ниси гласао
 
:tiganj: Tisina!

@ tema

Meni nista ne govori, da ima nesto sumnjivo, radikali bi prvi izneli to u javnost.
Они то увек изнесу са закашњењем, тако су и Коштуници признали победу 2000., а овај није имао довољан проценат гласаова у првом кругу, исто је било и 1997. године.
 
Они то увек изнесу са закашњењем, тако су и Коштуници признали победу 2000., а овај није имао довољан проценат гласаова у првом кругу, исто је било и 1997. године.

Pa nije. 2000-te godine su izneli na vreme, odmah uvece. Nisu bas cestitali, ali rekli su da je Kostunica pobedio.
 
Није их МРЗЕЛО него су БОЈКОТОВАЛИ БУРЖУАЗИЈУ И ЊЕНЕ ИЗБОРЕ

I sta imaju od toga? 100% vlasti dato burzoaziji? :roll:

Razumem ja strajkove i slicno, ali bojkoti uspevaju samo ako su dobro masovni. U tih 40% koji nisu izasli na ove izbore... ti mozes raznorazne vrste i stanja da ubrojis. Oko 20% politika uopste ne zanima, u ostalih 20% imas one koji su bili spreceni da glasaju, one koji su u inostranstvu i ne misle da se vracaju... i slicno.
 
I sta imaju od toga? 100% vlasti dato burzoaziji? :roll:

Razumem ja strajkove i slicno, ali bojkoti uspevaju samo ako su dobro masovni. U tih 40% koji nisu izasli na ove izbore... ti mozes raznorazne vrste i stanja da ubrojis. Oko 20% politika uopste ne zanima, u ostalih 20% imas one koji su bili spreceni da glasaju, one koji su u inostranstvu i ne misle da se vracaju... i slicno.

Па сви су буржуазија нема изузетка
 
Па сви су буржуазија нема изузетка

E... mozda za jedno 20 godina saznas da je 1989. pao berlinski zid... da je komunizam propao potpuno. SSSR vise nema, ekonomija Kine je go kapitalizam - a komunizam je ostavljen vise kao jedinstvo vlasti nego bilo sta drugo.

Sistem je prevazidjen. Ucinio se lepim - ali nema ljudi koji bi to sproveli.

Inace, burzoazija je pozitivan pojam, da nije nje bilo ne bi nastali ni komunisti u kasnijoj fazi istorije.
 

Back
Top